Навигация по сайту

Популярные статьи

Організація свят та проведення заходів в Самарі

  1. Ми проводили Event-заходи для провідних компаній
  2. Івент-просування товарів і брендів
  3. організація конференцій
  4. Організація корпоративних свят
  5. Організація корпоративних спортивних заходів
  6. тимбилдинг
  7. Наше портфоліо Івент-заходів

Англійське слово Event означає «подія». Івент - діяльність для тих, хто прагне бути в центрі подій і сам брати участь в їх створенні.

Події повинні бути вражаючими, яскравими, оригінальними, незвичайними. Щоб спогади про них допомогли пережити важкі часи. Вони повинні заряджати енергією, об'єднувати, змусити мріяти про майбутнє.

Промоакції, корпоративні та приватні свята, командообразующие програми, мотиваційні і btl-, pr-акції, телевізійні і радіошоу, конференції, видовищні програми, навчальні тренінги, розіграші, ділові зустрічі, саміти, рольові та ділові ігри, вечірки, фестивалі, виставки, масові заходи, презентації, а також інші заходи - все це ИВЕНТ!

Англійське слово Event означає «подія»

Event-заходів для Beeline

Ми проводили Event-заходи для провідних компаній

У нас найчастіше замовляють:

Зупинимося на них докладніше.

Івент-просування товарів і брендів

Що відчуває людина, замучений безперервними потоками інформації, коли їх перериває ще один заклик купити якийсь продукт? У кращому для автора реклами випадку - байдужість, в гіршому - роздратування і відторгнення.

А якщо людина бере участь в захоплюючому дії: розважається, грає, спілкується, захоплюється, забувається, веселиться - він щасливий, переживає позитивні емоції. Його увагу завойовано, вони ніколи цього не забуде. Так людини завойовує івент.

В умовах жорсткої конкуренції учасники ринку активно шукають оригінальні способи залучення уваги споживачів до своїх продуктів і брендам. Тепер мало привернути увагу до товару, споживача ще потрібно утримати і зробити постійним. Для цього мало корисних властивостей продукту - потрібно доставити радість його одержувачу. Це здатний зробити івент.

У маркетингу, реклами та PR івент - це акції, презентації, фестивалі, програми за допомогою яких створюється позитивний образ продукту або його виробника.

В івент-бізнесі виробництво івенту починається з народження ідеї, триває її підтримкою, генеруванням до концепції, завершується її втіленням в реальний проект. У підсумку ідея перетворюється в готовий продукт. Дізнатися більше та замовити Event-просування .

організація конференцій

Організація конференцій - непросте завдання. Треба передбачити всі деталі, щоб конференція пройшла на вищому рівні.

На підготовчому етапі готуються матеріали конференції і формується портфель учасника. Розсилаються запрошення, оформляються візи і закордонні паспорти при проведенні заходу за кордоном, підбираються готелі, бронюються номери, організовуються трансфери, кава-брейки та харчування учасників, екскурсії та розваги.

Перед початком конференції організовується реєстрація прибувають учасників, вирішуються їхні запитання; виконується оформлення і технічне оснащення конференц-залу.

В ході конференції організовується харчування учасників в перервах.

За завершення заходу учасникам пропонуються екскурсійна і розважальна програми.

В порядку постконференціонного обслуговування учасникам конференції розсилаються пост-релізи та ведеться робота із засобами масової інформації. Дізнатися більше та замовити організацію конференції .

Організація корпоративних свят

Корпоративні свята необхідні для сприяння неформальному знайомству співробітників і керівництва. Найбільш ефективні для цієї мети корпоративні вечірки, пікніки на природі, спільні вечори в театрах і на концертах, святкування дня компанії, ювілеїв знаменних дат в її історії.

Роботодавці бачать в корпоративних святах можливість перенесення позитивних емоцій під час спільного дозвілля на сферу спільної праці. Часто вони поєднуються з рекламними акціями, презентаціями, діловими переговорами.

Найбільш поширені серед них відпочинок в клубі або ресторані з розважальною програмою, орієнтованою на компанію. Але поступово підвищується попит на індивідуальні програми. Дізнатися більше та замовити корпоративне свято .

Організація корпоративних спортивних заходів

Підвищити рівень щастя в колективі керівник може проведенням корпоративного спортивного заходу. У ньому повинні брати участь професійні тренери, аніматори, артисти. Вони організовуються за допомогою профільної організації, яка має професійним обладнанням та апаратурою, можливістю створення спецефектів, що дозволяють зробити свято більш видовищним. Такі заходи організовуються влітку на різних міських майданчиках і відкритій природі, взимку - в критих кортах, спортзалах, спорткомплексах, а також, на спортивних майданчиках і базах відпочинку. Дізнатися більше та замовити спортивний захід .

тимбилдинг

Англійське словосполучення Team Building означає побудову команди. Основу ефективної компанії складає згуртований колектив. Дружна команда професіоналів може зробити багато більше окремо взятих геніїв. Звичайно, правильно підібрані люди в кінцевому підсумку все одно спрацюються. Але на формальне знайомство буде втрачено час, необхідний для створення спільного продукту. Завдання тімбілдінга - прискорити цей процес. Беручи участь в його заходах, співробітники компанії підвищують ефективність командної роботи, опрацьовують внутрішньокомандні відносини, набувають навички вирішення нестандартних ситуацій. Дізнатися більше та замовити тім-білдінг .

Наше портфоліо Івент-заходів

Winston

- «Winston Clubbin 'Freedom. Mix of Best »2007 г., 2008 г.,« Winston Freedom Music »2010р. від компанії «JTI» і «С.А.Т.» в ВЦ «Експо-Волга». Кількість відвідувачів 4000 чоловік Підбір приміщення. Event-захід проводився в Самарі вперше в 2007р., Приміщення стало постійним майданчиком заходи Надання охорони заходу, швидкої допомоги, туалетів, огорож, монтаж / демонтаж конструкцій майданчика, зонування, розміщення афіш, надання промо-моделей [...] - «Winston Clubbin 'Freedom Програма для Megafon - Відкриття офісу експрес-обслуговування в Башті «Мегафон» в грудні 2004 р, Щорічні розважальні програми на фестивалі ім. В.Грушіна, Серія пляжних концертів від компанії «Мегафон» 1,5 млн. Відмінних абонентів, Серія літніх концертів на Набережній «Турбо-Інтернет» Підготовка і проведення концертно-розважальної програми з ведучим, танцювальними колективами, вокалістами Оформлення сцени, підбір артистів, ведучих, майстрів боді-арт, надання звукового і світлового обладнання, [...]

У вас з'явилися питання по організації і проведенню Івент-заходів? Задайте їх прямо зараз за телефонами: +7 (846) 276-64-06, +7 (846) 207-12-74 або напишіть нам через форму зворотного зв'язку:

Ми спеціалізуємося на наступних Event-заходах: Event-просування , конференції , корпоративні свята , корпоративні спортивні заходи , тім-білдінг .

У вас з'явилися питання по організації і проведенню Івент-заходів?