Навигация по сайту

Популярные статьи

Осінній призов в армію в 2016 році: все, що тобі необхідно знати

  1. Скільки будуть служити призовники 2016 роки?
  2. Осінній призов: нововведення армії
  3. Що має бути випробувати призовнику?
  4. Для яких районів Росії терміни призову змінюються?
  5. Чи може військкомат закликати юнаків в непризовного час?
  6. Хто не може призиватися під час осіннього призову?
  7. Чи варто йти в армію в 2016 році?

Армія - це місце, куди потрапляють для того, щоб отримати навички та знання, які допоможуть захистити Батьківщину в будь-який момент, коли це буде потрібно. Набір солдатів відбувається в певні періоди, так звані заклики. Тому потрібно бути готовим почати службу до певного часу.

Бажаючи дізнатися, коли починається осінній призов в армію, можна згадати про попередніх роках. Наприклад, в 2014 році заклик стартував 1 жовтня. Ця дата ніяк не було змінено і до цього дня. Тобто хлопці можуть покликаний на військову службу починаючи з першого дня другого місяця осені.

Добре. З датою початку осіннього призову в армію в 2016 році ми визначилися. Тепер поговоримо про день завершення. 31 грудня 2016 року - той день, коли заклик закінчується. І цей день, до речі, з нетерпінням чекають усі новобранці, які готові вирушити служити своїй батьківщині.

Останній день 2016 роки чекають і ті, хто навпаки, не хочуть йти в армію. Адже тепер вони туди точно не потраплять, поки не почнеться новий заклик. До речі, таких юнаків стає все менше, що не може не радувати.

Скільки будуть служити призовники 2016 роки?

Все більше і більше поширюються чутки про те, що термін служби в армії збільшать на 8 місяців, проте не цього разу. Всі ті, хто підуть на службу в 2016 році, залишаться в армії всього на один рік.

Неодноразові чутки ніяк не підтверджуються, так як в самій структурі ще не було рішення перейти на новий рівень в плані терміну служби. Підписані президентом нові документи не містять ніякої інформації про те, що термін може збільшитися на 8 місяців і перетворитися практично в два роки служби.

Підписані президентом нові документи не містять ніякої інформації про те, що термін може збільшитися на 8 місяців і перетворитися практично в два роки служби

Якщо поміркувати, то можливо ніхто не поспішає зі збільшенням терміну служби, так як в результаті такої дії може виникнути безліч проблем, вирішити які не так-то просто. Поки у нас в країні проблем явно вистачає і без цих.

Взагалі, багато призовників не готові до таких зрушень в плані терміну служби. Якщо раніше служити могли і по 10 років, то зараз багатьом цілком вистачає і всього одного року. Правда, варто визнати, що і ставлення до служби в армії змінюється від призову до призову.

Осінній призов: нововведення армії

Якщо ваша мрія - це служба в армії, то осінній призов 2016 може стати періодом, коли ви легко потрапите до лав солдатів строкової служби Збройних Сил . Говорячи про те, які будуть нововведення, можна відзначити мінімальна кількість змін. Можна лише відзначити наявність наукових рот, куди пускають лише випускників ВНЗ. Конкуренція туди, звичайно, велика, однак якщо захотіти, можна зайняти місце в такій роті.

Якщо говорити про те, як змінилася армія за останні роки, то видно більше позитивні зрушення, спрямовані на рішення раніше існуючих проблем. Армія в 2016 році - це те місце, де служити можна і потрібно.

Що має бути випробувати призовнику?

Коли осінній призов в армію 2016 року закінчиться, який став солдатами хлопцям доведеться гарненько попрацювати. Проводитимуться стандартні навчання, які дозволять підготуватися до інтенсивних навантажень, розвинути витривалість і інші важливі людські фактори.

[Tds_info] У нас на сайті є окрема стаття на цю тему під назвою Рік в армії . З неї ви дізнаєтеся про всіх складових року армійського життя. [/ Tds_info]

Служити в армії - важко в моральному плані. Потрібно бути готовим розлучитися з усіма близькими і друзями на деякий час, адже тепер життя буде на якийсь період повністю змінена. Рік армії - це 365 днів тренувань, навчань і викликів самому собі.

У багатьох випадках і результат служби варто витраченого року життя. Юнак стає чоловіком, виховуючи в собі і силу духу, і професійні якості, і хорошу фізичну підготовку.

Для яких районів Росії терміни призову змінюються?

Практично по всій території Російської Федерації заклик буде стартувати тільки з першого жовтня, проте є і ті, у кого терміни переносяться на більш пізній період. Осінній призов в армію в районах крайньої Півночі перенесеться на 1 листопада, що важливо знати для тих, хто бажає вирушити на захист Батьківщини саме з цих місць.

Чи може військкомат закликати юнаків в непризовного час?

Ми знаємо цю історію і за розповідями друзів, і за серіалами на ТБ. Ви сидите вдома, як раптом до вас приходять з військкомату і просять прийти в той чи інший день? При цьому осінній або весняний призов ще навіть не починався? Цілком можливо, що виклик був здійснений для того, щоб ви уточнили або вказали свої анкетні дані, яких у військкомату може не бути. Часто в непризовного період у призовника можуть брати деякі відомості, які безпосередньо пов'язані з військовим обліком.

Але закликати на військову службу в непризовного час вас не можуть.

Але закликати на військову службу в непризовного час вас не можуть

Хто не може призиватися під час осіннього призову?

Говорячи про те, коли почнеться осінній призов в армію 2016, потрібно обов'язково помітити, що терміни призову можуть змінюватися або взагалі не призначатися для певного кола осіб.

  • Наприклад, педагоги не піддаються заклику і не відправляються в армію, що пов'язано саме з родом їх діяльності.
  • Ті, хто працюють в сільській місцевості, мають перевагу в тому плані, що терміни призову можуть зрушуватися до 15 жовтня. Робиться такий хід для того, щоб вони спокійно могли зібрати урожай.
  • Якщо у людини проблеми зі здоров'ям, які були виявлені під час проходження медичної комісії, він також не призивається армію. Чи не робиться це з тієї причини, що ті навантаження, які передбачаються при службі, можуть негативно вплинути на здоров'я в цілому, що є неприпустимим.

Чи варто йти в армію в 2016 році?

На завершення нашої статті хотілося б поговорити про те, чи потрібно йти в армію в 2016 році? Моя відповідь буде позитивним. А пов'язано це з тим, що сучасна армія Росії - це одна з найпотужніших структур, яка активно розвивається, отримує масу удосконалень і поліпшень. Те, що отримує людина на службі - це корисні навички, які допоможуть впоратися з багатьма життєвими проблемами.

Потрібно пам'ятати, що в армії вчать багатьом корисним речам, особливо якщо говорити про життя в сучасному світі. Солдат не робить брудної роботи, що можна було спостерігати в трохи більш ранні часи. А якщо в якихось частинах ще робить, то таких місць з кожним роком стає все менше і менше. Адже зараз все менше і менше можна побачити роликів в інтернеті про те, як солдати російської армії фарбують траву або розчищають калюжі совками. У зв'язку з цим служба стає більш комфортною і максимально корисною.

[Tds_council] Наостанок усім призовникам раджу ознайомитися зі статтею 10 порад призовнику від солдата . З неї, крім рад, ви зможете дізнатися список необхідних речей, які потрібно взяти з собою в армію, щоб на початку служби не відчувати дискомфорту. Важливо взяти тільки корисні предмети, які необхідні для підтримки свого тіла і речей в повному порядку. [/ Tds_council]

Бажаю успішної служби всім призовникам 2016 року,

Автор блогу про армію Армія: погляд зсередини,

сержант запасу Сувернев.

[Ratings]

Скільки будуть служити призовники 2016 роки?
Для яких районів Росії терміни призову змінюються?
Чи може військкомат закликати юнаків в непризовного час?
Хто не може призиватися під час осіннього призову?
Чи варто йти в армію в 2016 році?
Скільки будуть служити призовники 2016 роки?
Що має бути випробувати призовнику?
Для яких районів Росії терміни призову змінюються?
Чи може військкомат закликати юнаків в непризовного час?
Ви сидите вдома, як раптом до вас приходять з військкомату і просять прийти в той чи інший день?