Навигация по сайту

Популярные статьи

Основи SEO для початківців

Глибина

По-перше, припустимо, що у вас є веб-сайт. (Якщо ви цього не зробите, перестаньте читати це і негайно створіть свій веб-сайт.) Ви коли-небудь замислювалися, як певні компанії з'являються у верхній частині пошуку Google, а інші - на сторінці 4 списків?

Відповідь на це - пошуковий маркетинг (SEM), який дозволяє впливати на позиціонування вашої компанії в веб-пошуках. Щоб побудувати SEM для компанії, маркетологи часто шукають такі послуги, як Yahoo! Пошуковий маркетинг , Оголошення Bing і Google AdWords . Фактично, у 2016 році більше 70 відсотків Щорічний дохід від $ 80 мільярдів Google з GoogleAdWords, за даними американських новин.

Найпростіший спосіб переконатися, що ваш бізнес приведе рейтинг пошукових систем полягає в тому, щоб заплатити компанії-пошуковикам (Google, Bing і т.д.) за перше місце. Це називається "платне включення", "оплачене розміщення", або "спонсоровані списки", і це може означати, що ви будете торгувати проти інших - і часто сплачувати за оплату на сторінку або платити за плату за клік - за привілей.

Якщо це не сподобається вам, то ви можете підняти своє ім'я в рейтингу за допомогою SEO. Найбільш послідовна тактика полягає в тому, щоб використовувати «ключові слова», надаючи відповідний, корисний вміст. Ви визначаєте релевантні та популярні слова та фрази для своєї категорії та використовуєте їх у вмісті веб-сайту, з яким читачі матимуть участь. Потім, коли хтось вводить ці ключові слова — скажімо, “Атлантський ресторан з морепродуктами” - пошукова система шукає сайти, які користувачі люблять, а також використовують ці ключові слова. Якщо ваш сайт є одним із них, ви будете розміщувати його в списках.

Ви коли-небудь замислювалися, як певні компанії з'являються у верхній частині пошуку Google, а інші - на сторінці 4 списків?