Навигация по сайту

Популярные статьи

Основи SEO-копірайтингу | Знання, думки, новини - radnews.ru

Копірайтінг- (англ

Копірайтінг- (англ. Copywriting від copy- рукопис, текстовий матеріал + write - писати) мистецтво написання продають текстів, що показують явне конкурентну перевагу компанії, професійна діяльність з написання рекламних та текстів для презентації своєї компанії, товару (ідеї), послугу, людину. Текст, написаний хорошим копірайтером, повинен бути читабельним і зрозумілим, а також викликати інтерес. SEO-копірайтинг - процес створення рекламних текстів, певна техніка створення і редагування текстів для web-сайтів таким.

На відміну від звичайного копірайтера, SEOкопірайтер пише тексти, які не тільки корисні і цікаві для користувача, але і адаптовані під пошукові системи, такі як Google і Яндекс [4]. Говорячи про цілі SEO-копірайтингу, можна відзначити підвищення позицій веб-сторінки в результатах пошуку, донесення повного обсягу інформації до читачів і відповідне перетворення їх в покупців продуктів компанії [2]. Однією з головних задач SEO-копірайтера є розміщення ключових фраз в тексті таким чином, щоб він залишався природним і не втрачав свою смислову складову. Таким чином, написанні SEO-тексту слід ще й враховувати певну кількість ключових слів, унікальність і «нудоту» [1].

Ключові слова - це ті запити, які користувач друкує в пошуковий рядок. Принцип поділу пошукових запитів, як це випливає з назви, формується за кількістю запитів за місяць, які роблять відвідувачі пошукових систем: • Високочастотні запити (більше 5000 в місяць) - це «інформаційні» запити; • Середньочастотні запити (від 500 до 5000 в місяць) - «уточнюючі» запити; • Низькочастотні запити (до 500 на місяць) - «товарні / продуктові» запити [1]. Часто можна побачити такі рекомендації з формування схеми просування пошукових запитів: • ВЧ-запити: 10-15% від загального числа пошукових запитів, по яких просувається сайт; • СЧ-запити: 20-40% від загального числа запитів; • НЧ-запити: 45-70% від загального числа запитів. Однак, все залежить від типу бізнесу і його конкретних завдань. Контент-менеджерам рекомендується сконцентруватися на НЧ, в крайньому випадку СЧ запитах. Це дасть можливість краще продумувати теми контенту і при цьому дасть більш швидкі результати [1].


style = "display: inline-block; width: 240px; height: 400px"
data-ad-client = "111-4472270966127159"
data-ad-slot = "1061076221">

1) Необхідно стежити за структурою сайту. Дуже добре, коли є якісна внутрішня перелінковка.

2) Контент на сайті повинен: • бути інформативним і корисним; • бути таким, щоб хотілося ділитися (посилатися); • містити картинки, інфоргафікі і т.д .; • регулярно оновлюватися; • бути оригінальним; • бути таким, щоб всі згадки запитів були доречні.

3) Тексти і статті. В ідеалі, близько 4000-5000 символів, що не менше, статті - від 1000-1500 слів. Абзаци повинні бути не більше 500 символів без пробілів. Розмір пропозиції не більше 250 символів.

Потрібно прописати не менше двох підзаголовків H2, вони повинні відповідати основним тезам тексту і тематиці сайту, містити ключові слова. Звичайно ж, відсутність тавтології.

4) У тексті повинні використовуватися марковані списки. Якщо описується порядок дій, можна використовувати нумерований список (тег <ul> ... </ ul> замінюємо на <ol> ... </ ol>) [3].

5) Відсоток входження основних ключових слів - не більше 3% і не менше 1%.

6) Мета-опису не повинні бути короткими, в кілька слів. Повинні описувати конкретну сторінку сайту, а не сайт в цілому.

7) Заголовок повинен в декількох словах давати уявлення про інформацію на сторінці. Оптимальна довжина заголовка повинна бути в рамках від 75 до 90 символів. В title необхідно включити обнародувано запити, але їх не повинно бути занадто багато. Необхідно використовувати в заголовку назву компанії, але завжди звертати увагу на ключові слова для запобігання переспама [1].

Список використаної літератури

1. Content Master. Керуй контентом, просувати бізнес [Електронний ресурс]. - Режим доступу: http://courses.iampm.club/course/contentmaster-bazovyj-kurs. - Назва з екрана.

2. SEO-копірайтинг в питаннях і відповідях [Електронний ресурс]. - Режим доступу :: http://seotext.ru/art-faq.html. - Назва з екрана.

3. Оптимізація мета-тегів title, keywords, description [Електронний ресурс]. - Режим доступу: https://it-media.kiev.ua/news/optimizaciya-metategov-title-keywords-description.html. - Назва з екрана.

4. Що таке SEO-копірайтинг? [Електронний ресурс]. - Режим доступу: https://gusarov-group.by/chto-takoe-seo-kopirajting. - Назва з екрана.

В. А. Дужана

4. Що таке SEO-копірайтинг?