Навигация по сайту

Популярные статьи

Основні аспекти ефективної стратегії електронної комерції SEO

  1. Подумайте про SEO з самого початку
  2. Зосередьтеся на довгостроковій перспективі
  3. Питання, що стосуються дублювання вмісту
  4. Відстежуйте електронну комерцію
  5. Автор

Коли справа доходить до підтримки бізнесу в Інтернеті, пошукова оптимізація не є вибором, а відповідальністю Коли справа доходить до підтримки бізнесу в Інтернеті, пошукова оптимізація не є вибором, а відповідальністю. Ландшафт SEO схильний до змін з кожним новим браузером, плагіном, інструментом, алгоритмічним оновленням тощо. Це потребує розуміння ринку, на якому функціонує компанія, і продуктів, які вона пропонує. І на основі цього розуміння разом з колективними знаннями онлайн-клієнтів, стратегія електронної комерції SEO повинна бути складена.

Ось деякі натяки, щоб почати розробляти стратегію.

Подумайте про SEO з самого початку

Коли бізнес планує запустити веб-сайт електронної комерції, впроваджувати найважливіші атрибути SEO можна легко. Робота вимагає старанної роботи над URL-адресою, цільовою сторінкою, мета-тегами, фільтрами, функціями пошуку та ін.

Коли SEO не є нерозривно інтегрованим з основними елементами веб-сайту електронної комерції, проблеми можуть почати виникати, коли пошукова система вже сканувала і індексувала сторінки. У багатьох випадках внутрішні сторінки конкурують проти себе за однакові ключові слова. Каталоги товарів вже імпортуються, і там стоїть проблема дубльованого вмісту. Якщо ви починаєте пізно, коли сайт вже живий, і трафік вже почав прокачуватися, часто виникають труднощі у виправленні ситуації.

Зосередьтеся на довгостроковій перспективі

SEO ніколи не є короткостроковою метою або стратегією SEO ніколи не є короткостроковою метою або стратегією. Багато часу потрібно для того, щоб ознайомитися з цільовим клієнтом, поточною маркетинговою стратегією компанії і відповідно впровадити SEO. Вона включає в себе представлення вашої цільової аудиторії найкращими проектами та відповідним контентом, який добре підходить для кожного важливого аспекту бізнесу, продукту та цільової групи.

Оптимізація для пошукової системи є не люблять махати чарівною паличкою і все оптимізовано. Щоб залучити більше відвідувачів і досягти більшої кількості конверсій, основна увага приділяється послідовному SEO.

Питання, що стосуються дублювання вмісту

Обличчям до пошукового рейтингу є остаточне наслідок цього питання Обличчям до пошукового рейтингу є остаточне наслідок цього питання. До цього існує багато інших серйозних лазів, які можуть вплинути на безперебійне функціонування веб-сайту. Більше того, ваш авторитет також вражає, коли вміст дублюється. Дублювання, подібно до того, як використовувати той же контент на банерах, кампаніях тощо, - це поганий підхід до планування контенту, а питання SEO збільшуються і порушують структуру інформації та веб-сайт.

Правильне кодування файлів robot.txt, ефективне впровадження попередніх фільтрів і т.д. є одним з пріоритетів для вирішення таких проблем.

Відстежуйте електронну комерцію

Високий трафік є корисним лише тоді, коли певний відсоток його також перетворюється на продаж Високий трафік є корисним лише тоді, коли певний відсоток його також перетворюється на продаж. Без перетворень усі зусилля, спрямовані на покращення бізнесу та веб-сайтів, були б безглуздими - і ми цього не хочемо. Google Analytics є одним з найкращих доступних інструментів для відстеження відвідувачів та їхньої діяльності. Це допомагає бачити результат у валюті, а не просто перегляді сторінок. Більш того, аналіз також підкреслює проблемні сфери, які потребують більшої уваги.

Всі вищевказані аспекти завжди на вершині аркуша SEO експерта, але слід тримати працювати в менших бітах. Таким чином, всі області отримують належну увагу, а робоче навантаження залишається керованим. З прогресом SEO пейзаж свідками, було б більше занепокоєння і більше можливостей, щоб зробити електронну комерцію як прибутковий, як це можливо!

Автор

Удіт Ханна - професійний автор і блогер. Він є рідним індіанцем і користується своїм часом у написанні якісних блогів. Він писав різні статті Професійні та вдосконалені курси з маркетингу в Делі, Індія і останнім часом спеціаліст з інтернет-маркетингу. Для отримання додаткової довідкової інформації про нього, будь ласка, перегляньте його профіль Google+ .