Навигация по сайту

Популярные статьи

Основні відомості про SERM просуванні

  1. Основні складові SERM
  2. Цілі і завдання SERM

Термін Search Engine Reputation Management, або просто   SERM просування   , Означає поліпшення репутації компанії в очах потенційного покупця шляхом коштів пошукової оптимізації Термін Search Engine Reputation Management, або просто SERM просування , Означає поліпшення репутації компанії в очах потенційного покупця шляхом коштів пошукової оптимізації. Грамотне SERM просування включає в себе цілий комплекс взаємопов'язаних заходів. При цьому мається на увазі не тільки прямий PR самої компанії, але і допомогу в просуванні сторонніх сайтів, де міститься позитивна інформація про неї, а також усунення з перших рядків пошукачів ресурсів, що мають негативне ставлення до продвигаемому бренду або компанії.

Основні складові SERM

В першу чергу, це управління пошукової репутацією . А вона складається не тільки з SEO просування, хоча і цим ні в якому разі не варто нехтувати. Адже перші рядки в пошукових системах гарантують, що покупець, перш за все, загляне саме туди, куди потрібно. Але SERM передбачає і відбір тих ресурсів, які згодні на взаємовигідне співробітництво в плані просування.

Іншими словами, сайти-партнери погоджуються на публікацію позитивних відгуків про компанії, а сама компанія починає активно рухати їх наверх в пошукових ведучих. При цьому не обов'язково, що це будуть профільні сайти. В даний час у споживача велику довіру викликають сторонні огляди, подкасти, блоги та відгуки в групах в соціальних мережах. Тому має сенс звернути увагу саме на них.

Ще один аспект SERM управління репутацією - це зниження пошукових рейтингів тих сайтів, які негативно відгукуються про компанію. З цим справа йде складніше. Адже конкуренти не стоять на місці і також готові докласти зусиль для підвищення своїх позицій. До того ж не існує методів, здатних безпосередньо знижувати пошукові рейтинги інших сайтів. Однак грамотне і в чомусь навіть агресивне просування призведе до того, що конкуренти виявляться витісненими на нижні рядки.

Цілі і завдання SERM

Якщо всі заходи з управління репутацією в мережі Інтернет пройшли успішно, то в якості результату компанія отримує:

  • значне поліпшення загального іміджу та підвищення довіри в очах потенційного покупця в порівнянні з конкурентами;
  • зростання популярності компанії;
  • усунення негативного іміджу компанії і захист від нього в подальшому;
  • зростання обсягів продажів і фінансового обороту компанії;
  • і, звичайно, як головна мета - підвищення прибутку.

Не варто зациклюватися виключно на оптимізації для пошукових систем. В Інтернеті є чимало способів підвищення репутації та іншими методами. Це можуть бути як регулярні огляди, прес-релізи, так і звичайнісінька реклама. Вміле поєднання всіх цих коштів призведе до підвищення репутації компанії.