Навигация по сайту

Популярные статьи

Увлекательный поход по Крыму

Мы предлагаем вам увлекательный поход по живописным местам горного Крыма, полюбоваться красотами каньонов и горных водопадов, послушать журчание горных рек и пение птиц, насладиться экзотическими пейзажами

Отдых в Карпатах

Активный отдых - это очень важная часть жизни абсолютно любого человека, который способен обогащать и закалять человека как напрямую физически, улучшая форму, так и духовно, психологически, морально,

Главная Новости

Як влаштуватися на роботу в ООН

Опубликовано: 29.09.2018

видео Як влаштуватися на роботу в ООН

Петро Порошенко на Раді Безпеки ООН наголосив на тому, що Організація потребує реформи

1Отримайте освіту за однією з гуманітарних спеціальностей (юриспруденція, економіка, соціологія, соціальна робота та ін.). Це не означає, що технічні спеціальності і точні науки в ООН не затребувані. Просто, знаючи закони і володіючи навиками роботи з людьми, ви набагато швидше зможете адаптуватися до служби в Організації Об'єднаних Націй.


Мігранти, міжнародна безпека, Україна: у Нью-Йорку розпочинається сесія Генеральної асамблеї ООН

2

Ознайомтеся з розмірами квот, виділених на громадян Росії і держав СНД у наступному році. Для цього вам буде необхідно зайти на російськомовний сайт ООН - http://www.un.org/ru. Зверніть увагу: квоти, передбачені для наших співвітчизників, завжди перевищуються. Однак подати заяву на роботу все ж варто. Можливо, що ваш рівень освіти і особистий досвід зацікавить когось із координаторів організацій, що входять в структуру ООН .

3

Щоб ознайомитися зі списком цих організацій, зверніться на сайт http://www.unsystem.org. Зайдіть на сторінки тих з них, робота в яких вас би зацікавила. Дізнайтеся, чи є вакансії, і які існують умови прийому. Перед подачею заявки зареєструйтеся в якості претендента на обрану посаду на сайті http://careers.un.org.

4

Якщо ви проживаєте в регіоні, де ще немає представництва ООН або де потрібна допомога добровольців, то стати співробітником цієї організації ви зможете, практично не залишаючи дому. Зверніться в місцеву адміністрацію і дізнайтеся, яким чином можна почати роботу відповідно до статуту ООН . З'ясуйте, на яких умовах буде здійснюватися контроль над вашою діяльністю, і головне - в чому саме вона буде полягати.

5

Якщо ви вирішили вступити до лав добровольчої місії ООН , діючої в неблагополучних регіонах світу, ваша робота може полягати і в наданні допомоги постраждалим від стихійних лиха, і в навчанні дітей читанню, і в консультативних послугах. Саме тому перед тим як взяти направлення на роботу в ООН , підготуйтеся до тестування на знання мови тієї країни, куди ви хочете відправитися. У програму тестів можуть бути включені і питання, що стосуються аспектів міжнародного права і зводу законів держави, в якій ви збираєтеся працювати.

rss