Навигация по сайту

Популярные статьи

Отримання домену безкоштовно | SEO компанія успішного просування сайтів

Д Д   омен отримати безкоштовно цілком реально омен отримати безкоштовно цілком реально! У цьому немає ніякого підступу. Багато новачків постійно клюють на подібну рекламу в Інтернеті. Насправді безкоштовні домени надаються безкоштовно багатьма провайдерами, але вони третього рівня (наприклад: www.ВашеІмя.com.ru ). Зі зрозумілих причин такий стан справ мало кого влаштовує. Такі безкоштовні доменні імена використовують початківці web-розробники для створення своїх перших творінь c подальшим показом кому-небудь або дуже невеликі фірмочки, яким дуже шкода витрачати свої кровнозаработанние грошові кошти на придбання справжнього доменного імені.

Халявний (безкоштовний) доменне ім'я можна отримати при придбанні оптом (наприклад: купуєш відразу 5 (п'ять) доменних імен в зоні * Халявний (безкоштовний) доменне ім'я можна отримати при придбанні оптом (наприклад: купуєш відразу 5 (п'ять) доменних імен в зоні * .com - отримуєш безкоштовно домен в зоні * .ru або * .рф терміном на один рік). Таку пропозицію дуже часто можна зустріти у багатьох реєстраторів. Таким чином привертають до себе великих web-майстрів (SEO - оптимізаторів) або SEO - компаній одночасно пропонуючи і послуги розміщення серверів (хостингу) у себе (залучення Клієнтів оптом, що в подальшому, можливо, вигідно буде всім сторонам).

Отримати просто так в подарунок і не докладаючи жодних зусиль домен в подарунок практично неможливо, та й чи варто воно того? На сьогоднішній день домени, наприклад, в зоні * .ru і * .рф коштують менше 100,0 (сто) рублів! Думаю, що легше заплатити і не витрачати свій дорогоцінний час на пошук безкоштовності (халяву все люблять).

А якщо комусь треба доменне ім'я абсолютно безкоштовно (ім'я - все одно яке), то можна такі пропозиції пошукати на тематичних форумах торговців доменними іменами (реєструють популярні доменні імена, а потім їх продають), де періодично трапляються такі оголошення. Люди віддають їх через непотрібність (реєстрували під проект і яким-небудь чином він «зірвався» - не відбувся). Безкоштовні домени найчастіше віддають в популярній Російської доменній зоні: * .ru або * .рф, де реєстрація коштує менше 100,0 (сто) рублів на рік і таким доменних імен найчастіше вік - менше одного року.

Все вищесказане відноситься до популярних національним або комерційним сегментам Інтернету. Якщо немає особливих вимог, то можна спробувати щастя і зареєструвати абсолютно безкоштовно домен можна, наприклад: в доменній зоні Токелау (* .tk), (* .gq), (* .cf), (* .ga), (* .ml ), але всі ці безкоштовні домени реєструються на термін до 1 (одного) року і вимагають продовження, що не складе великих труднощів. реєстратора зазначених доменних імен не складе великих труднощів знайти в Інтернет через будь-який пошуковик. Процедура реєстрації та подальшого продовження не займе багато часу і модерного досвіду - розбереться навіть новачок.

Пам'ятайте, що час - безцінне і його треба берегти і не витрачатися на такі дрібниці як економія на дешевих доменних іменах!

Дивіться також статтю - Вплив віку домену на SEO просування .

Отримати просто так в подарунок і не докладаючи жодних зусиль домен в подарунок практично неможливо, та й чи варто воно того?