Навигация по сайту

Популярные статьи

Увлекательный поход по Крыму

Мы предлагаем вам увлекательный поход по живописным местам горного Крыма, полюбоваться красотами каньонов и горных водопадов, послушать журчание горных рек и пение птиц, насладиться экзотическими пейзажами

Отдых в Карпатах

Активный отдых - это очень важная часть жизни абсолютно любого человека, который способен обогащать и закалять человека как напрямую физически, улучшая форму, так и духовно, психологически, морально,

Главная Новости

Отримання документів державного зразка Румунії

Опубликовано: 28.10.2018

видео Отримання документів державного зразка Румунії

History: UKRAINE

# швидко отримати основні документи

... свідоцтво про народження, ідентифікаційний код, свідоцтво про шлюб, закордонний паспорт ...


Довідки про несудимість від сьогодні можна безплатно отримати в усіх сервісних центрах МВС

Програма по отриманню громадянства Румунії передбачає отримання Вами не тільки сертифікату про громадянство , а й пакета документів державного зразка, з якими Ви зможете проживати в будь-якій країні Євросоюзу, вчитися, працювати і подорожувати, користуючись усіма правами і свободами європейського громадянина.


Історія України

На підставі сертифікату про громадянство , який Ви отримаєте в день прийняття присяги, Ви допоможемо Вам оформити всі необхідні документи (вони також є підставою для видачі внутрішнього паспорта (булетіна ) на самому заключному кроці). З нашою допомогою Ви зможете швидко отримати наступні основні документи: свідоцтво про народження , ідентифікаційний код, свідоцтво про шлюб, закордонний паспорт (для біометричного паспорту знадобиться здача цифровий дактилоскопії). Тепер на підставі документів румунського державного зразка Ви можете оформити внутрішній румунський паспорт або так звану ID карту з румунською пропискою, водійські права тощо.

Румунське свідоцтво про народження

Щоб оформити румунське свідоцтво про народження , необхідно буде надати отриманий в Бухаресті сертифікат про присвоєння громадянства і своє чинне свідоцтво про народження, яке у Вас є в наявності. Ви можете передати всі документи нашого юристу, і ми оформимо свідоцтво без Вашої присутності.

Румунська прописка

Прописка в Румунії - це вагома перевага, яка зміцнює Ваш зв'язок з країною набуття громадянства і виключає можливість проведення додаткових перевірок при перетині кордонів. Ми організуємо поїздку в м. Сучава в супроводі нашого юриста для оформлення прописки, попередньо підберемо кандидатуру і домовимося про все. Результат - легальна румунська прописка менше, ніж за годину!

Внутрішній паспорт (булетін)

Ви відвідаєте разом з нашим юристом паспортний стіл, надасте фото, і через кілька тижнів Ваша ID картка буде готова.

Закордонний паспорт Румунії

Ви можете оформити закордонний паспорт наступних типів: біометричний паспорт (термін документу становить 3-5 років), звичайний паспорт без біометрії (з терміном 1 рік).

Водійські права

Щоб оформити водійське посвідчення зразку ЄС , Вам потрібно зробити дублікат свого існуючого посвідчення, отримати довідку про несудимість в Румунії, подати весь пакет документів для оформлення нового посвідчення. На цей час Вам буде надано тимчасовий дозвіл на керування автомобілем.

Якщо всі попередні стадії позаду, ми Вас вітаємо - Ви успішно оформили громадянство ЄС і тепер можете іммігрувати в Румунію або будь-яку іншу європейську країну!

rss