Навигация по сайту

Популярные статьи

Увлекательный поход по Крыму

Мы предлагаем вам увлекательный поход по живописным местам горного Крыма, полюбоваться красотами каньонов и горных водопадов, послушать журчание горных рек и пение птиц, насладиться экзотическими пейзажами

Отдых в Карпатах

Активный отдых - это очень важная часть жизни абсолютно любого человека, который способен обогащать и закалять человека как напрямую физически, улучшая форму, так и духовно, психологически, морально,

Главная Новости

Отзывы о работе компании life:) в Крыму

Опубликовано: 01.10.2018

видео Отзывы о работе компании life:) в Крыму

Улица Грибоедова || Евротрешка || НовоСтрой Геленджик 2018

В 

В В В В В В В В В В В В В В В  Два місяці тому у м.Чернігові було найнято промоутерів в компанію ТОВ АСТЕЛІТ Life. Їм пообіцяли велику платню за 130 проданих пакетів в місяць 1200 грн.; за 180 пакетів 1700 грн.; 230-2100 грн. і т.д., та пообіцяли оформлення в штат працівніків. Воні віддали свої копії паспортів та інд.кодів. А ще їм пообіцяли кошти я кі надходять за системою амбасадор. Торгові представники м. Чернігова повідомили дівчатам, що зкоро з Києва надішлють договори і вони їх підпишуть. Через деякий час торгові представники заспокоїли дівчат та повідомили, ща вони вже в штаті та підписувати нічого не треба,все підписано.В В В В В В В В В В В В В В В  Вже закінчуеться другий місяць, а промоутери м. Чернігова заробітноі плати так і не отримали. Та і загалом, нічого того, що було обіцяно.Алеж вони виконують великі плани які їм ставлять торгові представники м.Чернігова. А, ще сьгодні їм повідомили, що їх так і не оформели і не оформлять. А заробітна плата всеодно буде, що б вони не хвилювалися, та робили свою справу(виконували плани).


Крым сегодня 2017. Новостройки у моря. Реставрация лестницы. Алушта

Бідні дівчата, на прохання віддати їм ксерокопії їхніх документів, їм нічого не дають. На запитання коли буде заробітна плата відповідають що не знають, на прохання дати телефон вищого руководства, відповідають що не дадуть.

Скоріш завсого їхню заробітну плату получили ці торгові представники, та вже давно роздеребанели на трёх, а дівчатам скоро скажуть: не подобаеться допобачення! Тай далі будуть забирати їхню заробітну плату.

В В В В В В В В В В В В В В В 

rss