Навигация по сайту

Популярные статьи

Page-Weight Desktop - програма для перелинковки сайту.

 1. Навіщо це потрібно?
 2. Як це работатет?
 3. Принцип дії
 4. застосування
 5. досвід
 6. Відгуки
 7. Оновлення та перехід на наступні версії
 8. Як придбати програму
 9. Системні вимоги
 10. підтримка

Програма Page Weight адресована SEO фахівцям, веб майстрам, і просто власникам сайтів.

За допомогою програми ви можете наочно бачити, як, завдяки внутрішній перелинковки, розподіляється вага по сайту.

Навіщо це потрібно?

 • Правильна перелінковка допомагає просувати сайт.
 • Використання внутрішніх ресурсів сайту дозволяє економити бюджет на просування.
 • Биті посилання відтягують на себе вагу. Знайдіть і видаліть їх!
 • Ви знаєте про всі посилання, розміщені на сайті? Програма допоможе виявити навіть ті, про які ви і не підозрюєте!

 1. Принцип дії і застосування
 2. досвід
 3. Відгуки
 4. Як купити
 5. оновлення
 6. Системні вимоги
 7. Підтримка користувачів

Як це работатет?

Закриваючи посилання від індексації і проставляючи додаткові, ви при перерозподілі вага по сайту, прокачувати тим самим просуваються сторінки. Найчастіше бездумна перелинковка призводить до зворотного ефекту - ваш сайт починає втрачати позиції у видачі. Завдяки режиму «Моделювання» в програмі, ви можете опрацювати оптимальну схему перелинковки до того, як внесете зміни на сайт.

Принцип дії

Програма сканує сайт, виділяє з нього всі посилання, і виконує розрахунок за класичною формулою Page Rank, відповідно до зазначених вами настройками.

застосування

Використовуючи програму ви отримаєте:

 1. наочну загальну картину аналізованого сайту
 2. чітко побачите, які сторінки мають найбільшу вагу, а які найменший
 3. які посилання стоять на сайті (як внутрішні, так і зовнішні)
 4. які саме сторінки посилаються на просувний документ (що допомагає при розкручуванні внутрішніх сторінок)

Окрім цього:

 • Використовуйте Page Weight що б знайти биті посилання
 • Використовуйте Page Weight що б знайти все зовнішні посилання сайту
 • Використовуйте моделювання, що б вибрати оптимальну схему перелинковки

Аналізуйте чужі сайти, що б оцінити якість донора перед покупкою посилання. Економте свої гроші! Детальніше в статті « Як не помилитись при покупці вічних посилань »


досвід

Вперше програма була представлена ​​на суд оптимізаторів в 2008 році. З тих пір програма постійно допрацьовувалася, виправлялися помилки і додавалися нові функції. Назва програми - Page Weight - стало брендом. Програму рекомендують на курсах, семінарах, і просто один одному.

Нас шукають за назвою. А спроби знайти халяву говорять про затребуваність програми :-)

Програма Page Weight адресована SEO фахівцям, веб майстрам, і просто власникам сайтів

Відгуки

Придбав дистрибутив 12.10. Отримав швидко і все таке, але не про це мова. Хочу сказати, що програму відразу ж нацькував на один зі своїх проектів і виявив наявність "лівих" посилань - менеджер постарався і за це був звільнений. На іншому проекті було виявлено помилки роботи CMS. Загалом, рідко таке буває, але програма відразу ж принесла відчутні результати, що виявляє її корисність.

Продукт, безумовно, варто запитаних грошей і повинен знаходиться в списку найбільш часто використовуваного ПО оптимізатора.

Програма просто відмінна. Заощадила купу часу. Нещодавно попросив оновлення скинути (купував ще в листопаді), відправили майже відразу, виявилося там ще корисні функції з'явилися. Велике спасибі за хороший софт.

Повідомлення від vlad1k: Так що з програмою Page Weight можна робити? Чи варто її новачкові мати? Я поки тільки вчуся, можна сказати заради хобі. Так 20 баксів якось не дуже хочеться вкладати, інший варіант, якщо вона окупитися швидко.

Ну особисто у мене програмка окупилася за 2 години з лишком після її покупки. Як "пригодитца" вона Вам, залишається тільки здогадуватися

Купив у ТС програму. Працює на ура. Свої 20 $ відпрацьовує як негр в Африці!))


Всі відгуки, побажання та пропозиції з 2008 року можна почитати тут , А так само в Продовжуючи тему тут . Обережно, понад 1000 постів! :-)

Оновлення та перехід на наступні версії

Всі оновлення в рамках версії безкоштовні. Оновлення відбуваються автоматично. Після виходу оновлення, програма, при черговому запуску повідомить вам про це і запропонує його встановити. Так само оновитися можна вручну, скачавши останню версію з особистого кабінету.

Перехід на наступну версію очуществляется зі знижкою. Тобто вам потрібно буде тільки доплатити різницю.

Як придбати програму

Просто натисніть на кнопку :-)

Оплата приймається в будь-якій валюті через сервіс "Робокасса". Після оплати вам на пошту прийде лист з паролем в особистий кабінет і посиланням на скачування програми. Так само скачати Page Weight можна буде безпосередньо в особистому кабінеті.

Системні вимоги

Для установки вам буде потрібно комп'ютер з операційною системою Microsoft Windows 7 або вище. Переконайтеся що на вашому комп'ютері встановлено Microsoft .NET Framework 3.5 (зазвичай вже встановлений за замовчуванням).

Процесор: 1 ГГц і вище

Оперативна пам'ять: 1 Гбайт і вище (для великих проектів)

Місце на жорсткому диску: від 200 Мегабайт (для установки) і додаткове місце для зберігання даних проектів.

Примітка: при невідповідності битности системи битности архітектури процесора ми не можемо гарантувати працездатність програми.

Увага: Програма може працювати в режимі обмеженої сумісності на операційній системі Windows XP SP3. Однак, ми не можемо гарантувати запуск або безперебійну роботу програми на цій системі. Так само повідомляємо, що з середини 2016 року, ми переходимо на сертифікати sha256, які не підтримуються в ОС Windows XP. І з цього часу програма на цій ОС запускатися не буде.

Власникам комп'ютерів MAC: Програма розроблена для роботи під операційною системою Windows. Однак, у нас є повідомлення про успішну роботу програми під емулятором на МАК, але так само є і повідомлення про те що вона не працює або не ставиться. Ми офіційно не підтримуємо і не гарантуємо роботу програми на комп'ютерах з операційною системою відмінною від Windows, і ви використовуєте її на свій ризик.

підтримка

Будь-яке питання по роботі програми можна задати через форму зворотного зв'язку в особистому кабінеті. Там же буде зберігатися історія листування до тих пір, поки питання не буде вирішене.

Ми намагаємося допомагати не тільки по частині рабти програми, але і по частині теорії перелинковки. Спеціально для цього був створений розділ « перелінковка FAQ », Де ви можете задати і своє питання.

Навіщо це потрібно?
Як це работатет?
Навіщо це потрібно?
Ви знаєте про всі посилання, розміщені на сайті?
Чи варто її новачкові мати?