Навигация по сайту

Популярные статьи

Увлекательный поход по Крыму

Мы предлагаем вам увлекательный поход по живописным местам горного Крыма, полюбоваться красотами каньонов и горных водопадов, послушать журчание горных рек и пение птиц, насладиться экзотическими пейзажами

Отдых в Карпатах

Активный отдых - это очень важная часть жизни абсолютно любого человека, который способен обогащать и закалять человека как напрямую физически, улучшая форму, так и духовно, психологически, морально,

Главная Новости

Пакет для сміття ЛД 70110120л

Опубликовано: 06.11.2018

Пакет для сміття ЛД (70*110/120л - 10шт,чорний) 0 из 5 Оценок: 0

Універсальні пакети для сміття ProService, призначені для сміттєвих баків і як самостійний виріб при прибирання територій, приміщень, ремонт. Обсяг виробів – 120 літрів (розміри 70х110 см). В якості матеріалу для виготовлення використовується поліетилен низької щільності, не виділяє шкідливих речовин, з високими міцнісними характеристиками. Пропонуємо якісні пакети для сміття в інтернет-магазині «Офіс-Менеджер», з доставкою в Дніпропетровськ, Київ, Харків, Одесу, Запоріжжя, інші міста України. Вибрати товари для офісів можна в зручному каталозі – недорого і з доставкою в максимально стислі терміни.

У компанії "Офіс Менеджер" передбачена гнучка система знижок:

- При реєстрації Ви отримуєте автоматично знижку 2%.

- Після реєстрації з Вами зв`яжеться персональний менеджер, який визначить додаткову знижку, яка буде відповідати обсягу закупівлі Вашого підприємства.

- При наступних замовленнях вартість товарів на сайті буде відображатися з урахуванням Вашої знижки. Для цього необхідно увійти в свій аккаунт .

Зареєструватися зараз!

rss