Навигация по сайту

Популярные статьи

Пакуємо речі: скільки коштує SEO в США?

 1. Управління репутацій бренду
 2. Наймайте згідно цілям і платите за результат
 3. Скільки коштує SEO: моделі оплати SEO
 4. Щомісячна оплата і Що ви отримуєте:
 5. (Абонентка $ 500 / міс)
 6. ($ 1000 - $ 5000 / міс)
 7. ($ 5000 - $ 10000 + / міс)
 8. ($ 10,000 - $ 20,000 + / міс):
 9. À la carte * і Контракти за фіксованою ціною (проектне співробітництво)
 10. Погодинна консультація ($ 100 - $ 300 / год)
 11. Витрати на найманого фахівця ($ 50-120k + / рік)
 12. Ризики при виборі рішення
 13. Миттєві результати або нереальні гарантії
 14. Підозрілі методи Link-building
 15. Коли вартість послуг нижче ринкової
 16. Дорогі рішення без перевіреною репутацією
 17. Ця стратегія спрацювала для інших організацій

джерело перекладу

SEO є широко поширеною онлайн-маркетинговою стратегією, яка використовується для збільшення впізнаваності бренду, побудови цільового трафіку, і просуванню вашої організації в результатах пошуку Google, Yahoo, Bing та інших пошукових систем, в яких багато компаній хочуть просувати свої послуги та товари.

У той час як переваги хорошого SEO ясні, вартість реалізації стратегії SEO може значно відрізнятися в залежності від цілей компанії і видом реалізації стратегії. Незалежно від того, який ваш бюджет, витрати, пов'язані з просуванням SEO слід розглядати як вкладення в ваш бізнес і як з будь-якими інвестиціями, ви повинні бути зацікавлені в побудові найкращого показника ROI.

Перед підписанням будь-яких угод, ретельно обміркуйте і інвентаризують то, що ви хочете досягти з SEO. Ставте реальні цілі, які допоможуть вам визначити відповідний бюджет, щоб інвестувати його в SEO.

Наприклад, якщо ваша мета - збільшити продажі на 15 відсотків, то оціните, скільки ви готові платити за цей результат і як це вплине на ваш бюджет і маркетингові можливості в майбутньому. Взагалі, чим вища мета, тим дорожче буде коштувати їх досягнення.

Управління репутацій бренду

ORM - один з найбільш швидко зростаючих сегментів digital-ринку. Стань експертом в галузі управління репутацією разом з новим курсом Skillbox і Sidorin.Lab (Агентством №1 з профільного рейтингу Рувард).
3 місяці онлайн-навчання, робота з наставником, дипломна робота, працевлаштування для найкращих в групі. Наступний потік навчання стартує вже 15 квітня . Cossa рекомендує!

Реклама

Наймайте згідно цілям і платите за результат

Після того, як ви позначите SEO та маркетингові цілі вашого бізнесу, ви повинні бути у всеозброєнні, щоб найняти правильного виконавця. При покупці SEO послуг, краще розглянути всі варіанти і витрати, пов'язані з кожним з цих варіантів, до прийняття будь-яких рішень.

Вибір може включати в себе наймання SEO фахівця, цілу команду в штат або замовлення послуг SEO агентства. Розглянемо кожен пункт:

Власний SEO відділ: Найм штатного фахівця SEO (або цілої команди) буде дорожче через витрати на навчання, але якщо у вас велика організації або довгий список стратегій, всі з яких ви збираєтеся здійснити, то цей варіант слід розглядати в довгостроковій перспективі.

При пошуку ідеального кандидата, зверніть увагу на те, чи достатньо у нього навичок:

 • link building;
 • технічне розуміння SEO,
 • контент-маркетинг;
 • соціальні медіа;
 • аналітичний склад розуму.

Проте, ця затія може бути дуже дорогою. І це не рідкість, коли справжній ветеран SEO обходиться більше $ 100,000 в рік. Крім того, як правило, потрібно створити цілий відділ для того, щоб задовольнити ваші потреби в SEO в повній мірі і не звалювати непідйомну гору робіт на одну людину.

Агентства контент-маркетингу: Ці агентства часто пропонують SEO послуги в якості доповнення, але так як SEO не є їх основним напрямком, ви повинні переконатися, що вони дійсно розбираються в пошуковому маркетингу.

Витрати, пов'язані SEO, можуть бути більш жорсткими, тому що SEO в таких студіях часто йде в комплекті з контент-маркетингом, але це може бути відмінним варіантом, якщо вам потрібно досягти кілька маркетингових цілей одночасно.

SEO студія: Компанії, які зосереджені тільки на SEO, як правило, мають більше досвіду: вони практикують і вигадують щось нове кожен день і знають, як потрібно працювати в різних галузях. Деякі великі фірми використовують великі штати з фахівцями в багатьох областях.

Крім того, такі студії часто пропонують різноманітні послуги і прайс для задоволення потреб вашої компанії. Це можуть бути контракти на місяць, проектна робота або погодинна консультація.

Такий варіант ідеальний в тому випадку, якщо ви звертаєтеся за чимось дуже індивідуальним.

Скільки коштує SEO: моделі оплати SEO

Те, у скільки обійдеться SEO вашої компанії, безпосередньо залежить від потреб вашої організації і рівня досвіду постачальника послуг, якого ви вибрали. АЛЕ ви повинні знати, в яких цінових діапазонах шукати вигідне для вашої компанії співпрацю.

Щомісячна оплата і Що ви отримуєте:

Це, мабуть, найпопулярніша модель ціноутворення, вартість збільшується відповідно до потреб вашої організації.

(Абонентка $ 500 / міс)

Якщо ви не є гігантською локальної компанією, у якої є маленький сайт і при цьому відсутня конкуренція, то ви повинні бути обережні при покупці SEO послуг, вартістю менш ніж $ 500 в місяць. Більшість компаній, які працюють в цій галузі, автоматизували лінк білдінг, контент віддають на вельми дешевий аутсорс і тільки технічні роботи роблять самостійно.

Це може працювати для локальної піцерії, яка бажає просунути свою назву і періодично з'являтися в каталогах (таких як Yelp і Google) Local), але якщо ваша мета - виявитися в ТОПі з конкурентного ключовим словом, то вам, ймовірно, краще знайти курси SEO і підучитися самому за ці гроші.

($ 1000 - $ 5000 / міс)

Невеликі компанії з обмеженими SEO вимогами або слабо конкурентними цільовими ключовими словами іноді можуть отримати щось осудна, заплативши за послуги $ 1000 в місяць. Але ви повинні вжити додаткових заходів обережності, так як такий низький бюджет може вказувати на недосвідченість.

SEO вимагає послідовне створення контенту, висока якість link building і сильний акцент на оптимізації конверсії, зручність і доступність. У цій ціновій категорії дуже складно знайти компанію, яка могла б надати належним чином все вищеперелічене.

($ 5000 - $ 10000 + / міс)

У цій ціновій категорії більше шансів знайти більш професійну SEO студію з перевіреною репутацією.

Ця стандартна ціна найчастіше забезпечує вашої компанії команду, яка присвятила себе SEO, в якій працюють професійні редактори, копірайтери, контент-менеджери, фахівці з конверсії, експерти веб-розробки, фахівці по посиланнях, аккаунт-менеджери і експерти по аналітиці. Вони забезпечать вам успіх і нададуть вам ту підтримку, в якій ви потребуєте.

($ 10,000 - $ 20,000 + / міс):

Компанії з амбітними цілями, як правило, працюють на цьому рівні. В такому випадку SEO студія управляє процесом від початку до кінця.

Зрозуміло, що фахівці такого рівня не будуть просувати тільки ваш бізнес. Але це інвестиції, які, ймовірно, будуть давати значні результати, так як весь проект добре профінансований, що забезпечує більше можливостей для пошуку партнера з метою виконання необхідних завдань.

Якщо ринок, на якому ви намагаєтеся домінувати, має досить високу конкуренцію, то готуйтеся вкласти принаймні на рік або два. Насправді, витрачати понад 100 000 $ в місяць на SEO - не рідкість для компанії, яка націлена на просування по комерційним ключовими словами.

À la carte * і Контракти за фіксованою ціною (проектне співробітництво)

Ваші SEO потреби буде змінюватися в залежності від того, на скільки ваш сайт далекий від оптимізації, від розміру вашого сайту, від конкурентності та ваших цілей. Контрактні послуги включають в себе:

 • Аудит посилального профілю - $ 2500 - $ 7500 (або вище, в залежності від розміру посилального профілю).
 • SEO аудит / аудит сайту - $ 1000- $ 3000 (або вище, в залежності від розміру і глибини перевірки).
 • Link building - $ 250 - $ 2000 за посилання (в залежності від якості і тактики).
 • Оптимізація сторінки - $ 100- $ 250.
 • Копірайтинг - $ 0.75- $ 1.00 / слово.

Наприклад, якщо у вас є ресурси для відмінного копірайтингу і контенту, але технічних можливості не вистачає і про link building ви навіть не чули, то співпраця "по меню" буде найефективнішим рішенням для вас.

* A la Carte - так називається обслуговування в ресторані по меню.* A la Carte - так називається обслуговування в ресторані по меню

Погодинна консультація ($ 100 - $ 300 / год)

Якщо ви плануєте працювати з консультантом SEO, ви повинні бути готові до того, щоб витратити більше $ 100 на годину.

Звичайно, ціна буде варіюватися в залежності від конкурентоспроможності вашого ринку, але ви повинні бути обережні у співпраці з консультантом, який здається "занадто хорошим".

Пам'ятайте, робота з SEO фахівцем - це інвестиції. І ви не повинні економити: щоб отримати потрібний результат, слід шукати перевіреного консультанта з великим багажем досягнень. Так, є й дешевші консультанти, але вони, як правило, набагато менш досвідчені і, ймовірно, буде потрібно більше часу, щоб отримати результати (якщо до них взагалі коли-небудь дійде).

Так, є й дешевші консультанти, але вони, як правило, набагато менш досвідчені і, ймовірно, буде потрібно більше часу, щоб отримати результати (якщо до них взагалі коли-небудь дійде)

Витрати на найманого фахівця ($ 50-120k + / рік)

Є випадки, коли вашої організації необхідно SEO просування, яке вимагає особливої ​​уваги і тому вам може знадобитися штатний спеціаліст або менеджер. Зарплата фахівця SEO (на відміну від інших), перш за все, залежить від рівня досвіду і країни.

Наприклад, керівник SEO в великій технологічній компанії в Сан-Франциско може отримувати понад $ 200 000 на рік. Щоб отримати краще уявлення про те, скільки ви повинні платити SEO фахівця, вивчіть сайти пошуку роботи.

Деякі з цих рішень можуть не влізти в ваш бюджет або бути неправильними для кожного бізнесу, але пам'ятайте, що кожен варіант, який ви обираєте, повинен давати результати, грунтуватися на ваших цілях і з плином часу провести позитивний коефіцієнт окупності інвестицій.

Деякі з цих рішень можуть не влізти в ваш бюджет або бути неправильними для кожного бізнесу, але пам'ятайте, що кожен варіант, який ви обираєте, повинен давати результати, грунтуватися на ваших цілях і з плином часу провести позитивний коефіцієнт окупності інвестицій

Ризики при виборі рішення

Ухвалення правильного рішення в SEO вимагає ретельного дослідження, ви повинні переконатися, що ви співпрацюєте з правильним партнером. Зверніть увагу на ці червоні прапори:

Миттєві результати або нереальні гарантії

Незалежно від того, кого ви обрали в якості вашого партнера (штатного SEO фахівця, агентство або консультанта), всі вони не повинні давати жодних гарантій щодо продуктивності або дуже швидких (і гарантованих!) Результатів. Гарне SEO може зайняти до шести місяців, перш ніж воно почне якось позитивно впливати на кампанію.

Сеошник, якого ви вибираєте для співпраці, зобов'язаний пояснити вам деталі і рассказвать плани по досягненню ваших цілей в рамках даного графіка. Для більш складних кампаній 12 місяців - цілком нормальний термін, який гарантує видиму віддачу.

Підозрілі методи Link-building

Будьте обережні при роботі з будь-стратегією, яка передбачає купівлю великої кількості посилань, передплатників або списків адрес електронної пошти. У короткостроковій перспективі, ці методи можуть прискорити ефект SEO, але в дійсності, це може зашкодити репутації вашого сайту.

Google та інші пошукові системи на раз обчислюють підозрілі SEO діяльності (якщо можна так висловитися) і, якщо знаходять їх, то надходять жорстко.

Переконайтеся, що ваші фахівці знають всі про санкції пошукових систем. Зараз це не рідкість, коли компанії використовують деякі з методів, що негативно впливають на SEO просування їх конкурентів. Співробітники хорошою SEO студії будуть знати, як захистити вас від подібних проблем, і, якщо станеться найгірше, зможуть оперативно вирішити будь-яке питання.

Коли вартість послуг нижче ринкової

Незважаючи на те, що недорогі послуги часто вказують на недосвідченість фахівця, це не означає, що варто уникати таких працівників, консультантів або агентств. Насправді трапляється і таке, коли компанії не вистачає кейсів в портфоліо, тоді вони починають пропонувати свої послуги за заниженою ціною, щоб побудувати свою репутацію на ринку послуг.

Щоб переконатися в цьому, чесно запитаєте фахівця, чому його ціни нижчі, а також дізнайтеся про історії успіху колишніх клієнтів (вони точно розкажуть вам всю правду).

Дорогі рішення без перевіреною репутацією

Зрозуміло, що послуги в деяких студіях / у деяких SEO фахівців будуть дорожче, ніж в середньому по ринку. Але завищена ціна повинна бути виправдана.

Якщо ви розглядаєте дорожчі варіанти, то подивіться портфоліо SEO агентства і пошукайте докази того, що співпраця гарантує успіх.

Ця стратегія спрацювала для інших організацій

Не варто думати, що конкретне рішення буде працювати тільки тому, що воно ефективно спрацювало для інших організацій у вашій галузі або інших компаній, з якими ви працювали в минулому. Кожен бізнес має унікальні потреби і цілі, тому "стандартні настройки" можуть бути серйозною помилкою.

Наприклад, якщо контент-маркетинг круто спрацював для стартапу, то це не обов'язково означає, що ті ж самі методи будуть працювати для локального ріелтора.

Щоб бути більш підготовленим і прийняти правильне рішення для вашого бізнесу, визначити стратегію, яка впишеться в бюджет і може забезпечити вимірні ROI протягом довгого часу.

Скільки ви готові платити за хорошу SEO рішення? Задля досягнення яких цілей вам повинно допомогти SEO? Як ви думаєте, який найбільш важливий аспект в SEO, на який варто спиратися в пошуку правильного рішення?

Скільки ви готові платити за хорошу SEO рішення?
Задля досягнення яких цілей вам повинно допомогти SEO?
Як ви думаєте, який найбільш важливий аспект в SEO, на який варто спиратися в пошуку правильного рішення?