Навигация по сайту

Популярные статьи

Увлекательный поход по Крыму

Мы предлагаем вам увлекательный поход по живописным местам горного Крыма, полюбоваться красотами каньонов и горных водопадов, послушать журчание горных рек и пение птиц, насладиться экзотическими пейзажами

Отдых в Карпатах

Активный отдых - это очень важная часть жизни абсолютно любого человека, который способен обогащать и закалять человека как напрямую физически, улучшая форму, так и духовно, психологически, морально,

Параметри SEO

  1. Вступ Пошукова оптимізація стала невід'ємною частиною створення сайту. Пошукові системи, такі як...

Вступ

Пошукова оптимізація стала невід'ємною частиною створення сайту. Пошукові системи, такі як Google, Yahoo і Bing, ранжують ваш сайт на основі численних факторів, включаючи вміст, структуру, посилання та метадані. Веб-майстри не можуть контролювати кожен аспект ранжування їхнього сайту, але правильне іменування сторінок і ефективне використання метаданих проходять довгий шлях.
openElement надає простий спосіб редагування та оптимізації метаданих веб-сайту.
Примітка: Користувачі можуть захотіти уникати використання символів з акцентами (ç, à, é, ñ і т.д.) у своїх метаданих, оскільки не всі браузери підтримують їх, і вони можуть бути несумісними з пошуковими системами англійською мовою

На вкладці "Сторінки" натисніть кнопку "Інформація про SEO" Головне меню :

На вкладці Сторінки натисніть кнопку Інформація про SEO   Головне меню   :

  • (a) Заголовок сторінки : Введіть назву сторінки. Цей заголовок відображатиметься на вкладках веб-переглядача та читатиметься індексаторами пошукової системи.
  • (b) Опис : Чітко опишіть зміст веб-сайту (або лише сторінку) у 2 реченнях або менше. Не вводити безглуздий рядок ключових слів, оскільки це може зменшити ваш рейтинг.
  • (c) Ключові слова : введіть список ключових слів для вашого сайту, розділяючи кожне ключове слово комою. Спочатку розміщуйте найважливіші ключові слова і не повторюйте одне і те ж ключове слово більше одного разу.
  • (d) URL-адреса перекладу : openElement дозволяє користувачам вказувати різні назви сторінок у URL-адресі залежно від версії (мови) перегляданого сайту. (тобто Products.htm для англійської, Produits.htm для французької, Productos.htm іспанською). Це робиться за допомогою перезапису URL-адрес.

Попередження: ці налаштування чутливі. Введення недійсних мета-тегів може призвести до порушення SEO та самого веб-сайту. Будьте обережні.
Попередження: ці налаштування чутливі

  • (a) Meta Name (Ім'я мета) : оберіть метадані у спадному меню. Якщо потрібного мета-назви немає у списку, ви можете додати спеціальну назву, натиснувши кнопку +.
  • (b) Значення : Введіть значення для потрібного мета-тега. Символ "(цитата) не можна використовувати в цьому полі.

Покращення рейтингу пошукової системи

SEO іноді може бути переважною. З такими постійно мінливими даними і тенденціями, хто може відстежувати все це ?! Наші друзі в АналітикаSEO може допомогти! Вони можуть похвалитися широким спектром функцій, наприклад, оцінками веб-сайтів, звітів, тенденцій тощо. Основна послуга безкоштовна, з можливістю оновлення для більш просунутого SEO. Щоб почати, натисніть на логотип у розділі "Налаштування SEO" на вкладці "Покращення рейтингу пошуку".
SEO іноді може бути переважною

З такими постійно мінливими даними і тенденціями, хто може відстежувати все це ?