Навигация по сайту

Популярные статьи

Увлекательный поход по Крыму

Мы предлагаем вам увлекательный поход по живописным местам горного Крыма, полюбоваться красотами каньонов и горных водопадов, послушать журчание горных рек и пение птиц, насладиться экзотическими пейзажами

Отдых в Карпатах

Активный отдых - это очень важная часть жизни абсолютно любого человека, который способен обогащать и закалять человека как напрямую физически, улучшая форму, так и духовно, психологически, морально,

Главная Новости

Парк "Олександрія" та Буки. Любов та краса.

Опубликовано: 12.01.2019

видео Парк

Екскурсія в Буки. Травень - 2017

Запрошуємо Вас відвідати перлину України м. Білої Церкви (Київської області), де знаходиться один з найбільших та найстаріших ландшафтних парків (XVII ст.) — дендропарк «Олександрія» . Дендропарк «Олександрія» був закладений повіреним польської шляхти при дворі Катерини II – Франциском Ксаверієм Браницьким на честь своєї коханої дружини Олександри Енгельгард у 1774 році .В парку збереглися головні ландшафтні композиції і на сьогодні він є унікальною пам’яткою садово-паркового мистецтва . Унікальні рослини та романтичні будівлі, що створюють неповторну композицію рукотворного дива. Дивовижні дерева та художня мальовничість каскаду ставків просто приголомшать Вас!


Подорож Буки та Олександрія Київ обл

Другою перлиною цієї подорожі буде дуже цікаве і красиве місце - Храмовий комплекс з ландшафтним парком в с. Буки.

20 жовтня 2018 20 жовтня 2018 1 активний день 350 грн
14 липня 2018 14 липня 2018 1 активний день 340 грн
9 червня 2018 9 червня 2018 1 активний день 340 грн
Я хочу поїхати. Сповістіть мене про нову планову дату поїздки

Парк «Олександрія» та Буки – любов та краса!


Ukraine-Kiev-Park "Alexandria" / Україна-Київ-Парк "Олександрія"

( 16 голосів, в середньому: 4.2 з 5)

1-й день.

07:45 Виїзд з м. Бровари 08:00 Виїзд з м. Київ, Ст. М «Лісова» 11:00 Приїзд в с. Буки. в ландшафтний парк "Буки". Зустріч з екскурсоводом.

На березі річки Роставиці в селі Буки розкинувся дивовижної краси, створений природою та людьми, ландшафтний парк. Парк закладено в 1996 р. на кошти сквирського підприємця І. Суслова.

Іскристі водоспади та прекрасні скульптури, міні-зоопрак екзотичних тварин та галявина казок – все це незабутні пам’ятки парку «Буки».

До храмового комплексу входить храм Св. Великомученика Євгенія, дзвіниця Св. Даниїла, яку «охороняють» чотири скульптури Святих: Апостол Андрій Первозванний, Св. Ольга, Київський Князь Володимир Великий та Св. Антоній Печерський. Біля храму знаходиться камінь здоров’я або «Око Боже». Прикладіться до нього за для здоров’я Вас та Вашої родини. Гарантуємо, нічого подібного ви не бачили! 14:00 Приїзд до Білої Церкви в дендропарк «Олександрія» . Особливої краси та унікальності надають парку ставки, їх тут просто неймовірна кількість та розташовані вони каскадами. Гладь водної поверхні з лебедями та дикими качками, неймовірна затишність паркових ландшафтів, дзюрчання струмків та гуркіт водоспадів залишать у Вас незабутні спогади. Вашій увазі буде запропоновано пам'ятки архітектури: Павільйон «Ротонда» (або Павільйон "Потьомкіна". Споруда з куполом та аркою, оздоблена оригінальною декоративною вітриною біля якої встановлено мармуровий бюст Г.Потьомкіна) Павільйон «Руїни» - одна з найоригінальніших архітектурних споруд парку XVIII ст.. "Руїни" нагадують старовинний зруйнований замок, з під якого б'є потужній водоспад. Подібної архітектурної споруди в Україні немає! Колонада «Луна» (Ехо) - цікавий об'єкт парку, виконаний у вігляді грецького амфітеатру. Назва "Луна" пов'язана з унікальними акустичними властивостями споруди. "Колона Пелікана" - знаходиться неподалік центральної алеї парку, де на кам'яному постаменті стоїть скульптура пелікана, який годує чотирьох пташенят.

"Китайський місток" - це ще одна архітектурна споруда. Завдяки альтанці на містку, дах якої нагадує дахи китайських пагод, відкриваються краєвиди на верхнє озеро з водоспадом та нижнє озеро.

Джерело "Лев" - найбільш відоме джерело, що насичене радоном, поруч біля якого знаходиться скульптура Лева.

"Палієва гора" - найвища частина парку(27 м). На початку 18 ст. тут тривалий час (1702-1704 р.) знаходиться один із загонів козацького ватажка Семена Палія. За свідченнями сучасників "Палієва гора" має систему ходів, один з яких колись виходив до р. Рось.Прогулянка по парку надасть вам незрівнянної насолоди, єднання з природою, її красою та силою.

15:00 - 19:00 Вільний час для обіду та відпочинку. Ресторан "Трактир" - вдалий варіант, щоб смачно та якісно пообідати.

А ще, на завершення туру, ви зможете влаштувати собі справжнє свято: прогулянку на катері, пікнік на березі річки або просто чудовий відпочинок біля води. .

19:00 Від’їзд до Києва. 21:00 Приїзд в Київ. (час орієнтовний).

Село Буки - храм

Село Буки - храм (вид зверху)

Парк "Олександрія"

Парк "Олександрія"

Ще 4 фото

Парк "Олександрія"

Парк "Олександрія"

Парк "Олександрія"

Парк "Олександрія"

У вартість входить

Переїзд комфортабельним автобусом; Робота екскурсоводів; Страхування пасажирів; Супровід керівника групи по всьому маршруту;

Оплачується додатково

Обід в ресторані «Трактир" - 100 грн. Вхідні квитки до парку Буки - 40 грн. Вхідні квитки до парку "Олександрія" - 35 грн./дит. - 70 грн./дор. Прогулянка катерорм - 80 грн./1 год.

Увага : Місця в автобусі розподіляються автоматично, по мірі прийняття замовлення. Туристична компанія не несе відповідальності за можливі затримки на дорогах та погодні умови. Діти до 5 років безкоштовно. (Без надання місця в автобусі та обіду)

Відгуки до туру

Восторг / Анна

Спасибо, молодцы, программа, обстановка, все легко, непринужденно, масса положительных эмоций...что еще для счастья нужно ?) Виктория , Аня и Карина ставят Вам твердую пятерку !!!

10 червня 2018 15:41

Пропонуємо переглянути

Сподобалось? Поділись сторінкою в улюбленій соціальній мережі

rss