Навигация по сайту

Популярные статьи

Партнерський мозковий штурм на SEO Campixx

У найближчі вихідні, Берлін був заброньований протягом декількох місяців SEO Campixx 2011 замість цього. Хто-хто з німецької SEO і Партнерської сцени знову зустрінеться на 2 дні в Müggelsee.

Для цього я також запропоную семінар під назвою " Мозковий штурм MusicalX ". Це відбудеться в неділю, 13.03. з 13.30 - 14.15 в приміщенні "NW" .

У цьому відкритому мозковому штурмі слід говорити про сучасні проблеми в аффилированном маркетингу. Необхідно знайти пропозиції щодо їх покращення. Метою семінару є сприяння обміну між філіями, торговцями, агенціями та мережами . Семінар також буде записаний і транслюватись на радіо4seo.de в наступній трансляції Affiliate MusixX.

Я був би дуже щасливий, якщо ви також можете покрутити барабан для цього семінару, і якщо прийдуть як багато філій, торговців, представників агентств і мереж, то, як тільки всі поточні проблеми вийдуть на стіл, і всі сторони можуть обговорити це.

Як невеликий стимул, кожен учасник семінару також отримує квиток на початку. Після цього всім учасникам буде наданий одноденний квиток для філії TactixX 12 квітня 2011 року на суму 399, - євро .

Ви можете знайти повну програму SEO Campixx тут :