Навигация по сайту

Популярные статьи

Увлекательный поход по Крыму

Мы предлагаем вам увлекательный поход по живописным местам горного Крыма, полюбоваться красотами каньонов и горных водопадов, послушать журчание горных рек и пение птиц, насладиться экзотическими пейзажами

Отдых в Карпатах

Активный отдых - это очень важная часть жизни абсолютно любого человека, который способен обогащать и закалять человека как напрямую физически, улучшая форму, так и духовно, психологически, морально,

Главная Новости

Підприємство на Вінниччині відшкодувало бюджету майже 1,5 млн. грн. несплачених податків

Опубликовано: 15.01.2019

видео Підприємство на Вінниччині відшкодувало бюджету майже 1,5 млн. грн. несплачених податків

Екологічний податок в Україні використовується вкрай неефективно, - О. Семерак

    Співробітниками податкової міліції Головного управління ДФС у Вінницькій області викрито службових осіб підприємства на Вінниччині, які не сплатили до бюджету 1,49 млн. грн. податків.   За даним фактом зареєстровано кримінальне провадження за ст. 212 Кримінального кодексу України щодо умисного ухилення від сплати податків до бюджету. Зібрана доказова база повністю підтверджувала вину службової особи, втім, не чекаючи направлення провадження до суду з обвинувальним актом, в ході досудового розслідування завдані державі збитки відшкодовано в повному обсязі.


Степан Барна про створення кооперативного руху

  На даний час кримінальне провадження скероване до суду з клопотанням про звільнення від кримінальної відповідальності на підставі ч.4 ст.212 КК України (у зв’язку з добровільним відшкодуванням завданих державі збитків).

Загалом з початку року у направлених до суду кримінальних провадженнях   відшкодовано завданих державі збитків на загальну суму 3,9 млн. грн..

 

Головне управління ДФС у Вінницькій області

 

         
rss