Навигация по сайту

Популярные статьи

Увлекательный поход по Крыму

Мы предлагаем вам увлекательный поход по живописным местам горного Крыма, полюбоваться красотами каньонов и горных водопадов, послушать журчание горных рек и пение птиц, насладиться экзотическими пейзажами

Отдых в Карпатах

Активный отдых - это очень важная часть жизни абсолютно любого человека, который способен обогащать и закалять человека как напрямую физически, улучшая форму, так и духовно, психологически, морально,

Главная Новости

Підсумки 2016 року: важливі події року

Опубликовано: 14.01.2019

видео Підсумки 2016 року: важливі події року

Найважливіші події 2015 року за версією українців

Вперше в історії конкурсу «Європейська столиця культури» учасником стало місто Львів, вперше проведено у Львові Чемпіонат світу з шахів, у межах проекту «Львів дипломатичний» у місті ознакували будівлі, де колись були розміщені консульські установи, урочистості з нагоди 760-річчя Львові: подаємо короткі підсумки реалізованого у Львові протягом 2016 року.Шаховий чемпіонат. Львів вперше в історії прийняв матч за звання чемпіонки світу з шахів. Близько місяця тривали шахові баталії між львів’янкою Марією Музичук та представницею Китаю Хоу Іфань.

Місто літератури ЮНЕСКО. У травні на базі Міського палацу культури ім. Г.Хоткевича почав функціонувати офіс "Львів – місто літератури", який за 2016 рік ініціював ряд проектів для розвитку креативних індустрій у нашому місті. На завершення року має вийти перша промоційно-туристична книга про Львів "Місто що надихає. Література", яке розповідатиме про Львів як про креативне місто у літературному напрямку.


Найважливіші події в Україні та світі за цей тиждень

Європейська столиця культури Вроцлав-Львів 2016. Вперше в історії конкурсу «Європейська столиця культури» учасником стало місто з-поза меж Європейського Союзу. Упродовж квітня Львів удостоївся титулу «Європейська столиця культури 2016», що стало початком Львівського місяця у Вроцлаві. Протягом 30 днів Вроцлав відвідали близько 300 українських митців.

Львів міжнародний. У межах проекту «Львів дипломатичний» у місті ознакували будівлі, де колись були розміщені консульські установи Франції, Нідерландів, Данії, Великобританії, Бельгії та Німеччини. Сьогодні у Львові діє 15 консульських представництв.

Почесні Амбасадори. Програма «Почесні Амбасадори Львова» була ініційована у 2015 році. У 2015 р. комісією було обрано 11 Почесних Амбасадорів Львова, у 2016 р. - 10.

Місто різних заходів. Відбулось чимало традиційних щорічних форумів та конференцій, зокрема: Форум місцевого самоврядування, Форум е-врядування, Форум ОСББ, Економічний форум, Еко-форум, ІТ-Арена тощо, які зібрали сотні українських та міжнародних фахівців, експертів і талановитих людей у місті.

760 років Львову. В рамках святкування 760-ліття Львова повернулись до міської традиції проведення міської ходи. Цікава та насичена програма заходів з нагоди святкування цієї ювілейної дати.

Релігійні заходи. Відбулася низка традиційних релігійних заходів: загальноміське освячення води на площі перед входом в міську раду, тиха хода та акція «Свіча пам’яті», хресна хода УГКЦ та загальноміська вервиця, традиційні молитви до Дня міста і з нагоди Дня Прапора та Дня Незалежності, відбувався 9 екуменічний соціальний тиждень та тривали урочистості до 15-ї річниці візиту Папи Івана-Павла II в Україну. У Каплиці міської ради тривали виставки сакральних творів XVI - XX століття  та  сакральних пам’яток найдавнішої церкви Львова.

rss