Навигация по сайту

Популярные статьи

Пейнтбол Черкаси - Найбільший Пейнтбольний клуб в Черкасах

  1. Де пограти? Різноманітність майданчиків для пейнтболу
  2. Доступні ціни та гарний настрій

Місця бойової слави

За десять років роботи наша команда дарувала круті емоції активним, веселим людям з усієї області. Ми спеціалізуємось на якісній віїзній организации дінамічного відпочинку, наш сервіс змоглі оцініті як найбільші ПРИВАТНІ компании Черкащини, так и Державні служби. Від дитячих садочків, шкіл до всеукраїнськіх патріотичних зборів та тренувальних таборів Міністерства освіти, обласних та міськіх департаментів, територіальних громад. На карті позначені только найбільш часто відвідувані локації, но на запрошення, готові влаштуваті свято адреналіну у Вашому городе.
Умань, Тальне, Катеринопіль, Звенігородка, Ватутіно, Водяники, Єркі, Шампань, Городище, Шпола, Сміла, Червона Слобода, Чигирин, Холодний Яр, Мельники, АЕС Орбіта, Мала Виска, Золотоноша, Чорнобай, Моренці, Корсунь-Шевченківський, Мошни, Сагунівка, Буда, Драбів, Канів.

Умань, Тальне, Катеринопіль, Звенігородка, Ватутіно, Водяники, Єркі, Шампань, Городище, Шпола, Сміла, Червона Слобода, Чигирин, Холодний Яр, Мельники, АЕС Орбіта, Мала Виска, Золотоноша, Чорнобай, Моренці, Корсунь-Шевченківський, Мошни, Сагунівка, Буда, Драбів, Канів

А ви знаєте, як грати в пінбол можна по-різному? Існує кілька варіантів гри, де можна погратися з друзями, дітьми, незважаючи на вік, стать і фізичну підготовку. У таких дружніх іграх в «войнушку», все по-справжньому - азарт, переживання (не за те, що тебе «вб'ють», а за те, що доведеться покинути ігрове поле), радість перемоги. Така гра дарує сплеск емоцій, екстрим і веселе проведення часу.

Але, тільки коли починаєш грати в спортивний пейнтбол (paintball) розумієш всю красу гри, відчуваєш її динаміку і колорит!

Тут все по-іншому: суворі правила, зважена тактика, командна робота, де від твоїх чітких дій залежить головний результат - перемога твого загону! У спортивному пейнтболі пред'являються більш жорсткі вимоги:

  • до безпеки гравців і вболівальників,
  • до розміру і рельєфу майданчика (вона має стандартний розмір 45х45, ідеально рівна і покрита штучним або спортивним газоном),
  • в бій вступає тільки дві команди по 5 або 10 гравців.

Якщо ви зважилися займатися пейнтболом професійно - ласкаво просимо в клуб спортивного пейнтболу. Тут все справжнє: ліга, федерація, школа, звання і ... дисципліна. Спорт є спорт і без тренувань, серйозної фізичної підготовки, вправ за рішенням тактичних задач, здолати суперника на полі просто неможливо.

Нові інтереси сприяють розширенню або навіть зміні твого оточення: нові друзі, нові відносини, новий погляд на життя буквально висмикне тебе з буденної рутини. Тренування, поїздки, змагання, відкривають перед тобою невидимі раніше обрії і можливості. Повір - кращі майданчики міста, країни і, цілком можливо, світу чекають саме на тебе!

Наш пейнтбольний клуб Черкаси люблять, тому що кілька ігрових полів, дозволяють ставити учасникам завдання будь-якої складності (в залежності від тактичної і фізичної підготовки).

Де пограти? Різноманітність майданчиків для пейнтболу

Пейнтбол майданчики (полігон) можуть розташовуватися в закритих приміщеннях з штучно створеними перешкодами, заростями, бункерами. Хороший клуб має кілька майданчиків, що дозволяють взимку і влітку проводити як розважальні, таки професійні турніри, крім того, відмінності в пристрої укриттів і перешкод урізноманітнюють і ускладнюють «бойові завдання». Крита спортивна площадка зазвичай має або гумове покриття (зменшує ризик отримати травму), або штучну траву замість бетонних або дерев'яних підлог (що теж непогано, проте, після кількох пострілів вони стають слизькими).

Критий пейнтбол в Черкасах представлений як Реболи-центр, в самому місті.

Кожен клуб має свої правила, що стосуються кількості гравців, одночасно виходять на «поле бою» і по-різному влаштовані ігрові приміщення. Надувні укриття, форпости і перепони обласного клубу також неприступної, як бетонні і дерев'яні оборонні споруди приміського полігону.

На відкритих ж територіях кількість гравців не обмежується.

Доступні ціни та гарний настрій

У грі в пейнтбол в Черкасах ціна за «прейскурантом» може варіюватися в приємних діапазонах.

Передбачені ряд бонусів для студентів, іменинників, організаторів масових «битв», корпоративних замовників. Без сумнівів - грати в пейнтбол недорого Черкаси вміють!

До речі, провести нестандартно свій сімейний або корпоративне свято можна, організувавши виїзний пейнтбол з Черкас - це коли чи не ви їдете в клуб, а клуб їде до вас: надувне обладнання дозволяє влаштувати «бойові позиції» практично в будь-якому місці і на будь-якій території.

Організуємо і підготуємо пейнтбол в Черкаській області - Умань, Тальне, Обухів, Звенигородка, Ватутіне, Водяні, Єрки, Шампань, Городище, Шпола, Сміла, Червона Слобода, Чигирин, Холодний Яр, Мельники, Орбіта, Мала Виска, Золотоноша, Чорнобай, Моренця , Корсунь-Шевченківський, Мошни, Сагунівка, Буда, Драбів, Канів.

Де пограти?
Де пограти?