Навигация по сайту

Популярные статьи

Пензенські підприємці візьмуть участь у конференції «Просування Пензенської продукції в торговельні мережі. Просування 2017 »

28 червня 2017 року об 11:00 в приміщенні Пензенської обласної бібліотеки імені М.Ю. Лермонтова відбудеться регіональна Конференції по темі співпраці суб'єктів малого і середнього підприємництва з федеральними та регіональними торговельними мережами «Просування Пензенської продукції в торговельні мережі. Просування 2017 ».

В рамках цього заходу Центром підтримки підприємництва буде організований Майстер-клас по тематиці співпраці суб'єктів малого і середнього підприємництва з торговими мережами: «Постачальник в мережі. Правила гри для тих, хто хоче бути «в плюсі» для представників підприємств малого і середнього бізнесу.

Спікер: Сергій Илюха - бізнес-тренер, бізнес-консультант, Кандидат технічних наук, Генеральний директор Центру Антикризового Консалтингу Ліга Комерсантів. Член правління Російської Асоціації Експертів Ринку рітейлу. За 12 років (2002-2013) роботи в дистрибуції і роздрібних мережах «Діксі» і «SPAR» (директор по маркетингу, фінансовий директор, в різний час курирував контракти з федеральними виробниками, категорії соки / води, пиво та слабоалкогольні напої, сигарети, прикасова зону, алкоголь, нон фуд, юридичний департамент, проекти з розвитку дистрибуції, оптимізації роботи РЦ, автоматизації закупівельної діяльності, франшизу і т.д.) особисто брав участь в підписанні більше 1500 контрактів на поставку продукції в мережі. У 2008-2009 році працював координатором закупівельних Союзу SPAR на території Росії.

У конференції візьмуть участь понад 60 суб'єктів малого і середнього підприємництва Пензенської області, представники торговельних мереж, представника органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування.

26 червня 2017