Навигация по сайту

Популярные статьи

Переклад: аутсорсинг лінгвістичних послуг

  1. А може, просто найняти перекладача?
  2. Рішення проблем - лінгвістичний аутсорсинг!
  3. Що ми можемо для вас зробити?

Чи збираєтеся вийти на міжнародний ринок? З'явилися привабливі варіанти співпраці, треба терміново вести листування англійською, переговори і зустрічі, давати презентації і їздити на виставки за кордон. Тільки одна проблема - мова! Недостатній рівень володіння англійською мовою, відсутність штатних перекладачів, вся реклама і корпоративний сайт кажуть тільки по-російськи ...

Недостатній рівень володіння англійською мовою, відсутність штатних перекладачів, вся реклама і корпоративний сайт кажуть тільки по-російськи

Хочете нових клієнтів? Стане в нагоді сайт, високі позиції в пошукових системах, буклети, проспекти, грамотно подають ваш продукт або послуги. Але ваші рекламні тексти, комерційні пропозиції, інтернет-ресурси кажуть з клієнтами або на чужому, або на нудному для них мовою, і тому їх не залучають ...

А може, просто найняти перекладача?

На жаль, уже не можна «просто так взяти, і перевести», як це робили раніше. Зараз потрібне комплексне рішення лінгвістичних завдань в рамках окремих проектів і бізнесу в цілому.

Судіть самі: у вас з'явився міжнародний проект в Європі Судіть самі: у вас з'явився міжнародний проект в Європі. Треба: переклад документів, навчання співробітників, переклад сайту на англійську , Німецький і т.д., просування в інтернеті - знадобляться викладач, перекладач і копірайтер зі знанням іноземних мов і SEO. Зарубіжні поїздки і переговори, значить, треба самому вчити мову, а перекладача з собою взяти такого, щоб в темі розбирався. Непогано б ще стажування за кордоном і на виставку в Париж, а для цього, знову ж таки, хоча б англійську знати, та з собою б буклети на французькому ...

Добре, якщо для вирішення частини завдань у вас є хоча б один фахівець з лінгвістичною освітою. У підсумку ви укладаєте контракти на разові роботи з декількома бюро перекладів і фрілансерами. Зв'язки між ними налагодити нелегко: має бути єдність термінології, фірмового стилю, перекладів і програм навчання мови. А російськими текстами, презентаціями, сайтом (особою вашого бізнесу!) В компанії взагалі займаються всі підряд - маркетологи, програмісти, секретарі ... І що в результаті виходить? Один мови навчає, інший рекламу пише, третій переводить, «а за кінцевий продукт ніхто не відповідає»?

Рішення проблем - лінгвістичний аутсорсинг!

Комплексне вирішення проблем, пов'язаних зі словом і текстом, віддайте в руки професіоналів. Справитися з усіма завданнями мовного супроводу може тільки злагоджена команда перекладачів, верстальників, копірайтерів, SEO-фахівців з просування сайту і викладачів.

Аутсорсинг і проектний менеджмент в лінгвістичному супроводі бізнесу - ці поняття стають все більш актуальними в мінливому світі загальної глобалізації. Комплексний провайдер лінгвістичних послуг допоможе вам і вашому бізнесу заговорити зі світом на зрозумілій йому мові, будь то рідна чи іноземний, забезпечити вам просування і вихід на найпрестижніші світові арени бізнесу.

У команді провайдера - експерти в галузі аналізу, обробки, створення, перекладу текстів і навчання на декількох мовах. Ви зможете довірити їм все, що стосується живого слова, так необхідного вашим клієнтам. Робота над проектами на контрактній основі з провайдером дозволить забезпечити контроль якості і витрат, абонентське обслуговування - впевненість в тому, що ваші завдання будуть завжди вирішені вчасно і компетентно.

А тепер - на правах реклами на власному сайті! -

Лінгвістичний аутсорсинг від провайдера лінгвістичних послуг Лінгвіне!

Що ми можемо для вас зробити?

Ми пропонуємо комплекс послуг в будь-яких поєднаннях: переклад будь-яких текстів, копірайтинг і веб-райтинг, переклад і просування багатомовних сайтів , навчання персоналу іноземним мовам , стажування та навчання за кордоном .

  • Переведемо будь-які тексти на іноземну мову , Складемо бази даних термінів, підготуємо перекладачів для проектів.
  • На основі матеріалів іноземною мовою створимо для ваших співробітників дистанційні курси на рідній мові.
  • Навчимо вас і ваших співробітників говорити і працювати з текстом на мові партнерів, відправимо на стажування або курси за кордоном.
  • Допоможемо отримати вищу або спеціальну освіту в кращих вузах світу, підберемо курси іноземної мови, оформимо документи і відправимо в поїздку.
  • Напишемо з нуля і доведемо до досконалості ваші рекламні матеріали, сайти, презентації та інші тексти потрібною мовою так, щоб ваш бізнес зміг мати блискучий успіх у клієнтів!

www.lingwin.ru | [email protected]

Волгоград, вул. ім. Леніна 9 офіс 67 +7 (8442) 96-50-11 , +7 (8442) 98-06-11

На цю тему:

А може, просто найняти перекладача?
Що ми можемо для вас зробити?
Чи збираєтеся вийти на міжнародний ринок?
Хочете нових клієнтів?
А може, просто найняти перекладача?
І що в результаті виходить?
Один мови навчає, інший рекламу пише, третій переводить, «а за кінцевий продукт ніхто не відповідає»?
Що ми можемо для вас зробити?