Навигация по сайту

Популярные статьи

Переваги NoFollow Посилання для SEO в 2015 році

 1. Як NoFollow посилання роботи і переваги
 2. Користувачі можуть натиснути посилання.
 3. У вас є більше можливостей з великими публікаціями.
 4. Якірний текст все ще має значення.
 5. Так що про NoFollow посилання на ваш власний сайт?
 6. Як повідомити, чи є посилання NoFollow
 7. Варіант №1: перевірте вихідний код сторінки.
 8. Варіант №2: Встановіть розширення браузера NoFollow
 9. Винос

Ні для кого не секрет, що за останні кілька років будівництво посилань змінилося зовсім небагато. На деякий час компанії ніколи не хотіли nofollow посилання, тому що це було не так добре, як dofollow посилання, але тепер, коли все більше і більше сайтів руйнуються зовнішні посилання і Google веде тісні вкладки на компанії, які намагаються створити посилання на SEO цілі, nofollow посилання не здаються так поганими. Фактично, вони повинні виглядати дуже добре прямо зараз, і це тільки стане більш вірним, коли ми вирушимо в Новий рік.

Як NoFollow посилання роботи і переваги

Для тих, хто незнайомий, посилання nofollow працює точно так, як ви припускаєте - це означає, що компанія заробляє посилання, але це не буде слідувати Google ботів. Іншими словами, посилання не буде враховувати будь-який зв'язок сік для вигоди SEO або для будь-яких цілей PR. Посилання для того, щоб читачі могли натиснути, щоб дізнатися більше інформації, і це все.

Це не може здатися занадто великим на перший, але Є насправді досить багато переваг, які виходять від того, що nofollow посилання, що вказують на ваш сайт:

 • Користувачі можуть натиснути посилання.

Це, звичайно, великий спосіб залучити трафік на ваш сайт. Якщо хтось читає статтю і хоче дізнатися більше, маючи це посилання, є можливість загнати когось на ваш сайт.

Важливо завжди пам'ятати, що коли ви пишете, потрібно спочатку писати для своїх читачів, а для пошукових роботів - друге. Якщо у вас є стаття або ресурс на вашому веб-сайті, які можуть допомогти вашій аудиторії, це не має значення, чи буде це робити або слідувати. Це ще один спосіб показати свій авторитет і підвищити репутацію серед громади.

 • У вас є більше можливостей з великими публікаціями.

Багато більших публікацій в Інтернеті не приймають внесків гостей, оскільки вони не хочуть турбуватися про те, що люди пишуть лише для створення можливостей для створення посилання. Якщо ви показуєте, що посилання є найменшою вашою турботою, кажучи, що ви задоволені посиланнями дофотографії, ви можете отримати більше можливостей для публікації і, отже, більше можливостей отримати свій вміст перед очима більшої аудиторії.

Щоб зробити щось зрозумілим, більше не рекомендується отримувати посилання на велику кількість веб-сайтів (замість цього слід зосередитися на отриманні великої кількості зворотних посилань на декілька веб-сайтів). Тим не менш, заохочується диверсифікація вашого профілю посилання між nofollow і dofollow. Це допомагає вашій компанії виглядати більш природно для Google. На мою думку, це буде більшим фактором ранжування в майбутньому.

 • Якірний текст все ще має значення.

Це питання для обговорення, тому що деякі кажуть, що текст з якорі, багатий на ключові слова, не є гарною практикою (і я згоден), але якщо ви хочете використовувати ключове слово як текст прив'язки, ці переваги працюватимуть так само, як і вони. з посиланнями дофотографувати з точки зору того, де ви можете рангу. Особисто мені здається, що шлях якорного тексту рухається до коцитаційний підхід або слова навколо посилання. Це не дуже корисний текст для ключових слів, але це одна й та сама ідея. У будь-якому випадку, dofollow та nofollow обидва працюють однаково, незалежно від того, який спосіб ви вважаєте найкращим!

Так що про NoFollow посилання на ваш власний сайт?

Переваги включення nofollow посилання на ваш власний веб-сайт, особливо якщо хтось хоче внести свій внесок у гостьову статтю, полягає в тому, що ті, хто надає контент, дійсно будуть сприяти тому, що вони дійсно хочуть, щоб деякі з цих переваг розглядалися вище, а не тільки побудова посилання. Це, безумовно, не потрібно, але якщо ви хочете дозволити тільки nofollow посилання для тих, хто гостьових повідомлень, це велика тактика, щоб допомогти зберегти люди писати для вашого блогу з правильних причин. На мою думку, це завжди краще, ніж витягувати посилання повністю як видавець.

Якщо ви посилаєтеся і посилаєтеся на статтю в статті, яку ви пишете, то, як негласне правило в галузі, вам слід надати посилання dofollow. Ви використовували чужу інформацію, щоб допомогти вам створити свій твір, так що компанія або блог заслуговує зворотного зв'язку. Це натуральне посилання для цієї компанії або блогу, і це найкращий спосіб побудувати портфель посилань, так що сплачуйте його вперед. Ви хотіли б, щоб хтось зробив те ж саме для вас.

Як повідомити, чи є посилання NoFollow

Якщо ви робите вміст на іншому веб-сайті, ви можете бути цікаві, якщо вони зробили вашу посилання nofollow замість dofollow (або якщо ви читаєте і бачите кілька посилань і просто цікаво!). Ви можете визначити, чи є посилання посилання або nofollow двома різними способами:

Варіант №1: перевірте вихідний код сторінки.

Ця опція насправді набагато простіше, ніж вона виглядає, і її можна зробити будь-ким. Все, що потрібно зробити, це клацнути правою кнопкою миші на статтю, яку ви допитуєте, і вибрати пункт Перегляд джерела сторінки . Потім з'явиться нова сторінка браузера з вихідним кодом. Просто знайдіть "nofollow", натиснувши CTRL F і натиснувши Enter. Після цього всі посилання "nofollow" відображатимуться жовтим кольором, як показано нижче.

Якщо сайт не використовує посилання nofollow, то нічого не знайдеться. Якщо щось знайдено, пройдіть, щоб переконатися, що посилання, яке вам цікаво, знаходиться поруч із одним з тегів nofollow. Існує ймовірність того, що лише деякі з посилань є nofollow, а інші досі дотримуються.

Варіант №2: Встановіть розширення браузера NoFollow

Шукати a nofollow розширення встановити в певний веб-переглядач ( Greasemonkey рекомендується для користувачів Firefox). Це покаже вам усі посилання, які не містять посилання в іншому кольорі. Нижче наведено приклад з розширення Firefox, який показує, як вони працюють:

Винос

Я не заперечую, що дофотознімки краще, ніж посилання "nofollow", але важливо бачити значення в nofollow перед тим, як зривати потенційні можливості. Такі речі, як авторизація, профіль посилань, кліки на ваш веб-сайт і багато іншого впливають на загальну SEO, тому дуже важливо, щоб ви могли заробити ці переваги.

Які ваші думки про nofollow посилання? Чи бачили ви щось позитивне з посилань nofollow, які у вас є в Інтернеті, або з жодних посилань, які ви публікуєте на своєму веб-сайті? Дайте нам знати в розділі коментарів нижче.

Так що про NoFollow посилання на ваш власний сайт?
Так що про NoFollow посилання на ваш власний сайт?
Які ваші думки про nofollow посилання?
Чи бачили ви щось позитивне з посилань nofollow, які у вас є в Інтернеті, або з жодних посилань, які ви публікуєте на своєму веб-сайті?