Навигация по сайту

Популярные статьи

Переваги SEO-просування сайту в інтернеті

Переваги SEO перед іншими джерелами реклами.

Сфера інтернет-реклами стрімко розвивається і охоплює все більшу аудиторію. Регулярно з'являються нові методи розкрутки сайту для збільшення відвідувачів і покупців. Кожен має свою специфіку, алгоритм роботи, тривалість, вартість і якість кінцевого результату.

SEO (Search Engine Optimization), контекстна реклама SEA (Search Engines Advertising), а також залучення відвідувачів через соціальні мережі SMM (Social Media Marketing) займають лідируючі позиції на ринку інтернет-маркетингу. Дієвими виявляються і додаткові способи: розсилка по e-mail, вірусна реклама.

Результативна пошукова оптимізація може здійснюватися шляхом використання відразу декількох рекламних каналів. Це ефективно, але вимагає чималих вкладень. Найчастіше маркетологи використовують кілька каналів просування в інтернеті, але виділяють основний і допоміжні. Базовим методом ефективної розкрутки виступає SEO.

  1. Тривалість. Ефект дії інших маркетингових методів швидко зникає без тривалої роботи над ними. Результат СЕО-просування є тривалим, він дає вхідний трафік навіть тоді, коли ви не зайняті розкручуванням.
  2. Підвищена конверсія. Просуваючись в пошуку зростає цільовий трафік, значить, підвищується зацікавленість з боку клієнтів у купівлі вашого товару або послуги. Структурна грамотність, функціональність і тематична привабливість сайту будуть піднімати його в ТОП, приносячи вам прибуток.
  3. Рекламне просування бренду. Те, як довго просувається сайт, впливає на показники росту відвідувачів. Якщо протягом тривалого терміну ресурс знаходиться на верхній позиції, це не тільки збільшує приріст трафіку, а й піднімає рівень впізнаваності бренду. Високі позиції інтернет-ресурсу позитивно позначається на його популярності і довірі до вашого бренду.
  4. Прийнятна ціна. На відміну від інших видів реклами, SEO-оптимізація та розкрутка вигідна на перспективу. Адже мова йде про довгостроковий ефект, який характеризується низькою собівартістю і високою віддачею. Саме тому така методика просування стала дуже популярною сьогодні.

Розкрутка WEB-ресурсу за часом індивідуальна для кожного проекту. Наприклад, термін просування молодого сайту - від 3 місяців.

У Москві для розкрутки сайту більшість клієнтів схильні користуватися послугами фахівців, не втрачаючи час на самостійне вивчення методів інтернет-маркетингу. Фахівці SEO нададуть вам допомогу в написанні якісного і правильного контенту з високою щільністю ключів для збільшення трафіку і кількості переглядів.

Просунути ваш сайт в ТОП-10 пошукових систем по Москві допоможе професійна SEO-компанія. Остерігайтеся невмілих дій і використання "сірих" методів оптимізації. Замість позитивних результатів, це принесе небажані наслідки. Грамотне SEO забезпечить вашому проекту стабільний і тривалий результат!