Навигация по сайту

Популярные статьи

Перевірка здоров'я SEO - чи ваш сайт отримує знайдено в Google?

 1. Як зробити основну перевірку здоров'я SEO
 2. Швидкі хитрощі
 3. Інші швидкі перемоги

Якщо ваш веб-сайт працює протягом декількох місяців або більше, перевірка стану здоров'я SEO є гарною ідеєю ( пошукова оптимізація - процес оптимізації вашого сайту для пошукових систем типу Google). Зробіть крок назад і подивіться, як ваш веб-сайт працює в Google і скільки трафіку ви отримуєте на свій веб-сайт . Якщо ви отримуєте лише кілька відвідувань щодня або менше, у вас може виникнути проблема з SEO!
Якщо ви новачок у SEO, перевірте наші SEO Основи серії спочатку.
Щоб виміряти трафік, переконайтеся, що налаштування Google Analytics відстежують відвідування веб-сайту. Ви можете знайти наш посібник з налаштування цього корисного .

Як зробити основну перевірку здоров'я SEO

Найшвидший спосіб - поставити себе на місце потенційним клієнтам і виконати певні пошуки в Google і побачити, де ви займаєте місце. Йти до www.google.com та виконайте наступні пошуки.

 1. Шукайте назву своєї компанії
  Ви хочете бути на сторінці 1 біля верхньої частини для цього.
 2. Шукайте свою галузь / послуги та місцезнаходження
  Наприклад "Стоматолог в Кембриджі". Спробуйте також ряд галузевих термінів і зауважте, яку позицію ви бачите в результатах.
 3. Шукайте поради у своїй галузі
  Наприклад, іпотечний брокер може орієнтуватися на пошук, як це "Купівля нерухомості в Новій Зеландії, але жити за кордоном". Скористайтеся низкою "загальних" питань, з якими маємо типовий клієнт, і зауважте, де ви знаходитесь в результатах.

Перевірка 1 важлива. Для багатьох підприємств їх потенціал випливає з уст в уста і якщо хтось не може знайти ваш веб-сайт у верхній частині першої сторінки під час пошуку назви вашого підприємства, вони можуть відмовитися від спроби знайти вас - навіть якщо вони були теплими. від існуючого клієнта.

Чеки 2 і 3 є кращими для досягнення аудиторії, яка, можливо, ще не чула про ваш бізнес, але шукає більш загальну галузеву термінологію / ключові слова, що стосуються того, що ви пропонуєте.

Якщо ви не були на першій сторінці для будь-якої з трьох чеків, ви, швидше за все, втрачаєте цінні відвідувачі вашого веб-сайту. Нижче я опишу деякі швидкі зміни, які ви можете зробити, щоб покращити свій рейтинг

Швидкі хитрощі

Швидке зауваження, як правило, неможливо класифікувати добре для кожного ключового слова та галузевого терміну. Виберіть найважливіші з них (3 - 4 на сторінку) і добре оцініть їх, а не намагайтеся показувати їх на занадто багато термінів, а потім не показувати для будь-якого з них.

 1. Як відображатися в пошуках назви вашої компанії
  Переконайтеся, що назва вашої компанії стоїть на початку або в кінці тегів заголовків (у Rocketspark це налаштовано на панелі "Знайти (SEO)" на панелі інструментів). Також переконайтеся, що назва вашої компанії є частиною тегу H1 на домашній сторінці. ( Примітка: потрібно лише одну тегу H1 на домашній сторінці ). Також переконайтеся, що він відображається у тексті абзацу на домашній сторінці. Якщо назва вашої компанії є іменником або не є унікальним, ви можете мати проблеми тут .. Ви можете подивитися на Adwords і Google Business або зосередитися на налаштуваннях 2 і 3.
 2. Як з'являтися в пошуках вашої галузі / послуг
  Подібно до налаштувань у кроці 1, потрібно переконатися, що ваші галузеві терміни та географічне розташування / -а, які ви надаєте своїм послугам (якщо це можливо), відображаються в тезі заголовка домашньої сторінки, заголовку H1 і тексті абзацу.
 3. Як з'являтися в пошуках консультацій у вашій галузі
  Рекомендації для промисловості та пошукові запити, що стосуються допомоги, найкраще націлюються Блоги для бізнесу. Напишіть корисні статті в блозі про те, що просять ваші клієнти щоб ви проіндексувалися в Google для цих пошуків. Це може зайняти 30 - 40 хвилин, щоб написати хорошу публікацію в блозі, але це, можливо, найкращий спосіб поліпшити рейтинг сайтів у Google для конкретних термінів.

Інші швидкі перемоги

Пам’ятайте, що зміна вмісту веб-сайту може зайняти кілька тижнів, щоб вплинути на результати пошуку Google. Ми рекомендуємо вам запустити перевірку здоров'я SEO кожні кілька місяців, щоб переконатися, що ваш сайт все ще знаходиться у верхній частині SEO форми.

Якщо речі не працюють, або ви не вистачає часу! Зв'яжіться з командою Rocketspark, і ми повідомимо вам про наш пакет SEO (виключно для клієнтів Rocketspark).

Річард Кінг