Навигация по сайту

Популярные статьи

Перевірка зворотних посилань. Огляд популярних сервісів

  1. 1. Ahrefs
  2. 2. Majesticseo
  3. 3. Solomono
  4. 4. Я.Вебмастер
  5. 5. Google WT

Зворотні посилання є одним з фундаментальних інструментів для просування сайту. Тому їх перевірка і аналіз становлять левову частку в аудиті будь-якого сайту. Вони впливають на позиції, трафік і дохід з сайту, а значить за ними потрібно пильно стежити.

Вони впливають на позиції, трафік і дохід з сайту, а значить за ними потрібно пильно стежити

Часом виникає необхідність аналізувати зворотні посилання (беки) конкурентів, щоб розрахувати бюджет на просування запиту в топ, визначити конкуренцію або просто підглянути схеми просування сайтів.

У вебмастера може бути безліч причин для перевірки зворотних посилань, а значить є сервіси для автоматизації цього процесу. Є як платні, так і безкоштовні рішення. Також на сео-ринку є послуги з парсингу беков, використовуючи облікові записи в цих платних сервісах.

З цієї статті ви дізнаєтеся:

У кожного сервісу є свої похибки, кожен з них має різну ступінь актуальності представлених даних, але загальну картину можна побачити абсолютно спокійно з будь-яким з них. Нижче наведені найпопулярніші на сьогоднішній день сервіси, за допомогою яких ви можете перевірити сайт на зворотні посилання.

1. Ahrefs

На сьогоднішній день це кращий сервіс перевірки зворотних посилань з дуже потужним функціоналом. Але не дивлячись на платність цього сервісу, деякими функціями можна скористатися безкоштовно (після реєстрації). До слова, найдешевший тариф в цьому сервісі можна взяти за 79 баксів. Дорого, але це того варто.

Тут ви не тільки знайти джерела зворотних посилань на свій сайт, але переглянути анкор цих посилань, проаналізувати позиції, знайти найпопулярніші сторінки свого сайту. Ви також можете скористатися численними фішками, які допоможуть вам в аналізі посилальної маси сайту.

Якщо ви хочете максимально докладно розглянути Посилальне і вміло з ним управлятися, то цей сервіс створений спеціально для вас, справжніх професіоналів.

2. Majesticseo

Другий за популярністю сервіс західного виробництва, який також має великий потенціал для аналізу і має велику актуальною базою даних. Результати в плані пошуку беков тут вже гірше, але дані дуже близькі до реальних.

Цей сервіс теж платний, мінімальний тариф обійдеться вам в 47 вічнозелених.

3. Solomono

Це російський сервіс перевірки зворотних посилань, який вже полюбився багатьом вебмайстрам. Вся принадність полягає в його простоті і безкоштовності. Він володіє значною базою доменів, яка оновлюється кожен 3 місяці.

Якщо вам потрібні невеликі звіти і ви не займаєтеся професійному аналізом посилань на сайти, то цей сервіс вам ідеально підійде.

4. Я.Вебмастер

Це всім відома панель для вебмайстрів теж дозволяє підглянути зворотні посилання на свій сайт. До того ж, тут ви точно можете дізнатися про індексацію ваших посилань пошуковою системою Яндекс.

Тут ви можете вивантажити все беклінки у вигляді архіву, подивитися число посилаються доменів і загальна кількість посилань. Єдиний мінус цього безкоштовного інструменту - неможливість дізнатися беки сайту-конкурента.

5. Google WT

Аналогічна панель для вебмайстрів від Google також може вам допомогти у визначенні посилального на свої сайти. Звіти ви можете отримати схожі з тими, що надає вам Яндекс. Тут також є можливість вивантаження всіх посилань архівом в форматі документа для Excel.

Не дивуйтеся, якщо ви помітите тут більше посилань на свій сайт, ніж в Я.ВМ. Пов'язано це з тим, що гугл бачить завжди більше, включаючи різні скрипти і редіректи. Тут ви можете розраховувати на актуальність даних, але забути про аналіз сайтів конкурентів.

Всі вище перераховані сервіси перевірки зворотних посилань далеко не єдині, але я постарався зібрати тут для вас найпопулярніші і реально корисні. Ви маєте право самі вибирати, яким сервісом користуватися. Тут все залежить від ваших вимог і умінь, а також від готовності викладати від 40 баксів на місяць за користування дивом цифрових технологій.

Дуже часто вистачає і безкоштовних сервісів, щоб побачити загальну картину і отримати необхідні дані, але для більш детальних аудитів без платних інструментів обійтися майже неможливо.