Навигация по сайту

Популярные статьи

Перезавантажуються вкладки і сторінки в Safari на iPhone і iPad - є рішення!

Вже на протязі 3 років головною проблемою операційної системи iOS є некоректна робота браузера. Через «витівок» розробників Apple і спроб збільшити час автономної роботи iPhone і iPad за рахунок оптимізації системи, в iOS 7 браузер Safari став працювати зовсім не так, як в iOS 6.

Якщо на iPhone або iPad відкрити кілька вкладок, а потім переключитися на якусь із них, то в 90% випадків вона почне завантажуватися на пристрій заново. Така поведінка страшенно дратує, адже через це працювати в браузері стає практично неможливо.

Ця проблема може виникнути не тільки в Safari, але і Chrome і у всіх інших браузерах з магазину App Store. В цьому немає нічого дивного, адже в iOS 7 і iOS 8 заклали можливість автоматично чистити оперативну пам'ять на розсуд системи. Якщо система вважає, що оперативної пам'яті недостатньо, або через неї витрата батареї пристрою збільшується - додаток або вкладка буде просто видалена з пам'яті.

Тепер у користувачів iPhone і iPad з'явилася можливість змінити цей процес в кращу сторону. Для цього на iOS знадобиться встановити джейлбрейк-Твік з символічною назвою Watchdog. Цей Твік дає користувачеві можливість примусово змушувати iOS до самого кінця тримати вкладку або сторінку в пам'яті пристрою. Це буде тривати рівно до тих пір, поки вільна оперативна пам'ять не закінчиться.

Це буде тривати рівно до тих пір, поки вільна оперативна пам'ять не закінчиться

Після установки Твіка Watchgod з Cydia необхідно повністю перезавантажити девайс. Працювати джейлбрейк-розширення почне відразу після перезавантаження. Щоб примусово заборонити вивантаження якогось додатку з оперативної пам'яті необхідно просто натиснути на іконку бажаної програми в режимі багатозадачності.

Як тільки буде вироблено натискання на іконку, поруч з нею з'явиться зелена точка, яка і говорить користувачеві про те, що цей додаток буде максимально довго не розвантажуватися з оперативної пам'яті. Щоб видалити додаток з пам'яті досить просто закрити його в режимі багатозадачності або знову натиснути по іконі, щоб зелена точна пропала.

Також за допомогою даного джейлбрейк Твіка можна нескінченно довго завантажувати якісь файли або навіть торренти. Більше не доведеться тримати якусь програму в відкритому стані щоб вона могла завантажити великий файл без розриву з'єднання.

Побічним ефектом від використання Твіка Watchdog може стати підвищений розряд батареї, тому рекомендуємо якомога частіше самостійно вивантажувати непотрібні програми з багатозадачності, щоб вони не забирали заряд у акумулятора iPhone або iPad.

Приєднуйтесь до нас в Twitter , Facebook , ВКонтакте , YouTube , Google+ і RSS щоб бути в курсі останніх новин зі світу технологій майбутнього.