Навигация по сайту

Популярные статьи

Перша сторінка Google і як я отримую там своїх клієнтів

 1. 1. URL Вашого веб-сайту
 2. Чи повинен я використовувати .com, .net. або якийсь інший варіант?
 3. 2. Ваш мета-заголовок
 4. 3. Ваш мета-опис
 5. Використовуйте виклик до дії
 6. 4. Заголовок H1
 7. Речі для запам'ятовування
 8. 5. Ваші ключові слова та Alt теги
 9. Обмежте свої цільові ключові слова.
 10. 6. Alt Теги та атрибути зображення
 11. 7. Ваші внутрішні посилання
 12. Ці типи посилань корисні з трьох причин:
 13. 8. Ваші вихідні посилання
 14. Сміття в, ​​Вивіз сміття
 15. Не будьте Stinge посилання
 16. 9. Швидкість сторінки
 17. 10. Ваша мапа сайту

Оптимізація сторінки чи статті на вашому веб-сайті, а також вивчення способу потрапити на першу сторінку Google - досить просто. Ви могли б найняти експертних SEO-сервісів для тонкої настройки вашої роботи по доріжці, але будь-хто може робити самі важливі роботи.

Якщо ви хочете приземлитися на першій сторінці Google, це навряд чи станеться, якщо ваш сайт не буде правильно оптимізований для факторів ранжування пошукових систем Google.

«Пінгвін 4 зараз тут. І хоча алгоритми Google значно зріли за останні чотири роки, основи не змінилися. Основна оптимізація сторінки - це перший крок до отримання першої сторінки Google ».

Цей підручник не гарантує вам першого місця в Google або будь-якій іншій пошуковій системі. Але це говорить вам, що вам потрібно робити, якщо ви хочете бути в бігу.

Люди шукають відповідну, добре представлену інформацію. Якщо ви хочете зайняти перше місце, як в очах Google, так і в очах відвідувачів вашого сайту, виконайте такі прості кроки.

Давайте почнемо у верхній частині будь-якої сторінки на вашому веб-сайті і працюємо на шляху вниз. Будьте методичними.

Якщо ви хочете потрапити на першу сторінку Google, оптимізуйте сторінки веб-сайту за допомогою цих десяти кроків.

Якщо ви хочете потрапити на першу сторінку Google, оптимізуйте сторінки веб-сайту за допомогою цих десяти кроків

1. URL Вашого веб-сайту

Ваше доменне ім'я має бути коротким і солодким. Це також допомагає, якщо ви можете зберегти ваш продукт, пост або URL служби коротким також.

Тим не менш, хоча це хороший маркетинг, щоб мати короткий доменне ім'я, це не є суттєвим. www.boardgamegeek.com не короткий. Але це самий популярний сайт настільної гри в Інтернеті.

Більш важливо, що пошукові системи та відвідувачі з легкістю знайдуть ваш веб-сайт, коли ви використовуєте URL-адреси, які точно описують вміст сторінок. Мова йде про ключові слова. Слова, які чітко і дуже конкретно описують те, що ви робите.

Наприклад: набагато краще для відвідувачів і Google для розуміння вмісту сторінки, ніж,

Готові до секрету ключових слів вбивці, який є безкоштовним і не вимагає складного програмного забезпечення? Запитайте своїх друзів, що вони надсилатимуть до Google, якщо вони шукають "Бланк". Запитайте також маму і сестру!

Я спробую це на моїй дружині весь час, і я йду з деякими ключовими словами вбивці. Іноді рішення про те, як потрапити на першу сторінку Google і інших пошукових систем, так просто.

URL-адреси надзвичайно важливі для вашої кампанії SEO. Обов'язково використовуйте URL-адреси, які дозволяють Google індексувати ваш сайт. Це означає, що не вкладайте тире, крапки та інші символи у вашій URL, де вони не повинні бути. Google не може читати.

Таким чином, ви можете зробити це легшим для Google, використовуючи найпоширеніші фрази та основну мову.

Якщо у вас немає домену, ви можете шукати великі доменні імена в Народний Хост (за допомогою нашої партнерської посилання). ми користуємося народним хостом і вважаємо їх відмінними.

Чи повинен я використовувати .com, .net. або якийсь інший варіант?

Фактор для розгляду: Ваш бізнес намагається залучити місцевий ринок?

Якщо ви перебуваєте в грі з нерухомістю і ваша цільова аудиторія знаходиться в Австралії, має сенс йти з .com.au. Якщо у вас є сайт, який продає цифрові продукти, які можна завантажити, то, можливо, .com є кращим варіантом.

Зворотна сторона полягає в тому, що використання .com також збільшить вашу конкуренцію. Гаразд. Ми можемо знайти інші способи перестрибувати вашу конкуренцію в основних пошукових системах, і ми все ще можемо помістити першу сторінку в Google.

Чи не падали, як читання? Перегляньте рейтинг Google на першій сторінці в дії

2. Ваш мета-заголовок

Це посилання на назву вашої сторінки. Тег заголовка повідомляє Google декількома словами про те, що ваша сторінка. Якщо ви не скажете Google, то він здогадується.

Ви не хочете, щоб Google вгадував.

Вона повинна бути десь у верхній частині коду вашої сторінки і за замовчуванням існує в більшості платформ (WordPress, Magento, Joomla. Prestashop тощо). Google та інші пошукові системи хочуть бачити послідовну структуру заголовків зверху вниз. Детальніше про це нижче.

Тег заголовка можна використовувати лише один раз на кожній сторінці для досягнення найкращих результатів. Він може відрізнятися від вашого заголовка H1, якщо на вашому сайті є окремий розділ для вашого заголовка - який виконує більшість платформ.

Якщо ви не надаєте назву, Google вирішить, який саме заголовок буде для вас. Ви цього не хочете.

Найбільш ефективні назви сторінок довжиною 30-65 символів, включаючи пробіли. Тримайте свої назви стисло і переконайтеся, що вони містять найкращі ключові слова. Кожна сторінка повинна мати власну ексклюзивну назву.

Google відображає стільки символів, скільки може вписатися в блоковий елемент шириною 512px і не перевищує 1 рядок тексту. Таким чином, немає жодної фігури, коли мова йде про кількість символів, що відображатиметься в заголовку.

Зрештою, лише символи та слова, які ви використовуєте, визначатимуть, чи відображатиметься цілий заголовок сторінки у фрагменті пошуку Google. Google використовував для підрахунку 70 символів у назві - але це змінилося в 2011/2012.

Якщо ви хочете, щоб ваш повний тег заголовка відображався на сторінці результатів пошуку Google, дотримуйтесь не більше 65 символів.

Теги заголовків важливі для SEO. Вони є найважливішим елементом на місці, де можна розмістити ключові слова . Окрім простого опису сторінки, що надають теги заголовків? Три важливі переваги:

 • Вони надають стислий опис сторінки (65 символів) як для користувачів, так і для роботів
 • Кип'ятіння думки до її сутності забезпечує вміст, багатий на ключові слова, який чудово підходить для пошукових систем для класифікації контенту
 • Вони надають зручний заголовок для опису сторінки, коли вона з'являється на сторінці результатів пошуку

3. Ваш мета-опис

Мета-опис не відображається на вашій сторінці. Він відображається в вихідному коді, і Google читає його, щоб визначити, про що ваш сайт або стаття.

Мета описи корисні, оскільки вони часто диктують, як ваші сторінки відображаються в результатах пошуку. Для оптимальної ефективності мета опису має бути довжиною 160-225 символів.

Ваші мета-описи повинні бути короткими та містити ваші найкращі ключові слова або синоніми, які чітко пов'язані між собою. Вона також повинна включати заклик до дій. Якщо ви хочете, щоб люди натискали вашу сторінку в результатах пошуку Google, скажіть так!

Використовуйте виклик до дії

"Натисніть тут для ...." це добре, щоб використовувати і так, "Дій зараз і отримай ...", або, "Замовлення дешево ...." або, "Прочитайте нашу статтю на ...".

Переконайтеся, що кожна сторінка вашого веб-сайту має власний мета-опис, щоб уникнути дублювання вмісту. Google не покарає вас за повторюваний вміст, який використовується в описі метаданих.

Однак, якщо у вас є дубльований вміст, Google вирішить, яку сторінку потрібно показувати для певної теми. Знову ж таки, ви не хочете, щоб Google вирішував, що буде відображатися в результатах пошуку.

Для назви сайту або опису просто використовуйте праву кнопку миші, виберіть Source (Джерело) (або Source Code) (Джерело), ​​а потім натисніть F. Введіть слово, "title" у пошуку, який з'явиться внизу вашого браузера, і він перенесе вас до тега заголовка на цій сторінці.

4. Заголовок H1

Це назва вашої статті, яка відображається на вашій веб-сторінці. Це може відрізнятися від назви, на яку ви сподіваєтеся, щоб зайняти першу сторінку Google, і яку ви заховали у вашому вихідному коді.

Однак, якщо ви не заповнили розділ тега заголовка (Meta Title), то це часто назву, яку Google надасть вашій статті у результатах пошуку.

Якщо ви використали окремий тег заголовка для результатів пошуку, ви маєте певну гнучкість, щоб збільшити тривалість статті або використовувати тонкі варіації ключових слів або ключових виразів, на які ви бажаєте потрапити.

Теги H1 повідомляють Google, що важливо про вашу сторінку. Вони створюють резервну копію тега Title. У вашій веб-сторінці є декілька параметрів 'H' (Heading) (H1, H2, H3). У ідеальному світі ви хочете, щоб вони з'являлися в порядку убування.

Обмежте H1 і використовуйте тільки один раз на своєму сайті. H2 для основних підзаголовків та H3 для підзаголовків загальної категорії. Наприклад:

 • <H1> Дешеві скріпки </H1>
 • <H2> Як придбати наші кліпи зі знижкою </H2>
 • <H3> Перегляньте наш асортимент дешевих золотих та срібних скріпок </H3>

Речі для запам'ятовування

Важливість тегу H1: H1 є найважливішим тегом, і його ніколи не слід пропускати на сторінці. Павуки пошуку звертають увагу на слова, що використовуються в тезі H1, оскільки вона повинна містити основний опис вмісту сторінки, як і сторінка <title>.

Релевантність: павуки пошукової системи перевіряють релевантність тега заголовка з вмістом, пов'язаним з ним. Послідовність ключових слів: павуки пошукової системи перевіряють узгодженість ключових слів між тегами заголовків та іншими частинами сторінки.

Краще користувальницький досвід: теги заголовків дають користувачеві чітке уявлення про те, що вміст сторінки. Пошукові системи надають великого значення користувальницькому досвіду на сайті, тобто наявність тегів заголовків стає важливою складовою SEO.

5. Ваші ключові слова та Alt теги

Ключові слова - це слова та пропозиції, які надають користувачам та пошуковим системам точну мету вашого сайту. У світі веб-маркетингу вони можуть бути довгим хвостом або коротким хвостом.

Прикладом короткого ключового слова може бути "скріпки". Якщо на вашій сторінці йдеться про скріпки, потрібно переконатися, що це слово з'являється на вашій сторінці - в міру. Чотири рази може бути достатньо, якщо ваша стаття становить 500-750 слів.

"Скріпки" також можуть бути дуже конкурентоспроможними, і тому, якщо ваш сайт насправді не називається "www.paperclip.com", ви можете створити свою сторінку за допомогою ключових слів з довгим хвостом.

Ключові слова з довгим хвостом є більш довгими пропозиціями і часто легше ранжувати першу сторінку Google на початку. Це речення або вирази, які користувачі можуть вводити в пошукову систему. "Купуйте дешеві паперові скріпки з Китаю". "Дешеві скріпки з золота".

Краса ключових слів із довгим хвостом полягає в тому, що їм легше ранжувати в перші дні. Вони створюють повноваження, якщо вони використовуються на всіх відповідних сторінках вашого сайту, так що в один прекрасний день ви можете просто зайняти місце на першій сторінці Google для “Paper Clip”!

На справді конкурентоспроможному ринку може виникнути потреба мати ще довші речення, наприклад, «Де я можу купити дешеві африканські скріпки». Звичайно, менше користувачів набирають його, але це, як правило, найкращий спосіб розпочати створення власної влади у вашій ніші.

Можна також спробувати синоніми як частину загальної стратегії вмісту. Я розмовляю довго про публікацію вмісту за допомогою цієї стратегії у цій статті .

Ви можете перевірити загальне використання ключових слів, відкривши обліковий запис Google Adsense і скориставшись своїм інструментом безкоштовних ключових слів. Можна також перевірити подібну функцію пошуку (пов'язану), яка відображається внизу сторінки пошуку Google, щоб дослідити можливості ключових слів.

Якщо ви дійсно бажаєте спростити речі, просто подивіться на оголошення та вирази, які вони використовують. Вони платять великі гроші за ці оголошення і зробили свої дослідження на те, що отримують кліки. Дякуємо великому бізнесу за надану нам інформацію!

Обмежте свої цільові ключові слова.

Ви хочете, щоб ваші ключові слова були посипані природно через ваш вступ і тіло вашої статті.

Кожну сторінку на вашому сайті слід оптимізувати за допомогою одного ключового слова або фрази. Отже, не намагайтеся називати «Ферму для скріпок», «Стаціонарний офіс», «Офісні матеріали» на одній сторінці. Скористайтеся цими виразами лише для резервного копіювання основних конфігурацій - Cheap Paper Clips.

Це дозволить уникнути розбавлення ваших зусиль. Занадто багато повторюваних термінів може означати, що Google не може зрозуміти, чому ви ранжуєтеся в результатах пошуку. Перехід на один довгий хвіст і, можливо, два коротких ключових слів за раз. Усі інші вирази або синоніми - це їх резервне копіювання.

Наприклад, стаття, яку ви читаєте зараз, оптимізована для "оптимізації веб-сайтів" і "першої сторінки Google". Це як смішно конкурентоспроможні, ключові слова з коротким хвостом і тому я також додав два довгих вираження ключових слів. Чи знаєте ви, що вони і де вони знаходяться?

6. Alt Теги та атрибути зображення

Теги Alt подібні до тегів заголовків і тегів опису - і є два з них. Вони допомагають Google зрозуміти ваші фотографії. Використовуйте їх на кожному зображенні і зробіть їх різними.

Що ще важливіше, переконайтеся, що вони стосуються вашої статті або продукту, і що вони будуються на вашій ключовій фразі.

Наприклад, “Paper Clip” - це відповідний тег alt (атрибут), якщо ваша фотографія фактично є фотокнигою. "Доступні скріпки для паперу" може бути гарною міткою для використання з тегом заголовка зображень.

Атрибути зображення також роблять ваш сайт більш зручним для користувачів. Ті, у кого є порушення зору, і ті, у кого зображення вимкнено (з метою блокування оголошень), можуть продовжувати слухати атрибут тексту зображення або бачити, як він з'являється на сторінці.

Також ви, швидше за все, відображатимете зображення в результатах пошуку зображень Google - приємний бонус, особливо якщо ви намагаєтеся поширити продукти, чия основна привабливість - візуальна. На думку приходить прикраса.

7. Ваші внутрішні посилання

Внутрішні посилання - це посилання на цій сторінці, які вказують на іншу інформацію на цьому сайті. Вони є зворотним посиланням, що повідомляють Google, що у вас є інша важлива інформація і що вона повинна піти і подивитися.

Ці типи посилань корисні з трьох причин:

 • Вони дозволяють користувачам переміщатися по веб-сайту.
 • Вони допомагають встановити ієрархію інформації для даного сайту.
 • Вони допомагають поширювати зв'язок сік (рейтинг влади) навколо веб-сайтів.

Кожен, хто дізнався, як потрапити на першу сторінку Google , дізнався цей урок: Внутрішні зв'язки допомагають закласти основу всіх ваших зусиль у сфері SEO.

Вона дозволяє вказувати пошуковим системам, які сторінки змісту мають найвищий пріоритет, а також, які сторінки тематично пов'язані один з одним.

Ці сигнали є надзвичайно корисними для пошукових систем при присвоєнні цінностей і значень вашим сторінкам, і якщо ви не витратите часу на управління цими сигналами через стратегічні внутрішні зв'язки, ви будете на милість викликів судових рішень пошукових систем.

Протягом обмеженого часу, який Google витрачає на ваш сайт, останнє, що ви хочете, щоб він був плутаний про те, де ви хочете бути ранжовані і які сторінки є високими пріоритетами.

У цьому випадку я хочу, щоб деякі з моїх інших пов'язаних (але менш важливих) сторінок вказували на це. Я також хочу, щоб це посилання на мою сторінку про наші плани та ціноутворення для малого бізнесу, тому що це стосується цієї статті, і це сторінка, яку я хочу, щоб мої клієнти відвідали, якщо вони планують використовувати SEO Mallee Blue.

Вам сподобалося, як я це зробив? Уникайте штучних внутрішніх зв'язків. Прагніть до природного підходу, який не дрочить читача. Google не є єдиним рейтингом вашої сторінки. Ви також хочете, щоб ваші відвідувачі поставили вас на першій сторінці свого внутрішнього алгоритму Google!

8. Ваші вихідні посилання

Хоча це може здатися дивним, Google позитивно ставиться до зовнішніх посилань, які вказують на авторитетні сайти в статті. Обережно вибирайте сайти. Використовуйте економно.

Google зрештою бажає, щоб користувачі знаходили те, що вони шукають, тому, коли ви посилаєтеся на інші авторитетні та відповідні веб-сайти, ви надаєте відмінну послугу користувачам Google. Це робить ваш сайт більш цінним ресурсом.

Враховуючи те, що ми знаємо про Google, має сенс, що ви зможете покращити повноваження та сприйнятливу релевантність вашого сайту - два надзвичайно важливі фактори для визначення рейтингу в пошукових системах - шляхом підключення до веб-сайтів з високим рівнем повноважень і відповідних веб-сайтів.

Сміття в, ​​Вивіз сміття

Якщо ваш сайт посилається на сміття, чи не вважатимуть, що ваш сайт теж сміття? Ось чому ланки ферм і схеми взаємних посилань є такою поганою ідеєю. Сайти, що посилаються на дряні ресурси, свідчать про те, що їм все одно, що вони кажуть або рекомендують.

Вони зроблять все, щоб привернути увагу, включаючи спам для ключових слів і спам для посилань. Не дивно, що Google та інші пошукові системи видаляють або знижують рейтинг таких сайтів "спам".

Посилаючись на якісні ресурси, які допомагають відвідувачам, ви можете поліпшити свою репутацію серед реальних відвідувачів. Це в кінцевому підсумку призводить до більшої кількості вхідних посилань і більш високих ставок відповіді.

З гарною інформацією і гарним вибором вихідних посилань, відвідувачі можуть навіть закласти свій сайт і використовувати його як точку відліку. Люди люблять інформацію, яку підтверджують інші джерела, і їм подобаються веб-сайти, які допомагають їм дізнатися більше про тему, що цікавить.

Не будьте Stinge посилання

"Але чи не потрібно зберігати мій рейтинг сторінки?" Ні, ні. Існує багато факторів, які впливають на рейтинг пошуку, включаючи релевантність і репутацію вашого сайту.

Для більш детальної інформації на сторінці рейтингу подивіться Ця стаття .

Іноді ви повинні віддавати Page Rank, щоб поліпшити свою репутацію і зробити ваш сайт більш цінним, щоб він накопичував більше посилань. З часом ви можете отримати більш високий рейтинг сторінки, ніж якщо б ви спробували зібрати всі ці посилання.

Коли ви використовуєте термін, який ваша аудиторія може не зрозуміти, подумайте про прив'язку до авторитетного визначення. Пошук найкращого доступного визначення.

Ось кілька пропозицій щодо створення вихідних посилань:

 • Посилання на сторінки, які дійсно додають цінності та охоплюють тему дуже добре.
 • Посилання на блоги з хорошим PR або успішними блогами.
 • Посилання на інших користувачів у вашій ніші та створення корисної мережі.
 • Тримайте їх у більшості випадків

Ще одне. Люди сперечаються, чи повинні такі посилання відкриватися в новому вікні чи ні. Я хочу, щоб вони. Я не хочу втрачати своє місце на сторінці, натиснувши зовнішнє посилання. Я хочу, щоб він був відкритий, щоб прочитати його пізніше. Деякі використовують правою кнопкою миші, щоб досягти цього. Ви будете суддею.

9. Швидкість сторінки

Google надає користь швидким веб-сайтам. Якщо ви хочете отримати першу сторінку переліку результатів пошуку Google, зробіть свій веб-сайт так швидко, як ви можете без шкоди для якості та вартості сайту.

Ви можете перевірити швидкість вашого сайту або сторінки за допомогою Pingdom. Продовжувати, зробіть це зараз .

Відвідувачі веб-сайту частіше піклуються про швидкість, ніж всі нагадування, які ми хочемо додати до наших веб-сайтів. Крім того, час завантаження сторінки стає більш важливим фактором, коли мова йде про рейтинги пошукових систем.

Швидкість дорівнює грошам

Дослідження Kissmetrics показав, що затримка у відповіді на 1 секунду може призвести до зменшення переходів на 7%. У доларовому еквіваленті це означає, що якщо сайт електронної комерції складає 100 000 доларів на день, затримка на 1 секунду потенційно може коштувати їм $ 2,5 млн. Втрачених продажів щороку.

Нещодавно, Марісса Майер з Google поділилася з деякими переконливими результатами досліджень на конференції Web 2.0. По суті, вона заявила, що додаткові затримки від 0,5 секунд до часу завантаження сторінки спричинили падіння трафіку на 20%. Amazon також виявив, що мілісекунда може коштувати їм мільйони.

Швидкість дорівнює грошам. Ваші клієнти хочуть швидкості, і більшість людей вийдуть, якщо ваша сторінка займе більше 3 секунд.

Як швидко це має бути?

Google вимірює ваш сайт, використовуючи метрику, яку називають Оцінка швидкості сторінки . Він має діапазон від 0 до 100 балів. Чим краще виконує сайт, тим вища оцінка, яку він отримує; Google вважає сайт ефективним, якщо він має 85 або вище.

До 2 секунд - це те, на що ви повинні прагнути. Але не панікуйте. Я зробив акуратну суму на сайті електронної комерції, який зайняв 5 секунд для завантаження. Це не єдине, що має значення - але це важливо. Особливо, якщо ви бажаєте отримати свій сайт на першій сторінці пошуку Google.

Як я можу це прискорити?

На додаток до аудит швидкості сайту Є багато речей, які ви можете зробити самі.

 • Отримати хорошого господаря.
 • Зберігайте невеликий розмір зображення
 • Уникайте посилань і залежать від зовнішніх каналів, де це можливо.

Уникайте наворотів і пересувань, а також дурних плагінів, каруселей та інших біт, які не служать жодної цінності. Ваш сайт дійсно потребує карти погоди і 60 соціальних рахунків у прямому ефірі? Можливо, вам захочеться також переглянути свої рекламні кампанії Google.

10. Ваша мапа сайту

Пам'ятайте, що ви оптимізуєте свої сторінки для пошуку роботами, а роботи їдять мапи сайту на сніданок. Отже, ваша мапа сайту повинна бути присутнім, читабельним і доступним для сканування. Якщо це не так, то навряд чи ви побачите на першій сторінці нічого.
Sitemaps - це список усіх створених вами URL-адрес, багатих на ключові слова. Вони також містять цінну інформацію про назви ваших сайтів і вагу важливості кожного типу сторінки на вашому сайті.

Більшість платформ мають генератор Sitemaps (Prestashop, WordPress, Joomla і т.д.). Якщо у вас немає такої, ви можете зробити свій власний тут .

Існує два типи карт сайту. xml і html. Ви хочете обох. Google використовує xml, а Bing і yahoo все ще надають перевагу sitemap.html. Також відвідувачі сайту використовують вашу .html карту.

Є багато порад та трюків для оптимізації веб-сайтів, які допомагають оптимізувати сайт, але одна з них, важливість якої іноді недооцінюється, є картами сайтів.

Мапи сайтів, як випливає з назви, - це лише карта вашого сайту, тобто на одній сторінці відображається структура вашого сайту, його розділів, зв'язків між ними тощо. Файли Sitemap полегшують навігацію по сайту й оновлюють мапу сайту Ваш сайт хороший як для користувачів, так і для пошукових систем.

Sitemaps є важливим способом спілкування з пошуковими системами. Під час роботи в robots.txt ви повідомляєте пошуковим системам, які частини вашого сайту виключити з індексації, на вашій карті сайту ви повідомляєте пошуковим системам, куди ви хочете їх перейти.

Sitemaps не є новинкою. Вони завжди були частиною найкращих практик веб-дизайну, але з прийняттям Sitemaps пошуковими системами, тепер вони стають ще важливішими, ніж будь-коли.

До речі, незважаючи на те, що інші можуть вам сказати. Я кажу вам, що вам не потрібно турбуватися про додавання мапи сайту до інструментів Google або Bing Webmaster. Якщо у вас є пристойний зміст, вони знайдуть його досить швидко.

І якщо ви виконали простий список порад з оптимізації веб-сайтів вище, ви можете побачити свою статтю або рейтинг продукту на першій сторінці Google раніше, ніж ви думаєте.

Ідіть і випийте каву або прогулянку в парк.

 • Інформація про автора
 • Більше з цього автора

Давид - консультант з маркетингу та маркетингу. Він має досвід в галузі управління бізнесом, а також пише для Business.com, GrowMap і Born2Invest.

Або якийсь інший варіант?
Або якийсь інший варіант?
Фактор для розгляду: Ваш бізнес намагається залучити місцевий ринок?
Чи не падали, як читання?
Окрім простого опису сторінки, що надають теги заголовків?
Чи знаєте ви, що вони і де вони знаходяться?
Вам сподобалося, як я це зробив?
Як швидко це має бути?
Як я можу це прискорити?
Ваш сайт дійсно потребує карти погоди і 60 соціальних рахунків у прямому ефірі?