Навигация по сайту

Популярные статьи

Перший майстер-клас в ХНЕУ від Seo Education

4.5 з 5 на основі 2 оцінок

30.09.2013

Seo Education 28.09.2013 року провели майстер-клас в Харківському Національному Економічному Університеті (ХНЕУ). Лекцію для студентів п'ятого курсу провів керівник курсів Воскан Булат.

В ході заняття були розглянуті історія еволюції інформаційного пошуку, пошукових машин. Молодим фахівцям безсумнівно було цікаво почути думку практиків SEO.

Серед присутніх були як люди вже знайомі з азами пошукової оптимізації, так і ті, для яких SEO виявилося свого роду відкриттям. Інформація про дату і час проведення цього заходу була розміщена на офіційному сайті університету.

Тема пошукової оптимізації все більш актуальною стає з кожним роком. І поява предмета SEO в ХНЕУ, колишньому Інжек ще одне тому підтвердження. Наша компанія все частіше проводить лекції і бере участь в інших заходах в університетах з метою популяризації пошукової оптимізації серед молодих фахівців. За минулий рік ми провели подібні лекції також в ХНУРЕ і ХАІ.

Фахівці Seo Educationс радістю готові діляться своїми знаннями і досвідом. Наші двері завжди відкриті для співпраці з ВУЗами і освітніми центрами Харкова та Києва.