Навигация по сайту

Популярные статьи

PHPKB | Лідер програмного забезпечення бази знань

Краще програмне забезпечення для управління знаннями

PHPKB - це програмне забезпечення для управління базами знань, яке дозволяє обмінюватися інформацією з клієнтами та співробітниками PHPKB - це програмне забезпечення для управління базами знань, яке дозволяє обмінюватися інформацією з клієнтами та співробітниками. Це зменшує час, витрачений на підтримку клієнтів, підвищує продуктивність працівників і заощаджує дорогоцінний час, витрачений на пошук інформації. Система бази знань дозволяє вашим співробітникам і клієнтам отримувати доступ до інформації локально або в Інтернеті. Його потужна структура дозволів на основі груп з приватними категоріями дозволяє легко націлювати і доставляти вміст на певні групи читачів бази знань. Простіше кажучи, PHPKB - це наймасштабніше та найзручніше програмне забезпечення для управління знаннями. Бажаєте бачити, щоб вона жила в дії? Перевірте живі приклади програмного забезпечення PHPKB на веб-сайтах клієнтів.

Чому вибирають PHPKB?

PHPKB є потужним і надійним програмне забезпечення бази знань щоб ваш бізнес знаходив, захоплював і обмінювався інформацією з вашою командою. PHPKB надає цілу низку передових функцій управління знаннями, які дозволяють вашому бізнесу ефективно працювати з клієнтською підтримкою. Плюс, це розумна ціна для довічної ліцензії це означає, що ви ніколи не будете повинні платити річний гонорар ліцензії продовжити використовуєте це. PHPKB доступний як ліцензія, що належить власникам або хостингу, що означає, що ви можете або встановити програмне забезпечення PHPKB на власному сервері, або ви можете скористатися розміщена базова служба знань де ми розміщуємо базу знань на нашому сервері. Не кажучи вже про те, що наша хостінг-служба SaaS робить PHPKB найкращою платформою для керування знаннями у хмарі в світі.

Найкраще програмне забезпечення бази знань

PHPKB - це сучасне програмне забезпечення для управління знаннями, що дозволяє швидко налаштовувати базу знань і починає організовувати знання вашої організації. Це дозволяє заощадити час на ввімкненні нових представників підтримки та швидше реагувати на клієнтів як команду. Він розроблений в PHP і підтримує бази даних MySQL і SQL Server. Вона дозволяє створити базу знань, яка містить відповіді на поширені запитання, статті, документи, посібники користувача, інформацію про усунення несправностей або документи. Потужна повнотекстова система пошуку допомагає користувачам легко знаходити інформацію в статтях бази знань, прикріплених файлів і документів. Подивіться на особливості програмного забезпечення бази знань .

Настійно рекомендується

У недавньому опитуванні задоволеності клієнтів, 99% опитаних користувачів PHPKB сказали, що вони рекомендуватимуть програмне забезпечення управління знаннями PHPKB своїм друзям і колегам. Ми працюємо над тим, щоб наші клієнти були щасливі.

Щоб дізнатися більше про PHPKB Knowledge Management Software, подивіться на функції стор. Ви можете спробувати демо . Ви також можете порівняти видання або перегляньте ціноутворення різних видань. Щоб поговорити з торговим представником, будь ласка зв'яжіться з нами .

Хто використовує PHPKB Software?

Деякі з найбільш надійних компаній у світі довіряють нашому програмному забезпеченню бази знань.

Переваги програмного забезпечення бази знань

База знань розроблена для організації та представлення найбільш поширених запитань клієнтів та пояснення того, як їх вирішувати. Він зберігає відповіді на поширені запитання, статті статей та інформацію про усунення несправностей. Удосконалюйте службу підтримки клієнтів і дайте змогу своїм клієнтам швидко та легко знайти інформацію бази знань у спосіб самообслуговування. Веб-інтерфейс самодопомоги дозволяє клієнтам легко знаходити відповіді на власні проблеми, а не надсилати електронні листи, надсилати квитки на підтримку або телефонувати у відділ підтримки клієнтів. База знань може також допомагати користувачам оновлюватися новинами, оголошеннями, випусками продуктів і оновленнями. Програмне забезпечення бази знань PHPKB вже використовується більш ніж 2500 малих підприємств, університетів, неприбуткових організацій та організацій підприємств.

Багатомовна система КБ

Бажаєте налаштувати свою базу знань на кількох мовах Бажаєте налаштувати свою базу знань на кількох мовах? Не дивіться далі! Багатомовне видання бази знань PHPKB дозволяє встановлювати базу знань на декількох мовах. Багатомовне видання має можливість створювати мовні файли та перекладати змінні мовних файлів з панелі керування адміністратора. Підтримуються також мови зліва наліво (RTL).

Забезпечте чудову підтримку клієнтів

Як бізнес у 21 столітті, надання великого обслуговування клієнтів стає складним завданням. Ваші клієнти стають розумнішими, більш вимогливими, і вам потрібно йти в ногу з темпом. Використовуйте PHPKB для створення онлайнових довідкових посібників, які чітко пояснюють кроки за допомогою зображень і структурованого змісту. Спростити документацію за допомогою підказок та перехресних посилань на інші корисні статті.

Перейти на PHPKB

У нас є автоматизовані сценарії імпорту для всіх основних систем управління базами знань, які роблять перехід на PHPKB дуже легким! Але це ще не все, якщо ви володієте комерційною ліцензією на продукт будь-якого конкурента, ми з радістю запропонуємо вам знижку в розмірі 15%. Програмне забезпечення для управління знаннями PHPKB інтуїтивно зрозуміло і надзвичайно просте у використанні. Зробіть перемикання сьогодні і встановіть себе як піонери хорошої підтримки клієнтів. Скорочення витрат на підтримку, а також отримання більш плавного досвіду.

Бажаєте бачити, щоб вона жила в дії?
Чому вибирають PHPKB?
Хто використовує PHPKB Software?