Навигация по сайту

Популярные статьи

Підготовка сайту до SEO: 14 важливих завдань

 1. Список пріоритетів №1
 2. Перевірити навігацію і зручність
 3. Переконайтеся, що ваш дизайн - чуйний
 4. Список пріоритетів №2
 5. Перевірте, індексується сайт
 6. Виконайте попереднє дослідження ключових слів
 7. Оптимізує під локальний пошук
 8. Почніть регулярно випускати якісний контент
 9. Список пріоритетів №3
 10. Зміцнюйте зв'язки з авторитетними ресурсами
 11. Слідкуйте за наповненням тегів title
 12. Список пріоритетів №4
 13. Використовуйте SEO-інструменти
 14. Список пріоритетів №5
 15. завершення

Karina | 21.01.2016

Щоб добитися великих успіхів в пошуковому просуванні сайту, важливо правильно підготувати його до цього, визначити завдання і розставити їх по пріоритету. Якщо все робити в хаотичному порядку, то, можливо, в кінці кінців ви отримаєте потрібний результат, але витратите при цьому набагато більше часу і коштів. Але може трапитися і так, що своєї мети ви не досягнете, саме через те, що на самому початку забули про щось важливе (а може бути, навіть не знали про це).

Звичайно, абсолютно точний план послідовності дій скласти не можна. Однак запропонований нами список виділяє найважливіші завдання з підготовки до розкручування сайту, відсортовані за пріоритетом. Отже, що ж в першу чергу потрібно зробити?

Список пріоритетів №1

Знайти і прибрати дублюючийся контент

Ніщо не вбиває сайт швидше, ніж дубльований контент. Це заплутує пошукових роботів і виглядає як спам, тому ви не дочекаєтеся хорошого ранжирування. Позбавтеся від цієї проблеми на самому початку і почніть з чистого аркуша.

Перевірити навігацію і зручність

Приділіть увагу архітектурі сайту і його дизайну, факторам UX: вам потрібно переконатися, що на сайті легко орієнтуватися і все інтуїтивно зрозуміло. Якщо ви відправляєте користувачів на сайт, який буде збивати їх з пантелику, вони не будуть на ньому довго затримуватися.

Переконайтеся, що ваш дизайн - чуйний

У минулому, можливо, цей пункт і не був таким пріоритетним, проте сьогодні оптимізація під мобільні пристрої має вирішальне значення. За даними Google, все більше і більше операцій пошуку проводиться з телефонів, ніж з комп'ютерів, тому важливо переконатися, що ваш сайт виглядає гідно на маленьких екранах. Найбільш популярний і простий спосіб зробити це - використовувати чуйний (responsive) дизайн.

Найбільш популярний і простий спосіб зробити це - використовувати чуйний (responsive) дизайн

Можливо, ви помітили, що перші, найбільш пріоритетні завдання стосуються безпосередньо роботи з самим сайтом. Перш ніж почати збирати трафік, необхідно повністю зробити сайт, щоб не виявилося так, що користувачі потрапляють на «недобудований», недороблений ресурс. Це приведе вас лише до втрати трафіку і відвідувачів, що не побажають повернутися знову. Важливо зрозуміти це.

Список пріоритетів №2

Налаштуйте Google Analytics і Google Webmaster Tools

Незважаючи на те, що вам можуть не відразу знадобитися ці сервіси, їх настройка має велике значення для швидкої і правильної індексації. Це може допомогти зрозуміти, що сайт реальний.

Перевірте, індексується сайт

Необхідно двічі перевірити, індексує чи Google ваш сайт і з'являєтеся ви в результатах пошуку. Щоб зробити це, зайдіть в свій аккаунт Google Webmaster Tools і натисніть на вкладку «Індекс Google»> «Статус індексування», щоб побачити загальну кількість проіндексованих сторінок. Переконайтеся, що ця цифра вірна!

Виконайте попереднє дослідження ключових слів

Складання семантичного ядра сайту вкрай необхідно для його просування. Також воно знадобиться для виконання нижчеперелічених завдань (таких як створення контенту і зворотних посилань).

Оптимізує під локальний пошук

Чим раніше ви зареєструєтесь в Google Places, тим краще. Звичайно, цей пункт найцікавіший тим, у кого є місцевий бізнес і він хоче залучити потрібних клієнтів. Однак зареєструватися може будь-яка компанія - це легко зробити і буде незайвим.

Однак зареєструватися може будь-яка компанія - це легко зробити і буде незайвим

Почніть регулярно випускати якісний контент

Систематичне наповнення сайту чудовим контентом не тільки дає більше можливостей для індексації Google, але і допомагає заробити довіру, привертає читачів. Задайте початковий ритм за допомогою публікації якісних статей - це все, що вам знадобиться на початковому етапі.

Список пріоритетів №3

Створюйте імідж і креативний контент

Після виконання попередніх пунктів можна задуматися над тим, щоб перейти на наступний рівень по створенню контенту. Досліджуйте свою аудиторію, пишіть контент на популярні, обговорювані теми, доповнюйте його інфографікою, відеороликами, інтерв'ю і т. Д.

Зміцнюйте зв'язки з авторитетними ресурсами

Природні посилання на ваш сайт з впливових джерел можуть допомогти отримати нових відвідувачів і багато репоста, а ваше ім'я може стати відомим більш широкій публіці.

Слідкуйте за наповненням тегів title

При публікації статті, ви, можливо, написали простий заголовок, який здався вам підходящим і лаконічним. Тепер вам потрібно повернутися до всіх своїх статей і оптимізувати їх. Це потрібно і для Google, і для відвідувачів. перейдіть на цю сторінку , Щоб дізнатися більше про заповнення тегів title.

перейдіть на  цю сторінку  , Щоб дізнатися більше про заповнення тегів title

Список пріоритетів №4

Почніть працювати над побудовою зворотних посилань

Багатьох людей здивує, чому цей пункт знаходиться так низько в списку пріоритетів, але запам'ятайте, що SEO робиться не заради зворотних посилань, а заради читачів. В першу чергу зосередьтеся на створенні зв'язків, якісного контенту і розумінні своєї аудиторії.

Використовуйте SEO-інструменти

Є безліч інструментів, які можуть допомогти в різних сферах просування. Цей пункт знаходиться в четвертому списку пріоритетів тому, що відразу визначитися з інструментами складно. Це буде набагато простіше зробити після виконання основних завдань.

Список пріоритетів №5

Слідкуйте за новинами зі світу SEO

Це неймовірно важливий пункт, однак читання хороших SEO-блогів може бути важко для новачка - він просто загубиться в достатку різноманітної інформації. Саме тому цей пункт стоїть нижче, ніж всі попередні, адже після того, як будуть пройдені перераховані вище кроки, орієнтуватися в темі SEO стане набагато легше.

завершення

Звичайно, цей список не є повним. Є ще сотні дрібних речей, які ви можете зробити для просування свого сайту, але ми розповіли про найбільш важливих завданнях. Додаткові дії будуть залежати вже від вашої компанії (галузі, розміру, цілі), але даний список - відмінний приклад, з чого можна почати.

Що б ви хотіли змінити або додати в список пріоритетів? Чекаємо ваших коментарів!

За матеріалами searchenginewatch.com

Отже, що ж в першу чергу потрібно зробити?
Що б ви хотіли змінити або додати в список пріоритетів?