Навигация по сайту

Популярные статьи

Підготовка та розкрутка Twitter для роботи в рекламних кампаніях | SMMSQUARE - Просування в усіх мережах. Накрутка передплатників і лайків

 1. Реєстрація аккаунт в Twitter
 2. Накрутка передплатників
 3. Підписка на рекламників
 4. #Followback
 5. Автоматизація підписок в Twitter
 6. Twitter аудит
 7. рекомендація:
 8. Як працювати з Twitter

У стрімко розвивається цифрову економіку з кожним роком з'являється все більше інтернет проектів та інструментів, з ними пов'язаних. У зв'язку зі становленням інтернет бізнесу - відносно нова форма інвестування, яка представляє собою форму залучення інвестицій для рекламних проектів.

В рамках рекламних проектів проводяться так звані піар кампанії. Бонус - це винагорода, пропоноване творцями рекламної компанії за певні послуги, тобто творці піар компаній пропонують винагороду за внесок людини в розвиток проекту. Таким внеском може бути, наприклад, підготовка документації або прес-релізів рекламних компаній, переклади рекламних матеріалів та іншої інформації на різні мови, реклама проекту на сайтах, форумах, а також в соціальних мережах.

Однією з популярних соціальних мереж для реклами проектів є Twitter. У зв'язку з цим, власники акаунтів Twitter отримують можливість заробляти гроші на участь у рекламних кампаніях.

Реєстрація аккаунт в Twitter

Для початку необхідно отримати обліковий запис в Twitter.

 1. Можна зареєструвати його самостійно, але мінус такого способу - це вік аккаунта. Більшість рекламних компаній не розглядають аккаунт Twitter, якщо він молодше 3-6 місяців.
 2. Купівля вже готового аккаунта, який може бути, як розкручений, так і не розкручений. Для цього необхідно знайти сервіс, де можна придбати даний аккаунт. Слід подивитися на його вік (рекомендовано від 2014 року і старше). Якщо купуєте розкручений аккаунт, зверніть увагу на Twitter аудит. Аккаунт може бути як російською зике, так і англійською.

https://1000twitters.ru - тут можна купити вже розкручені акаунти Twitter. Тут при продажу акаунтів вже вказано Twitter аудит, але мінус такого сервісу, що даних акаунтів немає в наявності, тому-що рекламщики про даний сервіс знають і відповідно швидко їх розбирають.

Розкрутка Twitter в принципі не надає катастрофічною складності, тому можна купити нерозкручений тут: http://buy-accs.ru

Після покупки перепрівязиваете дані облікового запису на свої, вказуючи свій номер телефону, свою електронну пошту, яку зареєстрували для рекламної компанії та міняєте пароль.

Накрутка передплатників

Сервіси, які розкручують акаунти

Один з найшвидших способів розкручування акаунтів, але їх порекомендувати не можемо. Більшість сервісів накручують ботів, які не мають ніякої активності, а всі рекламні компанії вимагають Twitter аудит ( https://www.twitteraudit.com/ ), І він повинен складати від 85%, в ідеалі - 99%.

Підписка на рекламників

Існують спеціальні теми на форумах зі списками рекламників. За принципом взаємного фолловінг ви підписуєтеся на тих чи інших рекламників. На жаль, цей спосіб вже застаріває, так як у тих, хто перебуває в даному списку, вже багато передплатників, і вони не підписуються взаємно.

#Followback

Той же самий принцип взаємності, але людей шукайте в Twitter. Для цього заходимо в сам Twitter, в пошуку вказуємо хештег #Followback і тоді побачимо всіх людей, що вказують даний хештег.

Можна почати читати цих людей і таким чином дати зрозуміти людям, що ви також готові читати їх взаємно. Для того, щоб люди розуміли, що ви готові читати їх взаємно, вам потрібно відредагувати свій профіль і прописати дані теги:

زيادة متابعين لزيادة عدد تابعني أتابعك رتويت # تابعني_أتابعك # تبادل_رتويت # زيادة_متابعين # ضيفني_اضيفك #followme #followback #retweet

Використання арабської мови пов'язане з тим, що араби дуже активні в Twitter і Facebook, і мають зазвичай не менше 10000 передплатників (читачів). Вони широко використовують програмний метод розкрутки або скрипт, який дозволяє їм за день відправляти дуже багато заявок і тим самим автоматично підписуватися на тих людей, хто їх починає читати. У деяких профілі налічують понад 400 тис. Читачів і приблизно стільки ж вони читають. Це цілком нормально.

Нам потрібно прагнути до цифри в 10000 передплатників. Для старту в рекламній компаніях досить 2000-3000 читачів.

У день можна додавати 1000 осіб (технічні обмеження). Але краще відправляти 300-500 заявок в день! З якої причини саме так? Вам також потрібно буде взаємно підписуватися на людей, які вас читають. Кожен взаємна підписка в їх бік вважається за одиницю.

Для того, щоб читати більше, необхідно, щоб кількість осіб, які читають вас було більше, ніж тих, яких читаєте ви.

Чи не рекомендовано програмно розкручувати аккаунт, інакше Twitter «викине» вас на перевірку: запропонує змінити ваш пароль і у вас буде обмеження на підписку інших людей, або вам на телефон надходить дзвінок, при якому вам буде диктувати код (англійською мовою), який потрібно в даній перевірці ввести.

Можете користуватися списками людей з цього списку: https://twitter.com/PeterBordes/lists/cryptocurrency-audience/members. У цьому списку багато рекламників, і вони в більшості випадків відповідають взаємно. Можна також фолловить через скрипт, про який поговоримо далі.

Автоматизація підписок в Twitter

використовуйте розширення «Mass follow for Twitter» для браузера Chrome.

Логінетесь в самому Twitter. Заходьте на аккаунт якогось араба з великим числом читачів і переглядаєте їх список. Якщо бачите, що вони його читають, то він читає їх взаємно.

Даний скрипт дозволяє автоматично підписуватися на людей і автоматично видаляти тих людей, які не читають вас взаємно.

Рекомендовані настройки в розширенні (натиснути Settings, коли перебуваєте на сайті Twitter):

Рекомендовані настройки в розширенні (натиснути Settings, коли перебуваєте на сайті Twitter):

Налаштування в розширенні Mass Following for Twitter. Значення межі виставляємо кожен раз рандомно.

Значення межі виставляємо кожен раз рандомно

Налаштування в розширенні Mass Following for Twitter

В налаштуваннях розширення потрібно поставити галочку - відписуватися можна тільки від тих профілів, на які підписувалися за допомогою розширення. По факту це не так. Галочку потрібно прибрати!

для Twitter аудиту слід пропускати акаунти у яких немає зображення в профілі (аватарки / фону), у яких немає біографії.

Twitter аудит

Сервіс Twitter аудиту знаходиться за адресою: https://www.twitteraudit.com .

Перший раз можна скористатися безкоштовно, далі кожен місяць потрібно платити $ 5.

Ви можете так само попросити знайомого пройти Ре-Аудит тільки в тому випадку, якщо на сайті аудиту є кнопка «Re-audit». Таким чином протягом 5-10 хвилин аудит буде автоматично у вас виконаний, і ви зможете побачити нові цифри кількості фейк.

Преміум-аккаунт дозволяє видаляти цих фейк. Чим менше фейк, тим вище показник вашого аудиту, і це дуже добре за участю в рекламних компаніях.

рекомендація:

1-3 рази на день робіть твіт від себе з тегами взаємної підписки. Вам також цікаво ті люди, які підписуються без розширення. Після цього ви будете підписуватися на них взаємно.

Коли межа читаються досягне 5000 чоловік, щоб вам можна було далі підписуватися, потрібно мати читачів більше, ніж ви читаєте самі. Як вийти з цієї ситуації?

 1. Рекомендуємо перевірений сервіс, з яким самі працюємо: @smmsquare_ru . Він дає гарантії, що люди не будуть відписуватися, і Twiiter аудит у нього становить 98-99%.
 2. Користуватися сервісами накрутки, але як вже говорили вище - не рекомендуємо.

Як працювати з Twitter

Сама робота в Twitter - робити репости з тієї чи іншої офіційної сторінки рекламної компаній, або робити твіти від свого імені.

Заходимо на ті сторінки з яких хочемо зробити репост:

 • натискаємо ретвіт,
 • вказуємо хештег, якщо вказано в правилах і
 • натискаємо лайк для того, щоб не плутатися і розуміти, що даний пост вже репоста.

Якщо ви репоста пост і не вказували хештег, то кнопки для видалення ретвіти не буде. Потрібно буде натиснути «Скасувати ретвіт».

Також для зручності можна створити списки в Twitter. Ви завжди можете зайти в список і подивитися ті компанії, з якими ви працюєте. Рекламна компанія також вимагає, щоб ви їх аккаунт теж читали. Якщо ви завершили роботу з даною компанією, то ви можете перестати її читати.

за матеріалами Володимира Дубенко

схоже

З якої причини саме так?
Як вийти з цієї ситуації?