Навигация по сайту

Популярные статьи

Підвищіть ваш SEO з цими 4 потужними інструментами

 1. Рейтинг сканера - відстежуйте свій рейтинг
 2. KWFinder - Знайти ключові слова легше
 3. Ahrefs - один інструмент для управління всім
 4. SEO Сайт Analyzer
 5. SEO не має бути складним або дорогим
 6. Твоя черга

Правильне поєднання правильних інструментів може бути дійсно зміною гри!

Особливо в світі SEO.

Однак, з такою кількістю доступних, важко знати, з чого почати.

Якщо ви введете "SEO інструменти" в Google, результати можуть бути переважними. Спробувати!

Є інструменти для:

 • моніторинг рейтингу сайту
 • перевірка зворотного зв'язку
 • дослідження ключових слів

і багато іншого.

Таким чином, залежно від того, які ваші цілі з SEO, завжди буде човен завантаження інструментів, щоб допомогти.

Замість того, щоб ви пробиралися через всі інструменти і мали розумовий розрив з перевантаженням варіантів, я хочу показати вам деякі з кращих інструментів SEO на ринку.

Інструменти, які допоможуть вам взяти SEO на наступний рівень, часто безкоштовно (або принаймні з безкоштовним варіантом)!

Інструменти, які допоможуть вам взяти SEO на наступний рівень, часто безкоштовно (або принаймні з безкоштовним варіантом)

Рейтинг сканера - відстежуйте свій рейтинг

У вас є посади, на яких ви важливі сторінки або повідомлення на вашому сайті, і цікаво, де вони займають місце в Google?

Саме тут подібний трекер Рейтинг сканера вступає в гру.

Рангові трекери сканують Google і дадуть вам знати, на якій позиції ваш веб-сайт використовується для певного ключового слова.

Rank Scanner дозволяє відстежувати до 30 ключових слів безкоштовно. Не можу перемогти це!

Для великого бізнесу або агентства цього явно недостатньо. Але для більшості малих підприємств або блогерів це відмінний варіант для відстеження найважливіших речей.

Все, що вам потрібно зробити, це ввести свій домен і ключове слово, яке ви хочете відстежувати, і ви йдете. Потім ви можете контролювати, як ваш веб-сайт відбувається з точки зору тих ключових слів, про які ви дійсно дбаєте.

Як ми всі знаємо, Пітер Дракер колись сказав:

Що не вимірюється не вдається

KWFinder - Знайти ключові слова легше

Як ми всі знаємо, пошук правильних ключових слів для нашого бізнесу та веб-сайту є одним з найважливіших кроків для підвищення рейтингу в Google.

І, якщо ви хочете заощадити час і випередити конкуренцію, вам доведеться припинити використовувати ті ж інструменти, що і всі інші.

Мало того, але інструменти, як планування ключових слів (інструмент ключових слів, який використовують більшість людей), важко використовувати і нещодавно почали приховувати найважливіші дані .

Ось де деякі з більш розумних і простіших у використанні інструментів ключових слів подібно KWFinder Це відносно новий інструмент на блоці і варто перевірити.

Їхня команда прийняла більшість функцій плановика ключових слів і просто зробила їх краще і простіше у використанні. Яке дихання свіжого повітря!

Бонус за допомогою цього інструменту полягає в тому, що вони також перенесли його на наступний рівень:

 • додані варіанти, як можна знайти ключові слова (автоматичне заповнення та питання)
 • оцінка складності ключового слова, щоб допомогти звузити кращі варіанти
 • Погляд на топ-10 Google, щоб допомогти побачити конкурс (ви можете побачити це на зображенні нижче)

додані варіанти, як можна знайти ключові слова (автоматичне заповнення та питання)  оцінка складності ключового слова, щоб допомогти звузити кращі варіанти  Погляд на топ-10 Google, щоб допомогти побачити конкурс (ви можете побачити це на зображенні нижче)

Якщо дослідження ключових слів є вашою річчю, цей інструмент стане чудовим доповненням до вашого арсеналу. Нещодавно я зробив повний огляд всіх функцій KWFinder якщо ви хочете побачити, наскільки потужним цей інструмент дійсно. Він став моїм інструментом дослідження ключових слів.

Він також має безкоштовну версію. Так що дайте йому спробувати і подивитися, якщо вам це подобається. (і насолоджуйтеся тим, що більше не потрібно відповідати на Google!)

Ahrefs - один інструмент для управління всім

Ahrefs почали більше орієнтуватися на зворотні посилання, але нещодавно збільшили свою гру, щоб стати одним з кращих всебічних інструментів SEO на ринку.

Раніше я використовував Majestic, який все ще є одним з кращих інструментів зворотного зв'язку. Однак, як тільки я зрозумів, що запропонував Ареф, я ніколи не озирався.

Наприклад, вони нещодавно випустили версії 2.0 їхніх інструментів дослідження ключових слів і підняли планку в результаті. Вони додали тонн даних та інформації на кожному ключовому слові, включаючи їхнє значення складності ключового слова - те, що поступово стає обов'язковим в SEO. Ось швидкий пошук, який я зробив, щоб показати, наскільки потужним є цей інструмент:

Вони також мають величезний спектр інших інструментів SEO, таких як:

 • згадати моніторинг (із ключових слів і нових посилань)
 • поглиблене дослідження ключових слів і посилань на власні веб-сайти або веб-сайти конкурентів
 • аналогічний сайт порівняння
 • верхній вміст
 • аналіз конкурентів

Список продовжується і продовжується.

Якщо ви використовуєте купу окремих інструментів для досліджень, конкурентів, відстеження посилань, моніторингу та багато іншого, ви можете подумати про перехід. Ви не тільки заощадите гроші, але й отримаєте всі інструменти в одному кошику! Завжди бонус ефективності.

Звичайно, недолік такого інструменту полягає в тому, що він може бути приголомшливим, і це дорого. Але ви можете спробувати його безкоштовно протягом короткого періоду часу (14 днів) і просто зробіть дослідження, необхідне для вашого сайту зараз. Я пропоную спробувати інструмент дослідження ключових слів або аналіз конкурентів. Тільки ці два інструменти дадуть вам достатньо ключових слів протягом року!

SEO Сайт Analyzer

Ніл Патель є професіоналом у сфері SEO, і він любить допомагати людям. Ніколи не погана комбінація!

Кілька років тому він створив безкоштовний аналізатор веб-сайту, який тепер доступний на його особистому сайті. Ви можете використовувати цей надзвичайно корисний інструмент, щоб перевірити багато різних аспектів SEO вашого сайту.

В основному, все, що вам потрібно зробити, це перейдіть на цю сторінку , введіть ваш url (до 3 насправді), а потім натисніть кнопку go! Через кілька хвилин у вас буде дуже детальний звіт.

Ви можете дізнатися такі речі, як:

 • швидкість веб-сайту
 • головні ключові слова
 • кількість посилань
 • помилок на сайті

і набагато більше уваги речі, які можуть допомогти як ваш сайт, так і ваш SEO.

Якщо ви взагалі стурбовані тим, що ваш сайт може бути набагато краще для SEO, або просто в цілому, запустити його через цей інструмент в якості першої перевірки. Вона дозволяє завантажувати звіт про знайдені дані, щоб ви могли зберегти їх у майбутньому, коли ви повільно виправляєте виявлені проблеми.

SEO не має бути складним або дорогим

У 2017 році SEO охоплює серйозно широкий спектр: готовність до мобільних пристроїв, швидкість завантаження, посилання, ключові слова, вміст тощо. Тому багато чого треба мати на увазі.

Тим не менш, з цими видами інструментів SEO, ви можете поліпшити ваш SEO швидше (і, можливо, дешевше) і досягти видів результатів ви, мабуть, тільки мріяв.

Погляньте на один або кілька цих фантастичних інструментів і подивіться, що вони можуть зробити для вас.

Твоя черга

Чи покладаєтеся ви на які-небудь інструменти, на які, на вашу думку, повинні дивитися люди? Будь ласка, повідомте нам про це у розділі для коментарів нижче.

Додаткове читання, надане The SEO Glossary: Як добитися великих прибутків швидко з правильним на сторінці SEO - Case Case Study & SEO діяльності Контрольний список

Провідне / Пропоноване зображення: Авторське право: ' http://www.123rf.com/profile_dr911 '/ 123RF Фотографії