Навигация по сайту

Популярные статьи

Пінг 3G модема: як поліпшити швидкість і знизити пінг

 1. Нижче наведемо кілька прикладів:

У даній статті постараємося максимально розкрити тему, що хвилює жодного користувача модему 3g, що стосується роботи цих пристроїв. А саме: оптимізація модемів і поліпшення сигнал, збільшення швидкості роботи і т.д.

Розглянемо цю проблему на прикладі одного стільникового оператора і його модему. Оптимізація, поліпшення сигналу модему «HUAWEI E352» від провайдера Мегафон. Напевно всі користувачі бездротових мереж стикалися з проблемою поганої зв'язку, поганого сигналу модему. Іноді на модемі є роз'єм для антени, але не завжди це допоможе поліпшити сигнал зв'язку або зменшити пінг. Однак, дану проблему можна вирішити і самому, посилити сигнал свого 3g модему в домашніх умовах, тобто зробити підсилювач сигналу самостійно.

Нижче наведемо кілька прикладів:

 • Перший спосіб. Придбайте найдешевші китайські колонки. Приносимо додому і підключаємо до мережі 220В. Колонки необхідно поставити в безпосередній близькості від USB модему. Завдяки цьому нехитрому і дешевому підсилювача Ви зможете поліпшити потужність сигналу, як мінімум на 30 відсотків, гарантовано. У даній статті постараємося максимально розкрити тему, що хвилює жодного користувача модему 3g, що стосується роботи цих пристроїв
 • Другий спосіб ще простіше й ефективніше. У кожного чоловіка в домі є мідний дріт. Беремо її, чим довше вона, тим буде краще. Потім відкриваємо кришку модему і в місці, де розташовується сім-карта робимо 5-6 кіл. Закриваємо кришку модему. Частину, що залишилася дріт просто викидаємо через кватирку. Можна ще і додатково підсилити сигнал, прив'язавши на кінець дроту літрову пивну банку. Перед тим, як прикріпити банку пива (сподіваюся, зрозуміло, що банку повинна бути порожньою) кришку обрізаємо за допомогою ножиць або ножа. Банку маємо обрізаної частиною в ту сторону, де у Вас максимально ловитися сигнал. Це нехитре винахід дозволить поліпшити сигнал приблизно, на 90-95 відсотків.

Йдемо далі. Більшість користувачів модемів стикалося з проблемою, коли він раптом, несподівано вимикається. Іншими словами просто пропадає з системи як пристрій, а через деякий час знову з'являється. Дана причина прихована в нестачі харчування USB портів материнської плати. Як правило, це відбувається, коли використовується подовжувач для підключення модему 3g. Простою мовою кажучи, то частина поступаемого від мережі живлення йде безпосередньо в USB кабель.

В результаті цього пристрій може відключитися в самий невідповідний момент. Зі сказаного можна зробити простий висновок: ні в якому разі не використовуйте подовжувач для підключення 3g модему!

Багато хто стикався з проблемою, коли пінг 3G мережі скаче, починаючи від 700 і до 1000, нерідко і вище. Додатково до цього модем мимовільно може відключитися від мережі. Це відбувається не через брак харчування, а з іншої причини. Про неї ми поговоримо нижче.

Розглянемо, чому Ваш 3G працює, то занадто швидко, то навпаки, дуже і дуже повільно. Думаю, що все звертали увагу, коли при завантаженні модем включається в режимі 3G, а в процесі своєї роботи несподівано переключається на режим «EDGE», або того гірше взагалі викидає з мережі. Тут винен режим автоматичного пошуку стабільного сигналу, з цієї причини модем стрибає в пошуках сигналу то на WCDMA, то на HSPA, а іноді і на EDGE.

Наведемо приклад. У режимі EDGE сигнал досягає 95%, в WCDMA його сила становить 85%, а в режимі HSPA взагалі 50%, ну максимум 60%. Модем здійснює автоматичний пошук найбільш сильного сигналу і переходити на режим роботи в ньому. Як же змусити працювати модем в режимі HSPA, розберемо на прикладі 3G модема від Мегафон.

 1. Відкриваємо утиліту Мегафон-інтернет.
 2. Заходимо в «Налаштування» і далі у вкладку «Мережа».
 3. Перебуваючи в цій вкладці вибираємо тип мережі. Необхідно вибрати виключно «WCDMA».
 4. Далі переходимо на діапазон і ставимо GSM900 / GSM1800 / WCDMA900 / WCDMA2100.
 5. Після цього переходимо в «Режим реєстрації», потім «Ручний пошук» і натискаємо на клавішу оновити.
 6. Після цього вибираємо «MegaFon (3G)» і натискаємо на нього, а потім тиснемо «Реєстрація».
 7. Потім закриваємо вікно налаштувань і підключаємося до інтернету.
 8. Підключившись до інтернету шукаємо значок 3G, наводимо на нього курсором миші. Значок знаходиться в лівому верхньому кутку в програмі Мегафон-інтернет. Тут ми зможемо подивитися режим роботи модему - це «WCDMA».
 9. Тепер нам потрібно завантажити одну невелику, але дуже потрібну програму - «HSPA Locker 1.3b». Викачуємо її собі .
 10. Завантаживши програму, розпаковуємо її і запускаємо. Ні в якому разі не натисніть кнопку «СТАРТ».
 11. Дивимося, де розташовані поділу в програмі, і ставимо його максимум на 3.0кб.
 12. Після цього починаємо через будь-який менеджер закачування закачувати все, що забажає Ваша душа. Ви побачите в програмі Мегафон-інтернет, як сигнал з «WCDMA» зміниться на «HSPA», можливо покаже «HSDPA», це одне і теж.
 13. А ось тепер необхідно в програмі «HSPA Locker» натиснути на кнопку «Старт».
 14. Тепер нам необхідно згорнути її в трей, а все що ставили на закачування, просто відключаємо.

Виконавши все це, Ви можете помилуватися тим, що зв'язок, в програмі «Мегафон-інтернет» завжди показує режим «HSPA». Ця програма буде ганяти самий мінімальний трафік в межах мережі, а Ваш модем буде працювати на найбільшій швидкості. Для стабільної роботи «HSPA», сигналу в 50% цілком буде достатньо. Ви запитаєте, для чого все це ми зробили?

 1. Завдяки всім перерахованим вище дій ми змогли зменшити пінг з 1000 до 600.
 2. Набагато швидше стали відкриватися сторінки в браузері.
 3. Онлайн ігри не гальмують.
 4. Одне з найбільш приємних моментів, що інтернет перестав відключатися, так як для стабільної роботи інтернету на модемі ми виставили тільки один робочий режим.

Бажаємо всім швидкісного і безперебійного інтернету!

Подивіться відео: як поліпшити швидкість 3G модема

Ви запитаєте, для чого все це ми зробили?