Навигация по сайту

Популярные статьи

Плагін Yoast SEO Wordpress | Повне керівництво з установки та встановлення

 1. Що таке Yoast SEO?
 2. Yoast безкоштовна версія
 3. Версія Yoast Premium
 4. Як встановити плагін Yoast SEO?
 5. Майстер налаштування Yoast SEO
 6. 1. Загальні
 7. 2. Вигляд пошуку - Yoast SEO
 8. 3. Консоль пошуку - Yoast SEO
 9. 5. Інструменти
 10. 6. Преміум
 11. Як використовувати Yoast SEO з повідомленнями та сторінками?
 12. Попередній перегляд фрагмента
 13. Оцінка читабельності
 14. Основний зміст
 15. Чи працює Yoast SEO?
 16. Висновок

Ви хочете дізнатися, як використовувати плагін Yoast SEO? На нашому сайті ми використовуємо плагін SEO WordPress від Yoast. Цей плагін є повним рішенням всіх ваших вимог SEO на сторінці.

Цей плагін є повним рішенням всіх ваших вимог SEO на сторінці

У цьому посібнику ми обговоримо, як ефективно встановлювати та використовувати цей плагін. Ми також будемо використовувати всі його функції та функціональність.

Якщо ви чуєте слово SEO вперше. Не забудьте прочитати Що таке SEO і чому це важливо?

Що таке Yoast SEO?

Yoast SEO є найбільш корисним плагін WordPress, який зробив SEO роботу так легко для блогерів і розробників веб-сайтів.

Блогери WordPress використовують цей плагін для ранжування свого сайту в пошуку Google. Це робить ваші сторінки та повідомлення SEO дружніми.

Yoast SEO надзвичайно корисний як для персонального блогу, так і для бізнес-сайту.

Щоб скористатися цим плагіном Yoast SEO, потрібно мати WordPress.org (самостійно розміщений) сайт WordPress.

Ви можете легко завантажити цей плагін з каталогу плагінів WordPress.

Yoast SEO також має преміум плани, щоб зробити ваш сайт більш SEO дружнім і дати більше можливостей і функціональності.

Тим не менш, для початківців рекомендується використовувати тільки його безкоштовну версію. Вона має достатньо можливостей для блогерів-новачків.

Користувачі можуть легко налаштувати там тег назви, мета опис, зміни permalinks, додавши ключове слово фокус і т.д. Це дозволяє побачити SEO оцінка вашого повідомлення або сторінки. Рекомендується, щоб оцінка SEO була зеленою в той час, коли ви публікуєте публікацію.

Читайте також: Повний контрольний список SEO для 2018 року.

Yoast безкоштовна версія

Yoast SEO дає багато можливостей у своїй безкоштовній версії, які більш ніж достатньо для будь-якого початківця. Ось список можливостей, які плагін Yoast містить у своєму вільному плані.

 • Змініть назву та мета-опис кожної окремої публікації або сторінки.
 • Він показує приклад того, як буде виглядати ваша публікація в результатах пошуку Google.
 • Ви можете додати ключове слово фокусу для свого блогу.
 • Створити файл Robot.txt.
 • Створіть мапу XML для свого веб-сайту.
 • Додати мета-тег (HTML-код) консолі пошуку та аналітики
 • Створіть канонічний URL.
 • .htaccess редактор файлів
 • Допомагає перевірити ваш веб-сайт з багатьма пошуковими системами, такими як yahoo, bing і google.
 • Легко імпортувати або експортувати всі SEO налаштування і дані з усього в одному SEO і плагіні headspace2.

Читайте також: Як створити чудову SEO стратегію на 2017 рік

Версія Yoast Premium

Yoast SEO забезпечує план преміум для просунутих користувачів. Якщо ваш сайт або бізнес потребує більше вимог. Ви повинні підписатися на цей план. Ось деякі додаткові переваги плану преміум-класу.

 • Помістіть 5 ключових слів для однієї публікації або сторінки.
 • Легко перенаправляйте ваші 404 URL-адреси.
 • Yoast надає безліч відеоуроків для вивчення та використання цього додатка для преміум-клієнтів.
 • Вони надають першокласну підтримку користувачам. Ви можете попросити будь-яку технічну допомогу, пов'язану з SEO вашим сайтом.

Як встановити плагін Yoast SEO?

Встановлення плагіна Yoast SEO є таким же простим, як встановлення будь-якого іншого плагіна. Існує два способи встановлення плагіна в WordPress. Перший - завантаження файлу в кореневу папку плагінів веб-сайту. Інший шлях такий легкий.

Вам потрібно просто відвідати ваш сайт.com/wp-admin і увійти до інформаційної панелі адміністратора. Тепер натисніть на плагіни в меню лівої бічної панелі. Виберіть Додати нове.

Потім введіть Yoast SEO у вікні пошуку. Першим результатом плагіна стане Yoast SEO. Натисніть кнопку "Встановити" біля плагіна. Після установки натисніть кнопку Активувати плагін. Для більш детального керівництва, також читайте: Як встановити плагіни WordPress крок за кроком.

Після активації можна знову перейти на інформаційну панель і знайти опцію SEO на лівій бічній панелі. Тепер плагін Yoast SEO успішно встановлений і активований на вашому сайті. Після цього потрібно виконати повну настройку плагіна Yoast. Давайте зробимо налаштування і конфігурацію цього плагіна.

Майстер налаштування Yoast SEO

При виборі налаштувань конфігурації потрібно бути обережним. Це налаштування, які ми використовуємо на нашому сайті.

Інші експерти SEO або розробники можуть не бути задоволені нашими змінами. Вони можуть вибирати власну установку відповідно до своїх потреб.

Якщо ви створюєте свій сайт вперше. Ви можете використовувати ці налаштування так само, як і наші. Вони є загальними для більшості нових блогерів.

Також читайте: WordPress і Blogger. Що найкраще?

1. Загальні

Під час відвідування інформаційної панелі адміністратора. Ви побачите опцію під назвою SEO на лівій бічній панелі.

Наведіть курсор на курсор SEO. Виберіть Загальні. Ви потрапите на нову сторінку. Тут ви можете побачити три розділи, функції панелі інструментів і інструменти для веб-майстрів. Виберіть розділ функцій.

1.1. Особливості

Ось багато можливостей, наданих Yoast SEO. Ви можете увімкнути або вимкнути кожну опцію відповідно до ваших потреб.

Більшість з цих параметрів автоматично досконалі. Вам не потрібно дійсно змінювати ці налаштування. Якщо ви не можете отримати значення опції. Натисніть на знак запитання, щоб зрозуміти цю функцію.

Тепер натисніть кнопку Зберегти зміни. Це збереже всі налаштування, як вам потрібно.

1.2. Інструменти для веб-майстрів

Інструменти для веб-майстрів

Після функцій наступним варіантом є інструменти для веб-майстрів. Виберіть цей розділ, і ви побачите багато варіантів, як код підтвердження Google, код підтвердження Bing тощо.

Це розділи, де ви можете додати свій HTML-код консолі пошуку. Щоб ваш сайт міг бути проіндексований саме цією пошуковою системою.

Це так просто, інакше потрібно додати цей код у файли PHP. Якщо ви все ще не можете вставити свій тег HTML тут. Ви також можете прочитати це керівництво, щоб повністю зрозуміти цю функцію. Як надіслати свій веб-сайт до інструментів Google для веб-майстрів.

2. Вигляд пошуку - Yoast SEO

Тепер знову наведіть курсор на SEO в меню правої бічної панелі. Ви побачите опцію, яка називається виглядом пошуку точно під загальною опцією.

Натисніть на вигляд пошуку. Ви перейдете на нову сторінку. Тут ви можете побачити багато розділів Yoast SEO. Перший варіант - «Загальні». Натисніть на неї.

(a). Загальні

Тут ви можете змінити загальні налаштування появи публікації в результатах пошуку Google. Ви можете вибрати будь-який розділювач заголовків, що завгодно, але завжди рекомендується перша опція «-».

Другий розділ - граф знань. Це те, що Google знає про вашу особистість. Якщо ви створюєте веб-сайт компанії, ви повинні вибрати компанію. Інакше можна вибрати людину.

Після внесення відповідних змін потрібно натиснути на збереження змін.

(b). Тип вмісту

Тип вмісту

Тепер ви побачите наступний розділ під назвою типи вмісту. Натисніть цей розділ. Тут ви можете вносити зміни щодо повідомлень, сторінок і проектів.

В основному, ця функція дає можливість вибрати вигляд пошуку за замовчуванням для будь-якого типу вмісту в пошукових системах.

Ось три варіанти, з яких ви можете вибрати. Показувати повідомлення в результатах пошуку, дату в перегляді фрагментів і мета-вікно Yoast SEO.

Вам потрібно ввімкнути або вимкнути ці параметри. Стандартні налаштування набагато кращі для звичайного веб-сайту для блогів. Докладні відомості можна переглянути на екрані.

(c). ЗМІ

ЗМІ

Це наступний розділ після типів вмісту. Ця функція засобів масової інформації дає змогу перенаправити URL-адресу вкладення до файлу вкладених файлів.

Якщо важко зрозуміти цю функцію. Ви можете залишити його як є. Pro tip: Якщо деякі налаштування важко зрозуміти. Залиште параметри за замовчуванням.

(d). Таксономії

Таксономії

У розділі Таксономія можна налаштувати назви та мета описи тегів і категорій. Це налаштування також є ідеальним. Вам не потрібно змінювати ці налаштування, поки ви дійсно не знаєте його значення і хочете змінити.

Якщо ви не вказали опис різних термінів у ваших категоріях або тегах. Yoast SEO не показує мета-описи в архівах.

(e). Архіви

Архіви

Якщо ви є власником блогу, а інший автор не пише у вашому блозі, то авторський архів завжди буде таким же, як ваша домашня сторінка. У цій ситуації краще залишити цю функцію.

Однак, якщо вам потрібні будь-які користувацькі зміни. Ви повинні внести зміни відповідно до ваших потреб, але будьте обережні з цими розділами. Непотрібні зміни можуть мати шкідливі наслідки з пошуковою системою.

(f). Сухарі

Сухарі

Breadcrumb є відмінною особливістю, щоб продемонструвати свою поштову адресу в результатах пошуку. Люди можуть знати, де розміщено ваш блог на вашому веб-сайті. Це також корисно для збільшення вашого SEO оцінка з внутрішніми посиланнями. Це дає змогу сканерам правильно зрозуміти, де ваші публікації вказані на вашому сайті.

Ви повинні увімкнути його. Це відкриє ще кілька варіантів. Знову ж таки, не потрібно робити ніяких зайвих змін. Ці налаштування за умовчанням найкраще підходять для кожного нового або загального блогу. Якщо ви дійсно хочете змінити свій особистий бізнес, ви можете внести зміни.

(g). RSS

RSS

Yoast SEO створив цю функцію для користувачів, щоб додати посилання на ваш сайт для кожного повідомлення у ваш канал RSS.

Як правило, RSS-канали використовуються веб-сайтами, які спричиняють вміст, які викрали ваш вміст для власних веб-сайтів, щоб отримати дохід без вашого дозволу.

Використовуючи цю функцію, Google завжди буде знати, що ви є власником цього веб-сайту, і це ваш власний вміст.

На вкладці RSS ви побачите багато варіантів для зміни. Посилання на блог, опис блогу та посилання на повідомлення. Це також за замовчуванням краще для початківців. Це остання вкладка у розділі пошуку.

Читайте також: Дізнайтеся про основи якості будівництва посилань для SEO

3. Консоль пошуку - Yoast SEO

Консоль пошуку - Yoast SEO

Виберіть опцію SEO з параметрів на інформаційній панелі адміністратора. Ви отримаєте опцію під назвою консоль пошуку, виберіть її. Тепер ви відвідаєте нову сторінку.

Тут ви можете зв'язати Yoast SEO зі своїм консольним пошуковим обліковим записом. Це дасть вам миттєву інформацію про будь-яку помилку сканування на вашому веб-сайті. Отже, вам не потрібно знову відвідувати і знову веб-майстер інструментів сайту. Ви можете безпосередньо отримувати будь-які помилки на панелі інструментів адміністратора.

Тут потрібно додати код автентифікації, щоб отримати доступ до облікового запису для веб-майстрів. Натисніть кнопку " Отримати код авторизації Google", і ви переадресуєтеся на веб-сайт google веб-майстра. Увійдіть тут, якщо він запитає вхід. Якщо ви вже ввійшли, воно покаже вам код автентифікації. Скопіюйте цей код і вставте в плагін Yoast SEO, щоб завершити перевірку.

Після завершення перевірки вам буде запропоновано вибрати профіль веб-майстра. Тут потрібно вибрати назву свого веб-сайту.

Тепер, Yoast SEO буде завантажувати ваші дані консолі пошуку в ваш сайт WordPress. Ви зможете переглядати мобільні, настільні та інші помилки сканування з пошуковою системою Google, пов'язаними з вашим веб-сайтом.

Якщо на сторінці є помилка 404. Тут ви отримаєте сповіщення, щоб перенаправити цю сторінку.

Перейдіть до інформаційної панелі адміністратора. Виберіть SEO на лівій бічній панелі та натисніть "соціальний". Ви відвідаєте нову сторінку, де ви отримаєте багато можливостей для налаштування облікових записів у соціальних мережах.

Ви відвідаєте нову сторінку, де ви отримаєте багато можливостей для налаштування облікових записів у соціальних мережах

Yoast надає спеціальну функцію для підключення облікових записів соціальних медіа до вашого веб-сайту. У цьому розділі наведено 4 вкладки соціальних медіа. Давайте детально обговоримо.

4.1. Облікові записи

Це перша вкладка в розділі соціальних медіа. Потрібно додати посилання на облікові записи соціальних медіа. Це дасть доступ до ваших облікових записів соціальних мереж. Якщо у вас немає облікового запису в соціальних мережах, ви можете залишити це місце пустим.

Facebook, Twitter, Instagram, Pinterest і LinkedIn є звичайними платформами соціальних медіа, де ви повинні відкрити обліковий запис для просування вашого сайту.

4.2. Facebook

На цій вкладці ви побачите опцію " Додати відкриті мета-дані графа ". Спочатку ввімкніть цей параметр.

Нарешті, ви можете заповнити свій ідентифікатор програми facebook в даному просторі. Далі ви побачите інший варіант завантаження URL-адреси зображення FB.

Це зображення буде показано на Facebook, якщо у цьому блозі немає зображення. Тепер ви можете натиснути на збереження змін.

4.3. Twitter

По-перше, увімкніть цю функцію, якщо вона вже вимкнена. Це створить короткий попередній перегляд URL-адреси вашої публікації, коли хтось поділить ваше посилання в Twitter. Вона покаже ваше зображення, якщо пост і короткий опис вашого повідомлення.

Далі ви побачите опцію “ Тип картки за умовчанням для використання. Виберіть тут " резюме з великим зображенням ". Тепер натисніть кнопку Зберегти зміни, і налаштування вашого твіттера будуть змінені.

4.4 .. Pinterest

Ось конфігурація налаштувань для вашого облікового запису Pinterest. Якщо ви не використовуєте будь-який обліковий запис Pinterest для вашого сайту, пропустіть цю опцію. Тим не менш, ось про рада, деякі Pinterest регулярні користувачі отримують тисячі трафіку так само, як Google.

Ось варіант, який називається підтвердженням Pinterest. Вам потрібно дати тут HTML код, наданий через Pinterest.

Це вимагатиме від вашого веб-сайту, щоб кожен раз, коли хто-небудь розміщував малюнок на веб-сайті Pinterest. Зображення профілю буде автоматично додано до цього контакту.

4.5. Google+

Тут ви можете додати свій обліковий запис Google+, щоб поділитися чим-небудь у Google+. Тут потрібно додати URL-адресу профілю Google+. Тепер ви можете легко публікувати свої блоги в Google+.

Після цього потрібно перейти до профілю Google+ і надати URL-адресу свого веб-сайту в розділі.

5. Інструменти

Інструменти

Це найпотужніший інструмент у плагіні Yoast SEO. Ви можете легко експортувати та імпортувати ваші дані SEO звідси. Це дуже корисно, коли ви змінюєте свій плагін SEO або просто зберігати свої налаштування як резервну копію для подальшого використання.

Тут ви можете редагувати файл robot.txt та .htaccess, щоб внести будь-які зміни. Це зручна функція, щоб вам не потрібно знаходити цей файл на сервері веб-сайту.

Ще одним класичним інструментом тут є об'ємний редактор. Використовуючи цей редактор, ви можете редагувати всі заголовки та опис вашої публікації за один раз. Цю функцію можна використовувати, якщо це необхідно. Як правило, новачкам ця функція не потрібна.

Таким чином, ви повинні бути дуже обережні, коли ви редагуєте файл robot.txt. Невелика помилка може видалити повний сайт із пошукової системи Google.

6. Преміум

Преміум

Це функція прийде, коли ви використовуєте платну версію цього плагіна Yoast SEO. Я не рекомендую цю функцію для початківців і для тих, хто щойно створив свій блог. Це функція для користувачів високого рівня, які мають величезний бізнес зі свого веб-сайту.

Це зручна функція для швидкого налаштування переадресації на вашому веб-сайті або блозі. Ви можете легко виправити помилки 404 сторінок на вашому веб-сайті. Він скаже пошуковій консолі, що на вашому сайті немає сторінки помилок.

Ви також можете використовувати до 5 ключових слів у своїх блогах з цим платним планом. Якщо ви застрягли між деякими налаштуваннями. Ви можете отримати цілодобову підтримку електронної пошти від Yoast.

Ви також можете подивитися на попередній перегляд вашого Facebook і Twitter. Таким чином, це дасть вам уявлення про те, як ваш пост буде виглядати на соціальних сайтах. Ці функції приходять лише з преміальним планом Yoast.

Як використовувати Yoast SEO з повідомленнями та сторінками?

Тепер усі налаштування завершено. Ви можете використовувати плагін Yoast SEO щоразу, коли ви будете писати повідомлення. Головною особливістю цього плагіна є налаштування на сторінці SEO для кожного повідомлення.

Перш за все, ми детально обговоримо, як і що таке використання плагіна Yoast SEO з точки зору SEO на сторінці. Це так просто і прості кроки, щоб слідувати і ваш пост буде SEO оптимізований.

Перейдіть до повідомлень і виберіть додати нове . Ви перейдете на сторінку редактора публікацій. Просто напишіть посаду або назву сторінки і просто залиште все порожнім. Прокрутіть вниз, і ви побачите мета-вікно Yoast SEO точно під полем вмісту.

Попередній перегляд фрагмента

Тут ви отримаєте вікно попереднього перегляду фрагмента . Це точний перегляд того, як ваш веб-сайт відображатиметься в результатах пошуку Google. Ви можете редагувати цей перегляд відповідно до ключового слова. Бажано, щоб спробувати додати своє ключове слово в назві, кулі і мета опису, щоб збільшити ваш рахунок SEO.

Ви побачите вкладку під назвою ключове слово focus . Це головне ключове слово, на якому ви бажаєте класифікувати вашу статтю або публікацію. Можна додати певне ключове слово, яке описує основний фокус вашої публікації. Це дозволить ранжувати вашу статтю на конкретне ключове слово.

Тепер ви прокрутіть вниз, і ви побачите інше вікно з назвою Аналіз. Це повна система показників вашої публікації SEO. Не забудьте увімкнути зелене світло після усунення проблем у вашій публікації. Він показує вам поліпшення, які потрібно зробити, розгляд і хороші результати вашого SEO. Спробуйте збільшити хороші результати для збільшення результатів пошуку SEO та рейтингу.

Оцінка читабельності

Це ще одна найкраща функція для аналізу ваших навичок письма. Це вкаже, як читач відчуває, коли він читає ваші статті. Він показує ваші помилки речення, надто довгі абзаци та граматичні помилки.

Крім того, є зелені кулі, які показують, яка частина вашого вмісту є корисною для SEO, тоді як помаранчеві та червоні кулі показують, де потрібно робити деякі поліпшення. Якщо натиснути на маленьке око, воно покаже той розділ, де він потребує вдосконалення та корекції.

Цей аналіз робить вашу статтю легкою для читання та розуміння. У правій частині мета-вікна Yoast є повна куля. Переконайтеся, що ця куля завжди зелена. Якщо ваші максимальні аспекти зелені, ви автоматично отримаєте зелену оцінку.

Основний зміст

Натисніть кнопку "Вміст", розташовану під вкладкою "Ключове слово". Якщо ви позначите цю кнопку. Це означає, що ви хочете, щоб ранг вище цієї конкретної статті. Так плагін Yoast SEO розрахує ваш рахунок SEO більш суворо. Наприклад, він скаже вам, щоб збільшити довжину слова і максимізувати SEO. Це дає деякі додаткові пункти для завершення для кращого SEO.

Чи працює Yoast SEO?

Це найбільш поширене питання, що виникає у нових блогерів мозку. Чи корисно додати додатковий рахунок на мій веб-сайт? Чи не можу я класифікувати веб-сайт без додаткової роботи?

Безумовно, ви можете ранжувати свій сайт без цих плагінів. Google завжди надає пріоритет якості вмісту, але він використовує алгоритм для визначення якісного вмісту. Це не людина, яка може зрозуміти, що ваш вміст дійсно корисний для спільноти.

Google використовує декілька факторів для визначення найкращого вмісту на всесвітній павутині, а Yoast SEO охоплює більшість цих факторів в одному плагіні. Тому вам не потрібно йти туди-сюди, щоб оптимізувати вміст. Вони надають вам всі можливості в одному місці.

Безумовно, цей плагін настільки корисний з точки зору SEO оптимізації. Ви можете отримати уявлення, чому мільйони галузевих експертів використовують Yoast SEO для оптимізації свого сайту.

Висновок

В результаті, не так просто налаштувати свій пост з найкращими практиками SEO, але плагін Yoast SEO робить цю важку задачу легкою.

Тисячі користувачів WordPress використовують плагін Yoast SEO для оптимізації контенту SEO.

Це не тільки підвищить ваші шанси на звання вище, але й переконайтеся, що ви створюєте легко читаються статті.

Нарешті, ми завершили це величезне керівництво про те, як використовувати плагін Yoast SEO WordPress.

Я сподіваюся, що ви відчуваєте цю статтю корисною для початківців і просунутих користувачів. Продовжуйте пам'ятати, що не роблять тих змін, які є поза вашим розумом. Це може призвести до поганих ефектів SEO на вашому сайті.

Детальніше:

Як заробити гроші з Google Adsense.

Партнерський маркетинг проти Google Adsense.

15 Необхідно мати плагіни WordPress для кожного блогера.

Що таке Yoast SEO?
Не забудьте прочитати Що таке SEO і чому це важливо?
Що таке Yoast SEO?
Як встановити плагін Yoast SEO?
Що найкраще?
Як використовувати Yoast SEO з повідомленнями та сторінками?
Чи працює Yoast SEO?
Чи корисно додати додатковий рахунок на мій веб-сайт?
Чи не можу я класифікувати веб-сайт без додаткової роботи?