Навигация по сайту

Популярные статьи

Планета Піара: Заробіток і Реклама в групах і паблік ВКонтакте, Фейсбуці

-ЗАРАБОТОК - Ні для кого вже не секрет що на групах і публічних сраніцах (паблік) ВКонтакте, Фейсбуці та інших соціальних мережах можна дуже добре заробляти на розміщенні рекламних оголошень. Так, наприклад адміністратори груп та паблік чисельність в яких перевищує 1000.000 учасників - заробляють легко от 2000 $ до 5000 $ в місяць і більше, багато що залежить від обраної тематики групи.

Групи і публічні сторінки (паблік) ВКонтакте, Фейсбуці та інших соціальних мережах створюються для організації спілкування між представниками компаній і цільовою аудиторією. Тематика, назва, візуальне оформлення бренд-платформи розробляються на основі аналітичних даних про активність і потреби аудиторії, на яку розрахований піар. Наповнення групи оригінальним, актуальним і корисним для цільової аудиторії контентом: статтями, опитуваннями, фото-, відео- і аудіоматеріалами.
Накрутка передплатників дозволяє регулярно збільшувати чисельність групи. Нові користувачі значно охочіше вступають в групу, коли кількість користувачів в ній дуже багато. -Реклама - На представлених біржі ПІАРУ будь-який користувач може замовити якісну рекламу в групах і паблік соціальних мереж, вибрати з потрібної тематики, таргетингу (стать, вік, країна, місто), кількості учасників, відвідуваності і ціною.
БІРЖА №1 - Sociate дозволяє адміністраторам груп та паблік ВКонтакте заробити на розміщенні рекламних матеріалів і отримувати винагороду за кожен пост. АВТОП дозволяє налаштувати автоматичний постинг за розкладом, в заданий час. Одночасно можна розміщувати матеріали в VK і FB. Перед розміщенням ви завжди можете ознайомитися з матеріалом і відмовитися від його публікації. Система дозволяє самостійно відбирати ті рекламні пости, які з'являться у вашій групі. Рекламодавців найвигідніші пропозиції: В список майданчиків включені найбільш відвідувані групи Вконтакте. Ви можете самостійно відібрати майданчики по вартості розміщення рекламного поста, кількості учасників групи, тематиці групи. Статистика майданчиків допоможе вибрати саме ті групи, учасниками яких є ваші потенційні клієнти.
Групи і публічні сторінки (паблік) ВКонтакте, Фейсбуці та інших соціальних мережах створюються для організації спілкування між представниками компаній і цільовою аудиторією
система Sociate гарантує оплату за фактом розміщення рекламного поста. Гроші на вашому рахунку заморожуються і знімаються тільки тоді, коли система перевірила і підтвердила розміщення рекламного поста в певний час і на певний термін.
БІРЖА №2 - Plibber - біржа реклами і заробітку в таких популярних мережах, як ВКонтакте, Фейсбук, Твіттер, Однокласники і Гугл +. На дану біржу можна додавати не тільки групи, але також і акаунти, тобто Ваші персональні сторінки.

БІРЖА №3 - Webartex - унікальний сервіс розміщення реклами в групах ВКонтакте, а також Ютуб і Твіттер.
Майданчики повинні відповідати наступним вимогам:

  • ВКонтакте (особисті акаунти): кількість друзів від 200.
  • ВКонтакте (групи): кількість учасників від 1000
  • Twitter: кількість читачів (followers) від 700
  • Youtube: кількість передплатників від 500

завдяки Webartex вебмастера, що мають «живі» групи та акаунти зможуть: Приймати заявки від рекламодавців, розміщувати рекламні матеріали і заробляти гроші за кожен опублікований пост.

________________________________________________________________________

Якщо цей сайт був Вам корисний, поділіться з друзями в соц.сетях одним кліком!