Навигация по сайту

Популярные статьи

Увлекательный поход по Крыму

Мы предлагаем вам увлекательный поход по живописным местам горного Крыма, полюбоваться красотами каньонов и горных водопадов, послушать журчание горных рек и пение птиц, насладиться экзотическими пейзажами

Отдых в Карпатах

Активный отдых - это очень важная часть жизни абсолютно любого человека, который способен обогащать и закалять человека как напрямую физически, улучшая форму, так и духовно, психологически, морально,

Главная Новости

Планшет для дитини: коли, навіщо і чи потрібно? 8 порад сучасним батькам

Опубликовано: 12.01.2019

видео Планшет для дитини: коли, навіщо і чи потрібно? 8 порад сучасним батькам

Вплив мобільних та комп’ютерних ігор на дітей

Все, що забороняють батьки, стає ще більш цікавим для дітей. До того ж, враховуючи швидкий розвиток інформаційних технологій, забороняти те, що завтра стане звичним, немає сенсу взагалі. А якщо дозволити, то що саме дати? Дорослу техніку можна, але чи готові Ви попрощатися з цим досить дорогим гаджетом? Пропонуємо не зупиняти розвиток дитини і, якщо Ви готові до цього, придбати для неї дитячий планшет. Вибір виробників широкий, в інтернеті багато різних варіантів таких дитячих комп’ютерів, як за ціною, так і за функціоналом.Коли?

Планшет буде цікавий діткам від двох років. Все залежить від розвитку дитини, але все ж така техніка стане хорошим подарунком для дітей віком від трьох років і старше.

Стаття в тему:  Дитяча безпека в інтернеті. Що слід знати про загрози віртуального життя.


Smart-школи. Подільський район. Київ, Україна. Громадський бюджет

Навіщо?

Ця техніка звільнить ваш час з користю для малюка. У планшет для дітей завантажуються мультфільми, казки і музика, встановлюються цікаві розвиваючі ігри. Цифри, букви, тварини, кольори – так би мовити, вчимося граючись. Всілякі інтерактивні розмальовки, головоломки, мозаїки, загадки, пазли допоможуть малятам розвивати пам’ять і моторику.

Стаття в тему:  Програмування для дітей: стати своїм в світі технологій

Телефонуйте по скайпу бабусям-дідусям (а для вас звільниться хвилинка-друга і дитина під наглядом). Для дітей старшого віку (більшість дитячих планшетів розрахована на вік від 3 до 10 років) розроблено подібні ігри для розвитку знань з математики, географії, англійської тощо.

Чи потрібно?

Вирішувати тільки Вам, батькам. Ніхто не скасує користі від ігор з мамою, прогулянок на вулиці, спілкування на дитячому майданчику. Та це й не потрібно. У дитячого планшета інша функція: навчати і розвивати, розважати і залучати до сучасного світу дорослих.

8 порад Кльової Мами:

Вибирайте дитячий планшет за технічними характеристиками: високопродуктивний процесор дозволить без гальмування зображення грати в ігри, які з кожним роком стають складнішими, а антибліковий екран з великим кутом огляду не дає непосильного навантаження на дитячі очі. Функції батьківського контролю для інтернету і таймера обов’язкові і повинні бути безкоштовні. Вибір додатків до планшета вивчіть до покупки – де, які, чи цікаві і скільки коштують? Вибирайте яскраву і дитячу техніку, особливо для малюків – це ж іграшка.

Стаття в тему:  Вплив мультфільмів на дітей. Чому варто переглянути мультик, перед тим як показувати його дитині

Важлива зовнішня оболонка – зручна для рук малюка, антиковзаюча та не крихка – під час ігор усе може статися. Малюки захоплюються грою, але правила і час використання планшета встановлюєте тільки Ви (кожного дня, але потроху). Планшет – це чарівна паличка для переїздів і подорожей, тому сміливо беріть його з собою в дорогу. Не захоплюйтеся можливістю повністю зайняти день дитини за допомогою дитячого планшета. Ніщо не замінить користі від спілкування з мамою і татом.

Стаття в тему:  Діти в соціальних мережах. Режим онлайн. Дозволяти чи забороняти соціальні мережі?

Бути Кльовою Мамою легко!

rss