Навигация по сайту

Популярные статьи

Платна реклама або безкоштовне просування в Фейсбук?

 1. Існує кілька способів безкоштовного просування Фейсбук:
 2. ➡ Розкрутка компанії через особистий брен д, це спосіб для компаній, у яких, наприклад, у керівника...
 3. ➡ Замовити smm-просування, бажано звернутися до перевіреним людям, про результати роботи яких ви чули...
 4. Підведемо підсумки

Facebook така штука, де розкрутитися без вкладень в рекламу це щось з області фантастики і з кожним днем ця задача все більше ускладнюється. Безкоштовні методи є, але працює не всі і далеко не у всіх. А якщо врахувати витрачений час і зусилля, які вам необхідно буде вкласти, скажу відразу, що воно того не варто.

Давайте я відразу почну з безкоштовного просування в Facebook, щоб ви розуміли, що вас чекає, вибравши даний метод. Адже на перших порах, все розглядають саме безкоштовний варіант просування.

Існує кілька способів безкоштовного просування Фейсбук:

Друзі, тобто коли ви запрошуєте на свою сторінку друзів, а вони відповідно ще своїх друзів і друзів друзів і так далі. Але подумайте самі, скільки з ваших друзів є вашими потенційними клієнтами, якщо ви пропонуєте якийсь специфічний продукт наприклад.

Конкурси, проводити конкурси це круто, це правильно, але пам'ятайте, що люди за своєю природою ліниві, а відповідно виконувати умови на кілька сторінок ніхто не буде, незалежно від того будете ви використовувати рекламу чи ні. Звичайно, якщо ви з самого початку не скажете, що переможець отримає квартиру або автомобіль.

Хайповие пости і вірусний контент, про який всі хто побачить, захочуть розповісти своїм друзям і знайомим, але щоб створити щось подібне потрібно ще добре постаратися. Це спосіб який дозволяє збирати максимальні охоплення в соціальних мережах без залучення реклами. Головне запостити якісний контент в потрібний час, як це, наприклад, зробила Укрпошта в момент відключення Вконтакте, Однокласників на території України.

Головне запостити якісний контент в потрібний час, як це, наприклад, зробила Укрпошта в момент відключення Вконтакте, Однокласників на території України

Розкрутка компанії через особистий брен д, це спосіб для компаній, у яких, наприклад, у керівника вже є розкручений особистий аккаунт. Ділячись публікаціями публічної сторінки зі своїми друзями, можна буде непогано збільшити охоплення і залучити більше уваги серйозних людей до свого продукту.

Лідери думок, заручитися підтримкою впливових персон у вашій сфері та почніть створювати якісний контент з експертизою.

Публікації про свій продукт в тематичних групах з вашою цільовою аудиторією. Це приверне додаткову увагу і якщо ваш контент буде якісним, люди підпишуть на вас.

Якщо ж говорити про платне просування в Facebook, тут варто відзначити два варіанти:

Замовити smm-просування, бажано звернутися до перевіреним людям, про результати роботи яких ви чули від своїх знайомих наприклад. Це важливо, тому що зараз в цій сфері дуже багато халтурників, які створили подібні компанії, які обіцяють нереальні результати за невеликі гроші, а в підсумку відсутність результату, розведені руки, здивування і коментар на кшталт того, що у вас складний продукт, вузька ніша, а відповідно відшукати аудиторію практично нереально. У гіршому випадку ще й блокування облікового запису.

Навчитися запускати рекламу facebook самостійно, що цілком реально і, можливо, цей варіант виявиться ефективнішим, ніж звернення до smm-никам. Про типах реклами в Facebook ми писали трохи раніше.

Підведемо підсумки

Я спробував дуже коротко розповісти про варіанти безкоштовного і платного просування. Запитайте, так що ж ефективніше, а ефективно буде використовувати в комплексі платне просування з безкоштовним. В такому випадку можна буде отримати результати в рази швидше і в рази ефективніше.

Успішне просування в Facebook включає в себе:

 • правильно оформлену сторінку з вдало підібраними аватарами і обкладинками, які відразу дають зрозуміти користувачеві про те, чим займаєтеся ви чи ваша компанія;
 • максимальне заповнення на сторінці форм з інформацією про вас і ваш продукт;
 • публікація якісного контенту, який буде включати по мінімуму продаж ваших послуг, і нести по максимуму корисний інформаційний характер упереміш з розважальними постами і живими фото;
 • заклик до дії в кожному пості, залучайте аудиторію, тому як в 2018 році в першу чергу будуть враховуватися коментарі до постів, а не ті ж лайки;
 • по можливості згадуйте користувачів в своїх публікаціях;
 • постійно аналізуйте статистику, дивіться, що заходить краще і робіть акцент на кращі публікації;
 • не закидати просування, регулярно робіть пости (3-5 постів в тиждень, це оптимальна кількість постів на 2018 рік);
 • максимально швидко відповідайте на коментарі та повідомлення від своїх передплатників, причому відповідати потрібно, як на похвалу, так і на критику.
 • встановіть Pixel Facebook на свій сайт для відстеження аудиторії і таргетір потім рекламу на користувачів, які відвідували ваш сайт, а відповідно цікавилися вашим продуктом;
 • визначте цілі і запустіть рекламу в Facebook.

PS Запам'ятайте, не має значення, наскільки крутий буде ваш продукт, якщо про нього ніхто не дізнається, він буде нікому не потрібен. Тому виділяйте бюджети на рекламу, думайте, аналізуйте і не чекайте підходящого моменту!

А якщо у вас вже є сайт, ви займаєтеся продажем товарів або послуг, ви завжди можете звернутися до нас в Yottos , Ми розповімо, покажемо, проконсультуємо, наведемо клієнтів і допоможемо збільшити ваші продажі за допомогою тизерної реклами в інтернеті.