Навигация по сайту

Популярные статьи

Платна розкрутка сайтів | Все про заробіток в інтернеті

  1. Платна розкрутка сайтів - шахрайство? Створення сайту - це перший етап, щоб він почав давати віддачу...

Платна розкрутка сайтів - шахрайство?

Створення сайту - це перший етап, щоб він почав давати віддачу у вигляді відвідувачів і клієнтів, його необхідно розкрутити, тобто, кажучи зрозумілими словами, популяризувати серед численних користувачів мережі. Розкрутка сайту - це тривалий процес, що вимагає від його виконавця наявності спеціальних знань і умінь. Тому багато вебмастера намагаються залучити грамотного сео-оптимізатора.

Сайтів в інтернеті дуже багато, і кожен день виявляються нові, в зв'язку з цим послуги з просування затребувані.

Вирішивши знайти фахівця, який буде розкручувати ваш сайт або сайти, остерігайтеся шахраїв. Як показала сувора реальність і в віртуальної сфері процвітає шахрайство з приставкою «кібер». Кібермошенікі будуть поізобретательнее звичайних, а ризик нарватися на них в мережі - дуже високий.

Як виявити оптимізаторів-шахраїв?

Перш за все, слід звертати увагу на відгуки, отримані від клієнтів фахівця, на якого ви звернули свою увагу. Всі фрілансери зацікавлені в позитивних відгуках від своїх роботодавців, оскільки навіть початківець віддалений співробітник розуміє наскільки важливо створити атмосферу довіри між ним і потенційним роботодавцем. Відгуки - це важливо!

Ваше бажання домогтися максимального ефекту від роботи оптимізатора при виборі кандидата несумісне з найменшими сумнівами в його професіоналізмі - є підозри, відразу викреслюйте його зі списку і переходите до наступного.

Також одним з факторів, що впливають на вибір - вартість послуг фахівця. Зі свого досвіду скажу, що грамотне просування є не найдешевшим задоволенням, але результат професійних дій виправдовує розмір гонорару сео-оптимізатора. Тому, якщо вам запропонували просування в найкоротші терміни за невелику плату, то це, це привід швидше насторожитися, а не зрадіти.

Оптимізатор-професіонал відразу назве реальну ціну послуг і ніколи не візьметься за роботу на умовах скромної оплати, та ще й передоплату потребують.

Оптимізатор-професіонал відразу назве реальну ціну послуг і ніколи не візьметься за роботу на умовах скромної оплати, та ще й передоплату потребують

Число шахрайств у сфері оптимізації сайтів постійно збільшується, а ризик нарватися на такого умільця присутній завжди. Крім несумлінного ставлення до своїх прямих обов'язків, можна зіткнутися з малою ефективністю. Початківці сеошникі часто користуються безкоштовними або сумнівної якості базами для просування. Прогін по такій базі може навіть нашкодити молодому інтернет-ресурсу.

Шахрайство в сфері оптимізації виявляються з працею. Оскільки навіть супер-фахівця для досягнення обумовлених результатів потрібен певний час, щоб вивести ваш ресурс на бажані позиції у видачі пошукових систем, то віддаючи свої кровні, нам з вами, як замовникам тільки залишається вірити і сподіватися.

Ще зверніть увагу на манеру спілкування сео-оптимізатора. Граматичні помилки, нецензурні вирази, яких припускаються їм, говорять не на користь професіоналізму.

Платна розкрутка сайтів - шахрайство?
Платна розкрутка сайтів - шахрайство?
Як виявити оптимізаторів-шахраїв?