Навигация по сайту

Популярные статьи

Плюси і мінуси DIY SEO (інфографіки)

Головна » Блог » За і проти DIY SEO (інфографіки)

Jomer Gregorio від 28 липня 2015 року

Дослідження галузевих експертів і основних гравців в арені цифрового маркетингу знову і знову встановили, наскільки важливою є пошукова оптимізація (SEO). SEO є основним драйвером для органічного пошуку, генеруючи стільки, скільки 51% трафіку на ринку B2B відповідно до даних, зібраних компанією BrightEdge. У цьому ж звіті були висвітлені подібні тенденції для органічного пошуку з точки зору трафіку та доходів у всіх основних секторах, включених до їх досліджень.

З точки зору продуктивності, призводить генерується через SEO в кінцевому підсумку з Середній показник закриття на 14,6% , відносно високий у порівнянні з жалюгідним 1.7% закритими темпами більшість вихідних стратегій генерації свинцю як друкована реклама та пряма пошта може придумати. На додаток до цього, генеруючи вхідних веде через SEO прийме цифрові маркетологи на 61% менше витрат в порівнянні з іншими маркетинговими стратегіями, що виходять.

Існує безліч ресурсів і статей про пошукової оптимізації (SEO) в Інтернеті сьогодні, що полегшує для власників малого бізнесу брати SEO питання в свої руки.

Незважаючи на те, що неможливо самостійно впроваджувати SEO, SEO або просто DIY SEO включає критичні завдання, які при виконанні без професійної допомоги можуть становити більше ризиків і шкоди, ніж користі.

Якщо ви шукаєте, щоб дати DIY SEO постріл, зайняти деякий час, щоб зробити дослідження і ретельно зрозуміти практику і уникати заподіяння шкоди вашому бізнесу. Почнемо з того, ось кілька плюсів і мінусів SEO-роботи.

Почнемо з того, ось кілька плюсів і мінусів SEO-роботи

Наступні дві вкладки змінюють вміст нижче. Джомер Б. Грегоріо - це всебічний експерт, коли йдеться про цифровий маркетинг. Jomer також відомий як семантичний SEO євангеліст і практик. Перевірте наші Послуги цифрового маркетингу Сьогодні ми допоможемо Вам досягти позитивних і прибуткових результатів для Вашого бізнесу.