Навигация по сайту

Популярные статьи

Плюси і мінуси конструктора інтернет-магазинів inSales. Детальний огляд, відгуки користувачів

  1. Зручність використання Адміністративна панель inSales зроблена за принципом CMS - доступні інструменти...
  2. тарифи
  3. Достоїнства і недоліки
  4. висновки

Зручність використання

Адміністративна панель inSales зроблена за принципом CMS - доступні інструменти виведені в лівий сайдбар, в якому практично немає вкладень. Такий інтерфейс дозволяє веб-майстру швидко зорієнтуватися, які опції де шукати. При зовнішній схожості з CMS, InSales зумів зберегти переваги конструкторів. Запустити на цьому сервісі магазин можна за добу, але для повного розкриття можливостей системи доведеться витратити не один вечір на вивчення різних інструментів і порядку їх роботи.

Зовнішній вигляд сайту редагується без кодинга, а якщо якихось віджетів не вистачає, то можна купити їх в магазині додатків. Ціни високі, але є і безкоштовні розширення. Без усяких доповнень доступна вивантаження товарів на сторонні майданчики (наприклад, Яндекс.Маркет), імпорт / експорт в CSV, XLS і YML і інші фішки, без яких інтернет-магазин не зможе нормально функціонувати.

Дизайн

При реєстрації можна вибрати один з шести шаблонів, інші варіанти дизайну стануть доступні після створення сайту. Всі шаблони адаптивні, так що вибрати можна будь-який відповідний за смаком і верстці. Якщо шаблон не влаштовує, можна завантажити іншу тему або встановити макет з галереї.

У галереї представлено більше 100 шаблонів. Приблизно половина з них неадаптівние, тобто нормально виглядають тільки на моніторі комп'ютера або екрані ноутбука. Безкоштовних варіантів набереться три десятки, за інші шаблони треба платити - 5000, 10000, 14000 рублів. Є можливість замовити індивідуальний дизайн. Вартість пакетів від 150 000 до 500 000 рублів. За такі гроші, мабуть, макети відправляються на машині часу в минуле, де їх малює найбільші художники епохи Відродження. Зате все індивідуальне, виняткове і продає.

Зате все індивідуальне, виняткове і продає

Зовні безкоштовний шаблон мало чим відрізняється від шаблону за 9900 рублів. Радує, що макети побудовані так, щоб відвідувачеві було зручно купувати товар. За цим показником InSales отримує жирний плюс до карми, але спроби заробити багато грошей на одну людину цю саму карму назад псують.

У розділі «Дизайн» є окремі настройки зовнішнього вигляду сайту. Їх можна використовувати в режимі візуального редактора (Налаштування стилів) або через редактор HTML / CSS / JS для тих, хто давно в темі. Навіть в режимі візуального редактора можна налаштувати дуже багато параметрів - від кольору посилань до затримки між автоматичною зміною картинки на слайдері.

тарифи

InSales очікувано не має безкоштовного тарифу. Без грошей можна використовувати демо-доступ протягом 14 днів, але потім доведеться вибрати один з платних тарифних планів. На сторінці «Тарифи» користувача чекає дивна картина: спочатку здається, що плану всього 3, але потім виявляється, що є ще 2 - «Стартовий» і «Преміум».

Хто буде їх купувати, незрозуміло: на «Стартовому» є всього 100 товарів, а вартість відрізняється в 3 рази в залежності від тривалості оплачуваної періоду. Ціна на «Преміум» змусила схопитися за серце і піти перераховувати копієчки в скарбничці - 8490 рублів на місяць при оплаті за рік або 11320 при щомісячній оплаті. За ці гроші користувач отримає можливість додати 50000 товарів і преміальний рівень сервісу.

Дратує сумна спроба представити сервіс безкоштовним: мовляв, створити магазин можна за 0 рублів, а вся купа грошей йде на підтримку з боку технічної служби. Платити потрібно за все: шаблони, додаткові послуги, кожен захід у адміністративну панель (поки немає, але такими темпами скоро теж монетизують). Будьте готові: грошей треба багато.

Достоїнства і недоліки

InSales дійсно крутий у всьому, що стосується побудови интерне-магазину. Переваги можна перераховувати довго, але зупинимося на основних плюсах:

  • Проста панель адміністратора.
  • Величезні можливості для роботи зі статистикою.
  • Великий магазин додатків.
  • Інтеграція зі сторонніми сервісами - від 1C до товарів ВКонтакте.
  • Велика кількість підтримуваних способів оплати.

Під простотою слід розуміти структуру - вона логічна і зрозуміла. Складність в тому, щоб навчитися користуватися представленими інструментами. Першим почуттям новачка буде жах - що робити, куди натискати, як працювати. Позбутися від страху допоможе служба технічної підтримки, документація і досвід. Правда, є мінус - в документації дуже мало візуальних матеріалів, немає навіть елементарних скріншотів.

Відсутність картинок до бази знань не єдиний недолік. Якщо забути про вартість (500 000 за унікальний дизайн, як їх забути ?!), то все одно залишається кілька неприємних моментів:

  • Безкоштовних шаблонів мало, та й якість їх могло б бути трохи краще - все-таки навіть мінімальний тариф коштує досить дорого.
  • Не підтримуються PHP-скрипти.
  • Обмежена кількість безкоштовних доробок, понад ліміт треба платити.
  • За корисні додатки доводиться окремо платити.

Як не крути, майже всі недоліки - про гроші. Пояснюється це просто: занадто високі ціни на тарифні плани.

висновки

InSales не займається благодійністю: хочете добре продавати товари в інтернеті - заплатите за якісний сервіс. Якщо спробувати забути про всі ці десятки тисяч рублів, можна сказати одне - InSales дозволяє збирати відмінні магазини, в яких є все необхідне для онлайн-продажів, від простої кошика до інтеграції з різними сервісами і потужних інструментів просування.

При правильному підході на InSales можна зібрати інтернет-магазин, який за якістю виконання і функціональності ні в чому не буде поступатися, а в деяких моментах навіть перевершить сайти, зібрані на CMS. На жаль, крім правильного підходу потрібні ще більші фінансові вливання, щоб оплатити тариф і додаткові послуги.

За унікальний дизайн, як їх забути ?