Навигация по сайту

Популярные статьи

Увлекательный поход по Крыму

Мы предлагаем вам увлекательный поход по живописным местам горного Крыма, полюбоваться красотами каньонов и горных водопадов, послушать журчание горных рек и пение птиц, насладиться экзотическими пейзажами

Отдых в Карпатах

Активный отдых - это очень важная часть жизни абсолютно любого человека, который способен обогащать и закалять человека как напрямую физически, улучшая форму, так и духовно, психологически, морально,

Главная Новости

Побажання Недосвідченому Водієві, який придбав автомобіль |

Опубликовано: 29.09.2018

З успіхом закінчивши курси водіння і отримавши права на керування транспортом, початківець шофер робить тільки перший крок на звивистому шляху правильного пересування в машині. Для досягнення правильного розуміння процесу він повинен продовжувати практикуватися, щоб позбутися від побоювань і частих неприємностей, які часто чекають новоспеченого автолюбителя. Для того щоб якнайшвидше пройти цей важкий етап, скористайтеся дуже простими рекомендаціями.

Нанесіть на заднє вікно машини значки 70 і У. Ця табличка дасть сигнал шоферу, пересуватися за новачком, щомиті бути насторожі, контролюючи обстановку. У тому випадку, якщо автомобіль перестане працювати посеред вулиці, а така ситуація трапляється у недосвідчених шоферів нерідко, решта, ймовірно, сприймуть ситуацію з розумінням. Коли така заминка буває у професійного водія, агресивність у його колег набагато вище. Не відмовляйтеся від сторонньої підтримки, соромлячись відсутності досвіду. Його (отсутстствіе), як не крути, прекрасно помітно.

Якщо між ваших знайомих або родичів є досвідчений шофер, запропонуйте йому покататися по міських магістралях. Це допоможе впоратися з боязню реальної їзди – така проблема переслідує багатьох новоспечених автолюбителів. Як кінцевий тест, можна попросити друга покататися слідом за вами в його автомобілі, щоб виявити похибки з боку. Перед поїздкою, якщо це можливо, сплануйте маршрут по менш завантаженим дорогах.

Обов’язково пристібайтеся ременями безпеки, нехай це стане умовним рефлексом. В автомобілі перевіряйте регулювання дзеркал – в русі це зробити досить важко. Перевозячи знайомих спробуйте не розважатися розмовами (те ж і по стільниковому), не включайте радіо, щоб чути звук мотора. Найменше розсіювання уваги на дорозі може в одну мить призвести до катастрофи, і добре (відносно), якщо постраждає лише автомобіль.

Вправляйтеся в паркінгу. Щоб це зробити, попросіть знайомого і підкочує до будь барьеру максимально близько. Помічник просигналізує, коли до перешкоди виявиться мінімальна відстань, потім виконайте все це самостійно. Обганяючи, визначте ділянку з вільною до межі видимості смугою зустрічного руху, коли обганяв машина прискорюється – відмовтеся від обгону.

Попрактиковавшись один сезон, не думайте, що стали професіоналом – поява проблем найбільш ймовірно, коли вони ігноруються. Головне – ніколи не панікуйте, роздратування і втрата пильності – основні недруги початківця водія.

rss