Навигация по сайту

Популярные статьи

Увлекательный поход по Крыму

Мы предлагаем вам увлекательный поход по живописным местам горного Крыма, полюбоваться красотами каньонов и горных водопадов, послушать журчание горных рек и пение птиц, насладиться экзотическими пейзажами

Отдых в Карпатах

Активный отдых - это очень важная часть жизни абсолютно любого человека, который способен обогащать и закалять человека как напрямую физически, улучшая форму, так и духовно, психологически, морально,

Главная Новости

Подання позову за невиконання договору до суду Запоріжжя

Опубликовано: 21.10.2018

видео Подання позову за невиконання договору до суду Запоріжжя

28.05.2015 Позивач не з`явився в апеляційний суд Тернопільської області

 


Про стягнення заборгованості за кредитним договором, про внесення змін до договору

Для наших адвокатів ведення договірних суперечок в судах Запоріжжя це одна з основних спеціалізацій з 2005 року.

Зазвичай допомогу адвоката, юриста для вирішення судової суперечки за договором потрібні в наступних випадках:

заборгованість, що виникла з договору підряду, купівлі-продажу, оренди, поставки, позики, перевезення, страхування не виконані інші зобов’язання за договором договір в цілому виконаний, але з порушенням термінів або якість не відповідає заявленому

Розгляд договірного спору в Запоріжжі можливий одним єдиним способом: підготовка позовної заяви (а в ряді випадків – попередньо і претензії) і подача його в один з районних або господарських судів.

У будь-якому випадку, перед подачею позову наш адвокат проведе попередню консультацію про найбільш ефективні способи вирішення конкретного договірного спору і узгодить всі подальші кроки. Ведення справи можливо як під ключ – від підготовки позову до отримання рішення суду, так і супровід окремих етапів: написання позовної заяви або представництва інтересів в суді Запоріжжя.

Середній строк вирішення договороного спору через суд в Запоріжжі2-4 місяця

Даний термін залежить насамперед від обставин справи і буде уточненений адвокатом при первинній консультації.

Вартість вирішення договорного спору в суді Запоріжжя   – залежить від багатьох факторів, принципи формування ціни вказані нижче

Перелік необхідних документів та інформації для підготовки позовної заяви за договором та подання до суду Запоріжжя:

копію паспорта (1,2 сторінка та прописка) і ідентифікаційного податкового коду позивача; копію паспорта (1,2 сторінка та прописка), ідентифікаційного податкового коду і дати народження відповідача (якщо це фізособа); копія договору та первинних документів до них; копії всіх документів, які оформлялися до договору.

Клієнти часто запитують нас, як адвокатів – «які шанси успіху в моєму договорному спорі?»

Щоб відповісти на це питання, потрібно розуміти в цілому що таке судовий спір і як він проходить. Подивитися на нього очима адвоката. Успіх в будь-якому судовому спорі складається з наступних елементів:

 умінні застосовувати законодавство;

 знанні стратегії і тактики судового спору;

 знанні психології судового спору;

 умінні створювати доказову базу.

Законодавство України, крім відомих більшості кодексів, містить масу підзаконних актів – роз’яснень, інструкцій, положень, які конкретизують положення законів, а часом і суперечать їм. Вищі суди України систематично видають роз’яснення щодо застосування тих чи інших положень законодавства. Судові рішення Вищих судів України де-факто носять силу юридичного прецеденту і прихильно приймаються суддями. Зрештою, є усталені положення практики, які використовуються усіма суддями, незважаючи на те, що вони ніде не прописані.

У даній ситуації, адвокат, що спеціалізується на судових спорах, грунтуючись на своєму досвіді, може використовувати суперечливе і піддається різного тлумачення законодавства саме на користь клієнта.

Говорячи про стратегію і тактику судового спору, необхідно розуміти жорстку зв’язок цих понять. Нерідко, вступаючи в судову «баталію» адвокат не робить кроків для забезпечення конкретного результату і в підсумку отримує суперечка заради суперечки, навіть вигравши який, не досягає економічного результату.

Так, подаючи позов про стягнення грошових коштів, позивачем часто залишається можливість для виведення активів боржника або уникнення відповідальності іншим способом.

Стратегія судового спору – це перш за все чітке розуміння лінії спору, результату, який необхідно досягти. Навряд чи доцільно подавати позов про стягнення заборгованості по орендній платі, якщо вже на стадії підготовки позову можна з великою часткою ймовірності припустити, що договір буде визнаний недійсним. Набагато доцільніше подати позов про визнання договору недійсним і застосування реституції. Результат буде тим же, однак буде досягнуто набагато простішим шляхом.

Тактика судового спору – це сукупність процесуальних дій, які призводять до досягнення конкретного результату. Існує безліч процесуальних хитрощів і ходів, які призводять як до затягування спору, так і до його якнайшвидшому вирішенню.

Також необхідно відзначити і психологію судового спору. Нерідко, правильна побудова лінії захисту або нападу призводить до деморалізації противника, залученні на свою сторону судді, а, отже, до максимально сприятливому для вас течією спору.

І, звичайно ж, кажучи про судову суперечку, важко переоцінити роль доказів. Не маючи необхідних доказів, годі й думати про те, щоб виграти суперечку. А значить, їх необхідно зібрати, відновити, «створити» в кінці кінців.

Як Ви бачите, з боку, якщо не вникати в специфіку судового спору, все здається легким і простим – подав позов і виграв. На практиці ж, успіх представництва інтересів клієнта в суді залежить від безлічі факторів, знань і умінь вашого адвоката.

Як стягнути заборгованість за договором поставки

У нашу компанію звернулася юридична особа, що сплатила постачання товару - одягу спеціального призначення - контрагенту ТОВ «Чігірінлегпром» на умовах 100% передоплати. Однак, поставка так і не була здійснена. На письмові вимоги постачальник не реагував. Наші адвокатами було підготовлено заяву про розірвання договору поставки та повернення передоплати. Після цього було подано позовну заяву до суду про стягнення грошей і штрафних санкцій. Результат: позов судом було задоволено не дивлячись на спроби відповідача довести, що він повідомляв замовника про готовність товару до відвантаження. Справа в судовому реєстрі: http://www.reyestr.court.gov.ua/Review/39988551

Як стягнути штрафи за невиконання договору

Між нашим постійним клієнтом і друкарнею був укладений договір на виготовлення друкованої продукції у вигляді газет. За умовами договору, після отримання макета газети, тираж повинен був бути виготовлений в передбачений договором термін. Однак, внаслідок незгоди друкарні з вмістом випуску газети черговий тираж надруковано ні, що спричинило необхідність перенесення друку тиражу в іншу друкарню. Наші адвокатами було зібрано докази порушення друкарнею умов договору та подано заяву до господарського суду Запорізької області. Результат: позов судом було задоволено не дивлячись на спроби відповідача довести, що порушення умов договору сталося не з його вини. Справа в судовому реєстрі: http://www.reyestr.court.gov.ua/Review/26385550

Як стягнути заборгованість за договором на виконання робіт

До нас звернувся підприємець, який займається встановленням металопластикових вікон. Понад рік він намагався отримати остаточний розрахунок після установки вікон в квартири замовника, однак, той, мотивуючи тим, що якість вікон неналежне, відмовлявся платити за продукцію або повертати її. Позов був поданий підприємцем самостійно, проте суд ніяк не міг закінчити розгляд справи по суті. Наші адвокатами був уточнені позовні вимоги, зроблені належні розрахунки штрафних санкцій та надані додаткові докази невиконання замовником умов договору. Результат: позов судом було задоволено не дивлячись на спроби відповідача довести, що порушення умов договору сталося не з його вини і він сплатив всю суму замовлення відразу, а продукція неналежної якості. Справа в судовому реєстрі: http://www.reyestr.court.gov.ua/Review/51954911

Вартість допомоги адвоката в супроводі судового спору в Запоріжжі:

При визначенні ціни юридичних послуг наших адвокатів в Запоріжжі ми, як правило, виходимо з трьох підходів до формування вартості: Ведення справи за гонорар Поетапна оплата юридичних послуг змішана форма Ведення справи за гонорар. У цьому випадку, вивчивши матеріали справи та провівши первинну консультацію клієнта, адвокат визначає скільки коштуватиме його робота по досягненню потрібного клієнту результату. Надалі вартість не змінюється навіть у тому випадку, якщо з яких-небудь причин розгляд справи затягнувся на більший термін або зажадало додаткової юридичної роботи. Вартість допомоги адвоката в судовому спорі в Запоріжжі за гонорар може починатися від 3000 грн.

Поетапна оплата послуг. У цьому випадку, оплата роботи адвокатів відбувається за фактично виконувану роботу - підготовку позовної заяви, претензії, вихід до суду, написання пояснень, скарг і так далі. Вартість допомоги адвоката в судовому спорі в Запоріжжі за фактично виконувану роботу становить: підготовка позовної заяви - від 1000 грн. вихід в судовому засідання - 800-1000 грн. підготовка апеляційної, касаційної скарг - 1000-3000 грн. підготовка клопотань, заяв, пояснень - 300-1000 грн. Змішана форма. У цьому випадку, оплата роботи адвокатів відбувається за фактично виконувану роботу в меншому розмірі, ніж стандартно, але в разі досягнення потрібного клієнту фінансового результату клієнт додатково виплачує адвокату узгоджений розмір гонорару.

Додатково клієнтом, в разі необхідності оплачуються: судовий збір відрядження і проїзд в разі виконання роботи за межами міста Запоріжжя залучення експертів, фахівців оцінка майна великі обсяги тиражування документів
rss