Навигация по сайту

Популярные статьи

Увлекательный поход по Крыму

Мы предлагаем вам увлекательный поход по живописным местам горного Крыма, полюбоваться красотами каньонов и горных водопадов, послушать журчание горных рек и пение птиц, насладиться экзотическими пейзажами

Отдых в Карпатах

Активный отдых - это очень важная часть жизни абсолютно любого человека, который способен обогащать и закалять человека как напрямую физически, улучшая форму, так и духовно, психологически, морально,

Главная Новости

Подарунковий сертифікат на 1000 грн купити в Києві, Харкові, Дніпропетровську, Одесі, Запоріжжі, Львові. Відгуки, опис, посадка, характеристика

Опубликовано: 08.02.2019

Не знаєте, що подарувати близькій людині на свята? Типові презенти набридли? Прийшов час замовити дійсно  крутий і незабутній подарунок для справжніх поціновувачів прекрасного! Подарунковий сертифікат по покупки у Florium.ua – це найкращий вибір для справжнього любителя квітів. Даруючи цей сертифікат, Ви можете бути впевнені, що людина обере потрібні сорти серед 4000 тисяч ексклюзивних рослин на сайті. Подарунковий сертифікат надається у вигляді промо-коду на пошту.

Як використати подарунок?

1) Після того як Ви оплатили подарунковий сертифікат Вам прийде на пошту спеціальний промокод номіналом 1000 грн (саме промокод, а не пластикова картка).

2) Оберіть потрібні продукти та добавте їх у корзину. При оформленні замовлення в корзині в полі «промокод» потрібно ввести код, який прийде Вам на пошту.

УВАГА! ОПЛАТА СЕРТИФІКАТА ТІЛЬКИ ОНЛАЙН!

Умови використання промокоду:

1. Сертифікат дозволяє придбати в інтернет- магазині Florium.ua на будь-які товари на суму 1000 гривень

2. Термін дії сертифікату 1 календарний рік.

3. Сертифікат не можна застосувати, якщо сума замовлення менше суми сертифікату. Сума замовлення має бути або рівною або вищою суми сертифікату.

4. Якщо загальна сума замовлення перевищує номінальну вартість сертифіката, одержувач сертифіката зобов'язується доплатити різницю.

5. Даний сертифікат може бути використаний тільки один раз.

Виникли питання? - телефонуйте нам і ми з радістю Вам допоможемо!

Навіщо бігати по магазинам? Зробіть подарунок улюбленій людині не виходячи з дому, який оцінить справжній садівник!

rss