Навигация по сайту

Популярные статьи

Покращіть Google Pagerank за допомогою цих ефективних порад щодо SEO

  1. 3 Основні пріоритети для кращого рейтингу сторінки в Google
  2. Хороший профіль зворотної посилання
  3. Профіль соціальних медіа
  4. Основні причини, чому ваш блог не стає кращим у рейтингу сторінки
  5. Поганий профіль посилання
  6. Погана якість вмісту
  7. Погана структура SEO
  8. Коротко

Рейтинг сторінки Google досі залишається важливим показником для успішності інтернет-бізнесу сьогодні Рейтинг сторінки Google досі залишається важливим показником для успішності інтернет-бізнесу сьогодні. Насправді частка ринку Google в галузі пошуку в Інтернеті продовжує зростати, незважаючи на агресивну позицію конкурентів захопити частину частки Google.

На основі comScore У рейтингу станом на квітень 2013 року компанія Google зберегла своє переважне домінування в галузі з 66,5% частки ринку в Сполучених Штатах, що далеко не Bing Майкрософт з лише 17,3% частки. Yahoo вийшов на третє місце з лише 12% частки ринку. Однак частка ринку Google зменшилася на 0,65% порівняно з березнем, тоді як обидва сайти Microsoft та Yahoo покращились відповідно на 0,4% та 0,2%.

Тим не менш, керівництво Google має стати ознакою для веб-майстрів, щоб зосередити свої зусилля з оптимізації пошукових систем на Google. Це пов’язано з величезним впливом рейтингу сторінок Google на успіх інтернет-магазинів та ділових блогів. Тож якщо у вас є блог для оптимізації, то ось кілька порад щодо ефективного SEO .

3 Основні пріоритети для кращого рейтингу сторінки в Google

Якість вмісту

Вміст - це м'ясо SEO. Якщо у вашому інтернет-магазині є лише товари з фотографіями та цінами, то не сподівайтеся на кращий рейтинг сторінки . Відсутність вмісту з доданою вартістю лише підштовхне ваш блог до подальших сторінок результатів пошуку. Ось чому доцільно час від часу публікувати цінний вміст, щоб додати трохи м’яса у ваш веб-магазин. Без цього ваш блог схожий на скелет.

Хороший профіль зворотної посилання

Зворотний зв’язок, окрім якісного вмісту, є ще одним наріжним каменем оптимізації пошукових систем. Сьогодні досить складно досягти хорошого рейтингу сторінки, не маючи високі перегляди сторінок профіль. Тому це ще одна метрика для визначення пріоритетності.

Профіль соціальних медіа

Зростаюча популярність соціальних медіа змусила багатьох пошукових систем, таких як Google, включити профіль соціальних медіа як один із сигналів для оцінки популярності веб-сторінки .

Хоча ефекти на даний момент все ще мінімальні, він зараз використовується у співпраці з картою посилань при оцінці реального значення веб-сторінки. Багато хто припускає, що соціальні сигнали незабаром замінять зворотні посилання, але до цього часу це все ще недостатньо, але з великим потенціалом стати ключовим гравцем у майбутньому SEO. Тому доцільно почати будувати хороший соціальний профіль вже зараз, щоб коли пошукові системи почали використовувати соціальні сигнали як частину їхніх алгоритмів ранжирування, ви вже випередили пакет.

Хоча існують сотні параметрів ранжування, які використовуються пошуковими системами, ви можете почати з вищезазначених пріоритетів. Після цього ви можете розпочати роботу над іншими показниками, які не менш важливі для покращення загальної позиції в рейтингу в Google.

Оптимізуючи веб-сайти, найкраще мати активний та пасивний підхід до SEO. Дізнайтеся можливі причини, через які деякі веб-сторінки втрачають замість того, щоб покращувати свої ряди.

Основні причини, чому ваш блог не стає кращим у рейтингу сторінки

Google використовує сотні параметрів при оцінці кожного посилання для цілей ранжирування. Існують сигнали, які повідомляють Google, що певне посилання слід просувати. Так само є ознаки, які відображають негативні відгуки пошукових ботів, змушуючи їх накладати штраф на веб-сторінку, ляпаючи її негативними балами рейтингу. Це врешті-решт призведе до пониження позиції рейтингу на сторінках результатів пошуку. Ось декілька причин, через які пошукова система завантажує веб-сторінки.

Поганий профіль посилання

Зворотні посилання залишаються наріжним каменем SEO. Незважаючи на те, що деякі блоги можуть успішно дістатись до перших сторінок результатів лише за допомогою декількох зворотних посилань, їх позиція у верхньому рейтингу, ймовірно, коротка. З часом їхні ряди будуть поступово ковзати донизу першої сторінки, а потім ковзати далі до наступної сторінки, а потім до наступної сторінки. Це буде продовжуватись і спрямовуватись до найглибших сторінок, якщо вони не захищають свою позицію, додаючи ще гучні зворотні посилання .

Отже, якщо рейтинг вашого блогу не покращується, перевірте свій профіль зворотної посилання, чи є достатньо якісних зворотних посилань. Не просто дивіться на кількість посилань, а надайте більше уваги якості.

Які типи блогів посилаються на ваші веб-сторінки? В ідеалі ваші зворотні посилання мають надходити лише з веб-сайтів із високим рівнем PR. Вийміть зайві посилання та ті, які є підозрілими. Вони можуть виглядати нешкідливими, але насправді можуть нанести більше шкоди, ніж користі на вашому рейтингу сторінки. Google надав посилання відключити інструмент саме з цієї причини. Це дозволяє від’єднати ті погані посилання, які шкодять онлайн-репутації вашого веб-магазину в очах Google.

Погана якість вмісту

Ще одна можлива причина, через яку ваш ранг поганий, також пов’язаний із неякісним вмістом. У минулому ви чули багато експертів, які говорять про те, що "вміст король"; це досі справедливо і сьогодні, ймовірно, так і залишиться в майбутньому. Тож завантажуйте більш якісний вміст. Хоча кількість хороша, якість сьогодні найбільше важлива.

Отже, уникайте публікацій публікацій заради оновлень та для зворотних зв'язків. Натомість публікувати лише високоякісний вміст маючи на увазі читачів. Переконайтесь, що ви надаєте читачам щось цінне в кожному опублікованому дописі.

Погана структура SEO

Деякі ваші SEO роботи можуть завдати шкоди вашому рейтингу сторінки, а не покращувати його. Це вірно; є методики SEO, які можуть ненадовго підвищити рейтинг сторінки , і після цього Google назавжди заборонить цей домен через SEO-діяльність з чорною шапкою. Таким чином, уважно оцініть свою діяльність, щоб переконатися, що вони є стратегіями білосніжної шапки.

Коротко

SEO - це широке поле з кількома компонентами. Можна подолати кожну перешкоду. Хоча доцільно ретельно керувати кожною метрикою SEO, ви можете зосередити свої зусилля більше на основних показниках і перейти до другорядних. Ви можете почати з вищезазначених пріоритетів, уникаючи основних підводних каменів. Це допоможе вам добре почати вдосконалення Google pagerank вашого веб-сайту.

Які типи блогів посилаються на ваші веб-сторінки?