Навигация по сайту

Популярные статьи

Покупка на кліках

 1. Список систем активної реклами
 2. Моя історія заробітку на кліках
 3. На завершення…

Кліки - це спосіб заробітку, з якого починали все без винятку Кліки - це спосіб заробітку, з якого починали все без винятку. Саме кліки є відправною точкою в світ інтернет-бізнесу. Що може бути простіше кліка по рекламі, банеру або відеоролику? Нічого! За складністю заробітку кліки стоять на самому останньому місці в рейтингу способів заробітку. Кликати можуть всі: школярі, студенти, дорослі та літні люди. Заробити на кліках не для кого не складе труднощів.

Як і у всіх попередніх способах заробітку потрібно зареєструватися в системі онлайн платежів Webmoney і відкрити доларовий рахунок.

 1. Реєструємося на сайті
 2. Заповнюємо профіль і підтверджуємо гаманець
 3. Відкриваємо вкладку «кліки» і виконуємо по черзі завдання
 4. Набираємо мінімальну суму і відправляємо заявку на виведення грошей

Поради та рекомендації:

 1. Паралельно з заробітком на кліках, виконуйте завдання і переглядайте сайти
 2. Ретельно вибирайте сайт-посередник
 3. Залучайте друзів, щоб збільшити свій заробіток

Список систем активної реклами

 1. WmMail - один з найпопулярніших сервісів. Завжди багато роботи: кліки, серфінг, завдання і мн. ін. Залучайте друзів і збільшуйте свій заробіток в кілька разів. Мій заробіток з цього сервісу становив близько 50 $ на місяць
 2. SeoSprint - відмінний сервіс, де завжди море роботи. Реферальськой програма - 18%. Мінімалка - 2 р.
 3. WmZona - відмінний сайт з можливістю заробити на кліках. Є форум, на якому можна знайти масу корисних статей про заробіток в інтернеті.

Моя історія заробітку на кліках

Як і всі, я починав з кліків. Спочатку заробіток був дуже маленьким. У день виходило 10-15 рублів, але з часом дохід збільшився до 70 рублів на добу за допомогою рефералів. Ці гроші я вклав в свої проекти, які і до цього дня приносять дохід.

На завершення…

Заробіток на кліках - це відмінна можливість накопичити стартовий капітал і в майбутньому вкласти в більш серйозні проекти.

PS подпісивайтеcь на

Що може бути простіше кліка по рекламі, банеру або відеоролику?