Навигация по сайту

Популярные статьи

Поліпшення SEO: як ми збільшили пошуковий трафік на 2600%

 1. Крок 0: Виконайте домашнє завдання.
 2. Крок 1. Знайдіть ключові слова.
 3. Крок 2. Оптимізуйте ключові слова для сайту.

Поліпшення SEO

Це графік органічного пошукового трафіку для мого запуску, Tint. Копіюються безпосередньо з інструментів веб-майстрів Google.

У січні наша сторінка сплеску отримувала 602 щомісячні відвідування з пошуку. У березні вона зросла до 15746 візитів. Покращення SEO на 2600%! Що відбулося між ними?

Якщо ви все ще читаєте, ви, мабуть, задаєтеся питанням: « Який геніальний спосіб збільшити трафік він використовував? Це саме той спосіб мислення, який я мав, коли намагався збільшити трафік для нашого попереднього продукту, Hypemarks. Хочете побачити результати від спроби знайти геніальний До речі?

Сумний.

Ми спробували петлі вірусності, відкрити графічні дії, рекламні трюки і натиснути на натискання . Всі ці методи забезпечували шипи, але трафік наступного дня завжди падав би на ті ж низькі рівні. Графіки говорять голосніше, ніж слова:

Правда полягає в тому, що найбільш «геніальний» спосіб отримати трафік - це насправді дотримуватися нудних основ.

Як я перейшов з другого графіка до першого графіка? Створюючи багатогранну довгострокову стратегію SEO і витрачаючи час і зусилля, щоб витратити близько години на день її виконання. Яка була моя нудна, але геніальна стратегія SEO? Продовжуйте читати, щоб дізнатися!

Помаранчева лінія - це органічний пошуковий трафік на нашу сплеш-сторінку. Синя лінія є загальною. Як бачимо, органічний пошук був основним компонентом нашого зростання.

Як бачимо, органічний пошук був основним компонентом нашого зростання

Ми почали ледве оцінювати назву нашої компанії, і закінчилися високими рейтингами по важливим ключовим словам, а здоровий вхідний трафік з таких блогових повідомлень!

Ось кроки, які я пройшов, щоб поліпшити SEO Tint's.

Крок 0: Виконайте домашнє завдання.

 • Якщо у вас немає досвіду роботи з SEO, я настійно рекомендую взяти пару днів, щоб зануритися в основні поняття та методи SEO, як передумова до всього іншого. Є багато міфів SEO, які продовжують поширюватися, оскільки не існує остаточної формули для високого рейтингу. Озброїться знаннями.
 • Перевіряти Посібник для початківців SEO SEO . Надзвичайно рекомендований посібник для початківців, який розбиває ключові поняття SEO в легкозасвоюваному форматі.
 • Google надає SEO Посібник для початківців що демістифікує, на що дивиться Google під час рейтингу сторінок.

Крок 1. Знайдіть ключові слова.

 • Прикиньтеся, що ви є клієнтом для власного сервісу. Які ключові слова ви шукаєте? Це питання, яке можна було б розглянути ще до того, як назвати свій бізнес, але припускаючи, що ваш бізнес вже названий, почніть із запиту, які ключові слова ви шукаєте, і звикніть запитувати своїх клієнтів, як вони знайшли ваш сайт.
 • Дізнайтеся, які ключові слова використовують ваші конкуренти. Деякі хороші інструменти для цього є SpyFu , Alexa , і OpenSiteExplorer .
 • Запишіть їх все у великий список, а потім використовуйте Дослідник ключових слів інструмент, щоб з'ясувати, які з них мають високий обсяг і низький рівень конкуренції. Вибір ключових слів, на які слід звернути увагу, - це скоріше мистецтво, ніж наука, і вимагатиме достатньої кількості відгуків клієнтів, щоб дати вам інтуїцію щодо того, якими будуть клієнти, які готові купувати певні терміни.
 • Шукайте ключові слова, на які ви націлюєтеся, і подивіться, як ви складаєте проти конкурентів. Вибирайте лише ключові слова, які, на Вашу думку, дійсно можна оцінити. Ви повинні шукати слабку конкуренцію. Слабкі сторінки, як правило, не мають ключового слова в назві, вони належать до домену, який не є довіреним, або вміст не стосується ключового слова. Міцні сторінки включають легко впізнавані бренди / домени, оптимізовані для ключових слів цільові сторінки та сторінки з великим вмістом / соціальною перевіркою (статті з великою кількістю твітів / акцій).

Крок 2. Оптимізуйте ключові слова для сайту.

 • Якщо це можливо, почніть з введення ключових слів у назву вашого бізнесу або в URL-адресу вашого сайту. Наприклад, якщо я продаю Корм ​​для собак у Довері, ваш домен може бути doverdogfood.com.
 • Вкажіть назву та опис сторінок, щоб вони містили ці ключові слова. Не перестарайтеся, оскільки Google може відчувати, коли вміст занадто заповнений ключовими словами, тому посипайте їх у свій вміст, щоб він все ще легко розумівся як клієнт і не виглядав спамом.
 • Для ключових слів, які є дуже цінними для вашого бізнесу, створюйте цільові сторінки, націлені саме на ці ключові слова, а потім створюйте зворотні посилання на них, щоб просунути ці сторінки якомога вище в рейтингу цих ключових слів. Наприклад, якщо я хотів би сприяти відтінку для подій, я будував цільову сторінку, призначену для клієнтів, які шукали б " соціальні медіа для подій ".

Крок 3: Налаштуйте і зобов'язані довгостроковій стратегії SEO.

 • Дізнайтеся про контент-маркетинг. Запустіть блог для своєї компанії але майте на увазі, що ваш блог повинен обслуговуватися вашими клієнтами! Отже, докладіть певних зусиль у свій контент! Google відстежує, як довго користувачі витрачали на вашій сторінці, щоб визначити, наскільки корисна сторінка була для них, тому чим краще ваш вміст, тим ви вищий рейтинг. Багато компаній роблять загальну помилку використання свого блогу як місце для скидання своїх нудних прес-релізів. Ваші клієнти не дбають!
 • Великі приклади блогів компанії включають SproutSocial Insights , Блог SEOMoz , і М'ята блог . Ці компанії роблять це правильно!
 • Крім того, перевірте сайти спільноти, як Quora, StackOverflow і Reddit, для запитань або тем, на які ви можете сприяти, особливо з питань, які часто мають ваші клієнти. (протоп: використовуйте вміст із публікацій у своєму блозі, щоб відповісти на їхні запитання.)
 • Інші способи генерування зворотних посилань - отримання преси, гостьові блоги та проведення вебінарів.
 • Якщо ви регіональний бізнес, уважно відстежуйте рейтинги регіональних конкурентів і зусилля націлювання на ключові слова. Для регіональних ключових слів, ви не повинні мати кращий італійський ресторан SEO рейтинг в світі, тільки кращий в місті.

Довгострокова стратегія SEO повинна включати різноманітний вибір вхідного трафіку з ряду джерел, включаючи соціальні медіа, блоги та сайти запитань і відповідей.

Виконуючи вищезазначені кроки, ви можете почати свою подорож від SEO Zero до SEO Hero, нудний спосіб.

Високий рейтинг - це важка робота. Це вимагає значних довгострокових зусиль, які можуть зайняти кілька місяців, і, на жаль, це не так просто відстежувати ефективність SEO, оскільки це відстеження ефективності інших аспектів вашого бізнесу. Тим не менш, це дійсно може бути різниця між життям і смертю для бізнесу в залежності від клієнтів пошуку. Якщо ви виконуєте вищезазначені кроки, я гарантую, що ви почнете отримувати додаткові покращення у вашому SEO. Продовжуйте докладати зусиль до отримання якісних зворотних посилань і надання якісного контенту, і результати будуть складними!

Повідомте нас, якщо у вас є інші SEO поради у коментарях нижче ми хотіли б почути, як інші люди знаходять способи зростання.

-Ryo, Dev

Рекомендувати прочитати: Експерти розкривають 3 кращі поради по SEO блогам

Що відбулося між ними?
Як я перейшов з другого графіка до першого графіка?
Яка була моя нудна, але геніальна стратегія SEO?
Які ключові слова ви шукаєте?