Навигация по сайту

Популярные статьи

Увлекательный поход по Крыму

Мы предлагаем вам увлекательный поход по живописным местам горного Крыма, полюбоваться красотами каньонов и горных водопадов, послушать журчание горных рек и пение птиц, насладиться экзотическими пейзажами

Отдых в Карпатах

Активный отдых - это очень важная часть жизни абсолютно любого человека, который способен обогащать и закалять человека как напрямую физически, улучшая форму, так и духовно, психологически, морально,

Главная Новости

Польща: оформлення студентської візи, віза для студентів, навчання за кордоном

Опубликовано: 21.10.2018

видео Польща: оформлення студентської візи, віза для студентів, навчання за кордоном

Подвійне громадянство у Польщі

Багато випускників планують навчання за кордоном, хтось бачить там кращі умови для навчання, дехто відправляється вчитись за кордон, адже там живуть родичі, а є студенти, що обирають навчання за межами рідної країни заради того, аби отримати диплом іноземного навчального закладу.Що потрібно знати перед навчанням за кордоном?

Одна з популярних країн для навчання наших студентів – Польща. Для того, аби поступити не потрібно складати вступні іспити. Потрібно тільки шкільний атестат та додаток до нього.

Рік навчання в середньому коштуватиме 1,5 тисяч євро. Зауважимо, що такі ж самі ціни на навчання на деяких факультетах університету Шевченка.


5 кроків до вступу в університети США

Наших студентів в Польщі налічується до 60 тис.

Оформлення студентської візи

Для того, аби поступити в Польщу, необхідно подбати про документи, які дозволять навчання за кордоном. Необхідні документи для посольства, банку, страхової компанії, перевізника і для поселення в гуртожиток.

Ми можемо допомогти в оформленні візи для студента , детальніше щодо документів телефонуйте за номерами телефонів: (098)35-68-094, (093)12-60-322, (099)92-06-710, (097)52-51-480.

Практично всі студенти, які обирають навчання за кордоном знають розмовну англійську мову. Також все частіше можна натрапити на програми для вивчення мови за кордоном.

Українські випускники обирають навчання в наступних країнах: Німеччина, Чехія, Канада, Велика Британія, Нідерланди. Проте найбільше студентів з України можна зустріти в Польщі. Чому так? Тому що до цієї країни найпростіше поїхати на навчання, абітурієнти отримують найменше відмов.

Найважче жити та навчатись в Британії, Італії, Канаді.

Польща, Німеччина, Чехія пропонує безкоштовне навчання для українців, але за умови якщо навчання відбуватиметься на державній мові країни, до якої поїхав вчитись іноземець.

Яку країну обрати для навчання?

У світі цінують канадську та англійську освіту, але там вчитись не тільки важко, але й дорого. За рік навчання в Британії потрібно заплатити близько 30 тисяч фунтів. В Канаді – до 30 тисяч доларів на рік.

Зауважимо, випускники канадських навчальних закладів мають повне право отримати робочу візу, що дорівнює часу навчання.

До найкращих навчальних закладів Європи важко поступити. Для цього потрібно пройти декілька творчих конкурсів, іспити, перевіряється також мотивація майбутнього студента. А приватні навчальні заклади вимагають хороші оцінки в атестатах, правильно оформлені документи для навчання та платоспроможність.

Найчастіше на навчання за кордон їздять через фірми, що допомагають оформити документи, навчальний заклад підібрати і поступити.

У більшості вузах Європи діє болонська система навчання. Тобто студенти пишуть модулі, опісля здають іспити.

При виборі університету звертайте увагу на рейтинг, відгуки студентів. Це часом може неабияк допомогти обрати вдалий навчальний заклад для себе.

В Європі система освіти дещо вільніша від нашої, тобто є бажання ходити на лекції – ходиш, є бажання сидіти в гуртожитку – сидиш в гуртожитку. Головне потім прийти на модулі, написати творчі роботи та здати іспити. А ходити слухати лекції чи ні вирішують самі студенти. Психологи говорять, що це допомагає студентам вчитись самостійно розприділяти правильно час, і самим вирішувати чи потрібно це навчання їм чи ні.

rss