Навигация по сайту

Популярные статьи

Помилки оптимізації сайту

 1. Невстановлений часовий пояс
 2. Ігнорування аналізу і статистики
 3. Ігнорування соціальних мереж
 4. Ви не створили або не відправили Sitemap
 5. Чи не налаштовані постійні посилання
 6. Ви не посилаєтеся на свою домашню сторінку з нижнього колонтитула (footer)
 7. Ви не публікуєте контент регулярно
 8. Чи не оновлюєте контент регулярно
 9. Наявність битих посилань
 10. Відсутність рейтингу у вигляді зірок

Коли справа доходить до пошукової оптимізації (SEO), WordPress - одна з кращих платформ Коли справа доходить до пошукової оптимізації (SEO), WordPress - одна з кращих платформ.

Але це не означає, що пошукова оптимізація - легка справа. Допущені помилки при оптимізації (SEO) мабуть, одна з головних причин поганої ранжируваних сайту. У цій статті я розповім про найбільш допускаються помилки при оптимізації. Уникайте цих помилок при оптимізації для більшої видимості сайту в результатах пошуку.

Невстановлений часовий пояс

Невстановлений часовий пояс

При створенні сайту на WordPress одним з найпростіших дій є установка часового поясу. Припустимо, якщо Ви встановили певний час публікації нової статті, Ви будете у нестямі, коли дізнаєтеся, що стаття не була опублікована вчасно. Налаштуйте свій часовий пояс правильно, щоб уникнути подібної ситуації.

Ігнорування аналізу і статистики

Ігнорування аналізу найпоширеніша помилка при  оптимізації сайту Ігнорування аналізу найпоширеніша помилка при оптимізації сайту. Створюючи пости, стежте за ними, бо тільки так Ви можете визначити, рухаєтеся Ви в правильному напрямку і чи був SEO успішним, або невдалим. Лише завдяки аналізу Ви зможете визначити слабкі місця свого сайту і дізнатися чому «просіли» Ваші позиції у видачі.

Ігнорування соціальних мереж

Хоча соціальні мережі не мають великого впливу на рейтинг, важко посперечатися з тим, що соціальні мережі можуть допомогти залучити людей Хоча соціальні мережі не мають великого впливу на рейтинг, важко посперечатися з тим, що соціальні мережі можуть допомогти залучити людей. Тому не варто ігнорувати їх, якщо Ви хочете збільшити трафік.

Сайт та контент стануть популярними, коли почнуть поширюватися в соціальних мережах. Тому Вам потрібно створити сторінку сайту в соціальних мережах: Facebook, Twitter, LinkedIn, Google Plus.

Ви не створили або не відправили Sitemap

Карта сайту (XML Sitemap) - це файл містить посилання на всі пости і сторінки на сайті Карта сайту (XML Sitemap) - це файл містить посилання на всі пости і сторінки на сайті. Відправивши Sitemap в пошукові системи, Ви повідомляєте їм про постах і сторінках на сайті, які потрібно проіндексувати.

Ви можете створити свою карту сайту , Використовуючи плагін Yoast SEO, в розділі SEO> XML Sitemaps. Просто переконайтеся, що Ви включили цю функцію і плагін автоматично створить Sitemap. Подивитися свою карту сайту Ви можете, перейшовши по: http: //Вашсайт.ru/sitemap.xml

Чи не налаштовані постійні посилання

Пошукові системи надають користувачам контент, який вони вважатимуть найбільш зручним для користувача Пошукові системи надають користувачам контент, який вони вважатимуть найбільш зручним для користувача. Це означає, що навіть така дрібниця буде грати роль в оцінці сайту.

У розділі «Налаштування»> «Постійні посилання» завжди вибирайте параметр, який буде включати кілька ключових слів, включені до статті.

Ви не посилаєтеся на свою домашню сторінку з нижнього колонтитула (footer)

Ви не посилаєтеся на свою домашню сторінку з нижнього колонтитула (footer)

Адже це дуже легко. Дивно, що так багато людей забувають про це. У кожного є ім'я свого веб-сайту або бізнесу в нижньому колонтитулі, тому, чому б не пов'язати його з головною сторінкою. Це внесе невеликий внесок у внутрішню оптимізацію.

Ви не публікуєте контент регулярно

Публікація більшої кількості контенту дає людям привід регулярно відвідувати сайт. Це також допоможе зайняти більше ключових слів, що в свою чергу дасть Вам більше можливостей потрапити на високі позиції в результатах пошуку Google і Яндекс і приверне більшого трафіку.

Чи не оновлюєте контент регулярно

Коли люди знаходять контент через пошукову систему і виявляють, що він застарів, вони відразу ж натискають кнопку «Назад» і шукають інший сайт, який відповість на їх запитання або допоможе їм досягти своєї мети. Google помітить це і вважатиме, що контент не несе ніякої цінності для користувачів.

Ось чому важливо регулярно переглядати старий контент і стежити за його оновленням. Забезпечте, щоб інформація була актуальна для людей сьогодні.

Наявність битих посилань

Будь-яка пошукова система віддає перевагу сайти без битих посилань Будь-яка пошукова система віддає перевагу сайти без битих посилань. Тому стежте за своїми посиланнями, щоб б вони не перенаправляли Ваших відвідувачів на сторінки з помилками.

Щоб автоматизувати цей процес, просто встановіть Broken Link Checker . Плагін автоматично буде повідомляти Вас електронним листом при виявленні, а Ви зможете увійти і виправити їх в режимі реального часу.

Відсутність рейтингу у вигляді зірок

Більшість веб-сайтів взагалі не використовують рейтинг, щоб впливає на те, як їх сторінки відображаються в результатах пошуку Більшість веб-сайтів взагалі не використовують рейтинг, щоб впливає на те, як їх сторінки відображаються в результатах пошуку.

Хоча це не робить негативного впливу на позиції у видачі пошукових систем, це може надати величезний вплив на кількість кліків в пошуку Google.

Навіть запровадивши простий рейтинг у вигляді зірочок, Ви спонукаєте людей натискати на Ваш сайт в результатах пошуку, а не на конкурента, так як Ви будете здаватися краще через 5-зіркового рейтингу.

Якщо ви хочете створити сайт і збільшити трафік за допомогою SEO, WordPress - відмінний спосіб! Просто переконайтеся, що Ви не допустили помилки оптимізації сайту. Виправивши всі перераховані вище помилки оптимізації сайту, Ви скоро побачите позитивні результати.