Навигация по сайту

Популярные статьи

Увлекательный поход по Крыму

Мы предлагаем вам увлекательный поход по живописным местам горного Крыма, полюбоваться красотами каньонов и горных водопадов, послушать журчание горных рек и пение птиц, насладиться экзотическими пейзажами

Отдых в Карпатах

Активный отдых - это очень важная часть жизни абсолютно любого человека, который способен обогащать и закалять человека как напрямую физически, улучшая форму, так и духовно, психологически, морально,

Главная Новости

Поминальні обіди на Троєщині

Опубликовано: 21.10.2018

Заказ поминок тел. (044) 546-44-45

моб. (098) 640-96-90

моб. (099) 046-31-22

Організіція поминальних обідів в ресторані "Щедра Хата" родичам, що прийшли провести в останню путь рідну людину, надається професійною командою наших кухарів та офіціянтів. Вас зустрінуть з розумінням та співчуттям, допоможуть визначитись та скласти поминальне меню, та з душею його приготувати. Маємо три поминальні зали: на 20, 60 та 80 осіб.

Ритуальна трапеза складена з різноманіттям страв української національної кухні, за бажанням родичів може бути змінена.

Для проведення поминального обіду, надамо замовникам затишні зали та високий рівень обслуговування при помірних цінах.

Вартість замовлення попередньо обговорюється індивідуально і залежить від загального обсягу меню та Ваших побажань.

В цей сумний день Ви можете розраховувати на наше співчуття та професіоналізм в організації поминальної трапези.

На Троєщині зручна транспортна розв"язка. Після закінчення поминального обіду можна зручно дістатись у будь який район м.Києва.

Також ми організуємо ритуальні обіди на 40 день поховання і на один рік поховання.

Поминальні обіди проводяться з однією єдиною метою – пригадати покійного хорошими словами і помолитися за його душу. Ця поминальна трапеза не лише особливе бажання родичів і друзів покійних, але і церковний звичай, який необхідно проводити в день поховання, а також на 9 і 40 день після поховання.

Завдяки тому, що в нашому кафе затишно, спокійно і головне - тихо, ви можете пригадати про покійну людину, поговорити про нього, а також послухати ритуальну  музику. У Кафе «Щедра хата» поминальні обіди проводяться на вищому рівні. Ознайомитись з меню і обговорити всі питання, що цікавлять вас, ви можете з адміністратором нашого кафе.

Для зняття душевного болю та напруження, впродовж траурного обіду - може виконуватись ритуальна музика, по бажанню родичів покійного. Виконавець - професійний скрипар та саксофоніст - Илля Грєшной. 

Похоронна музика, замовлення: тел. 228-12-11; моб. 050-410-03-03.

Замовлення поминального обіду приймається попередньо адміністратором ресторану "Щедра Хата" по тел. (044) 546-44-45, моб. (098) 640-96-90, моб. (099) 046-31-22.

Район Троєщина, проспект Маяковського 6.

Карта проїзду:

rss