Навигация по сайту

Популярные статьи

Поповнити баланс на Seosprint, рахунок на сеоспрінте

Понад 2 млн. Користувачів зареєстровані на проекті Seosprint, для виконання різних дій за рахунок функціоналу цього сервісу. Цей кліковий спонсор дійсно заслуговує на увагу, адже завдяки йому можна не тільки заробляти в мережі, але і поширювати власну рекламу, створювати завдання і накручувати перегляди сайту.

Аналізуючи пошукові запити, пов'язані з Seosprint ми звернули увагу на підвищений інтерес до процесу поповненню внутрішнього рахунки користувачів. Так само і на форумах нерідко можна зустріти питання такого змісту «Як поповнити рахунок на Seosprint». Скажемо відразу, на цьому сайті немає функції для поповнення свого балансу, але це і не потрібно.

Внутрішній рахунок на цьому проекті може поповнюватися тільки за рахунок використання способів заробітку. При необхідності виконання витрат, ви можете оплачувати їх безпосередньо зі свого гаманця однієї з платіжних систем.

При необхідності виконання витрат, ви можете оплачувати їх безпосередньо зі свого гаманця однієї з платіжних систем


Наприклад, якщо ви маєте намір створити платну розсилку, приступите до її створення і відправте заявку, щоб модератор перевірив правильність її складання і відповідність правилам системи. Після перевірки, можна буде оплатити створене завдання:

Після перевірки, можна буде оплатити створене завдання:

Натискаючи на кнопку «Перейти до оплати», відкривається нова сторінка, на якій пропонується кілька варіантів оплати:

Натискаючи на кнопку «Перейти до оплати», відкривається нова сторінка, на якій пропонується кілька варіантів оплати:

З цих 8 варіантів ви можете вибрати будь-який. Після переходу по зображенню однієї з платіжних систем, відкривається безпечна сторінка, на якій можна здійснити оплату. Все гранично просто і врятли у вас виникнуть з цим проблеми. Точно таким же чином проводиться оплата за створення різних завдань, тестів і т.д.

Мета - поповнити рахунок на Seosprint, з'являється і в тому випадку, якщо користувач хоче придбати безліч рефералів і тим самим створити актив. При покупці рефералів, так само буде з'являтися сторінка, завдяки якій можна буде оплатити свої витрати з електронного гаманця.

Поповнити рахунок на Seosprint неможливо, але це і не потрібно, тому що всі витрати можна зробити з власного гаманця, тим самим уникаючи безліч комісій і можливий обман.

Раджу відвідати наступні сторінки:
- Як заробити на квартиру в інтернеті
- Що таке успіх
- Незвичайні способи заробітку на Facebook